در حال بارگزاری....

اعلام تحریم‌های جدید آمریکا : ترامپ امام خمینی ره را تحریم کرد !

۱,۹۷۸
دونالد ترامپ در پی اعلام تحریم های جدید علیه ایران امام خمینی ره را تحریم کرد، بعضی رسانه ها آن را به عنوان گاف و سوتی ترامپ برداشت کردند که به جای اسم آیت الله خامنه ای اسم امام خمینی را اعلام کرده است.

اما در واقعیت تحریم کسی که از دنیا رفته است بار حقوقی برای تمام چیز های وابسته ب آن می‌آورد ، مانند کشتی سانچیکه بعد از غرق شدن تحریم شد و باعث شد خسارت میلیارد دلاری بیمه آن به ایران نرسد، حال سوال اینجاست آیا این یک اشتباه لفظی بوده است یا خیر ؟ برای پاسخ به این سوال باید منتظر اخبار جدید از سوی آمریکا بمانیم.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در این باره گفت که فرمان اجرایی را امضا کرده است که به موجب آن تحریم‌های سهمگینی علیه تهران اعمال خواهد شد که نهاد رهبری ایران را نیز شامل می‌شود.

رئیس‌جمهور آمریکا روز دوشنبه در حالی که در اتاق بیضی کاخ سفید فرمان اجرایی اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران را امضا می‌کرد، اظهار داشت: ما به افزایش فشار علیه ایران ادامه خواهیم داد. ایران هرگز نخواهد توانست به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند. وی بدون اشاره به جزئیات اعلام کرد که این تحریم‌ها دسترسی رهبران ایران به منابع مالی را محدود خواهد کرد.

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

ویدئوهای پیشنهادی