در حال بارگزاری....

دانلود قسمت آخر سریال دخترم به همراه خلاصه داستان (پارت آخر)

۷۳,۹۵۳
سریال دخترم یک سریال جدید ترکی است، در این پست از دلگرم پارت 20 ( پارت آخر) از قسمت آخر سریال دخترم را برای شما آماده کردیم، همچنین خلاصه مختصر داستان این سریال پر طرف دار به شرح زیر است :

سریال دخترم ماجرای زندگی یک دختر و پدر می‌باشد،که اتفاقات زیادی در طول فیلم برای آنها می افتد. داستان از آنجا شروع می‌شود که دمیر، اوغور، جمال، آسو با هم دوستان صمیمی بودن اما اتفاقاتی برای آنها می افتد که باعث از هم پاشیدن دوستی آنها میشود.

آسو از دمیر باردار میشود، اما دمیر از این ماجرا باخبر نبوده و او را ترک میکند، آسو در تنهایی فرزندش را به دنیا می آورد ولی اورا ترک میکند و اؤیکو متولد می شود و او را به خاله اش می سپارد. اویکو مبتلا به بیماری فراموشی شده است و خاله از ترس عدم توانایی کافی در نگهداری وی، روزی او را تنها گذاشته و با نشانی پدرش روی یک کاغذ ترک می کند.

دمیر و اویکو دخترش به هم وابسته می‌شوند و رابطه دختر و پدری آنها عمیق میشود، در این بین دختری به اسم جاندان به ایکو و دمیر کمک میکند، و رابطه صمیمانه ای بین آنها شکل میگیرد.

تا اینکه سر و کله جمال دوست سابق دمیر و اور پیدا می‌شود و میخواد از آنها انتقام بگیرد، او که متوجه وابستگی شدید دمیر و دخترش به شده بود می‌خواهد با جدا کردن پدر و دختر انتقامش را عملی کند.

جمال آسو (مادر اویکو) را وارد بازی میکند او را مجبور میکند تا دخترش را از دمیر پس بگیرد و در این کار اورا حمایت میکند، اتفاقات و کشمکش های زیادی بر سر گرفت حضانت اویکو پیش می‌آید .

و در نهایت جمال میفهمد که راجبه دمیر اشتباه میکرده و باز هم دوستی آنها ادامه پیدا میکند، دمیر موفق میشود حضانت دخترش را بگیرد و در نهایت با جاندان ازدواج میکند، اوغور هم با معلم اویکو ازدواج میکند، قسمت آخر این سریال را در ویدیو بالا میتوانید نگاه کنید.

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

ویدئوهای پیشنهادی

StatCounter