مجموع ۱۰ تیتراژ خاطره انگیز کارتونهای قدیمی دهه ۶۰

۴,۸۱۱
چهارشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۷ ۱۷:۲۲
کارتون پویانمایی شده (به انگلیسی: Animated cartoon)، فیلمی است که برخلاف پویانمایی عمومی، از پشت‌ هم‌گذاشتن نقاشی‌های فراوان تشکیل شده است. این فیلم‌ها معمولاً برای سینما یا به صورت سریال‌های تلویزیونی ساخته می‌شوند. این نوع پویانمایی می‌توانند با خمیر یا شخصیت عروسکی نیز ساخته شوند. یا ما در مجله دلگرم همراه شوید تا با تیتراژ خاطره انگیز کارتونهای قدیمی دهه ۶۰ تجدید خاطرات نمایید.
مجموع ۱۰ تیتراژ خاطره انگیز کارتونهای قدیمی دهه ۶۰

سالهای دهه شصت ، سالهایی که هیچ تبلت و آیفونی نبود و پسر بچه ها، با زانو های وصله دار و کتانی میخی رنگ و رو رفته در کوچه های محل با گل کوچیک روز را شب می‌کردند.

دختر بچه ها عروسک بدست با موهای بافته توی کوچه پس کوچه های باریک با دختران همسایه به خاله بازی مشغول بودند. روزگاری که عروسک های پارچه ای حکم بهترین مونس ... و توپ دو لایه بنفش نقش برازوکا را در محل داشت.

و تمام انرژی بچه ها با همان یک لقمه نان و پنیر و سبزی ای که مادر با عشق و محبت درست می‌کرد، تامین می‌شد. در کنار همه این بازی ها و زندگی بدون تکنولوژی و پلی استیشن، تلویزیون سیاه و سفید کوچک هم نقشی مهم در ساختن آن روزهای شیرین برای کودکان دیروز داشت.

کارتون های خاطره سازی که بهانه ای بود برای لذت بردن از حضور در خانه، لذت با هم بودن پای تلویزیون. کارتون هایی با دوبلاژهای خاطره انگیز که در یاد و خاطره همه ما ثبت شده اند. خاطره هایی همراه با جنگ و آژیر قرمز و پناهگاه ...

مجموع 10 تیتراژ خاطره انگیز کارتونهای قدیمی دهه 60

 

 


 

بیشتر بخوانید:

۱۷ شعر کودکانه با موضوع پاییز + آهنگ کودکانه

۱۰ شعر کودکانه با موضوع آتشفشان + آهنگ کودکانه آتشنشان

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

ویدئوهای پیشنهادی

کوکوملون جدید روز های هفته

۲ روز پیش - ۸,۱۱۶ بازدید

کارتون قدیمی مهاجران قسمت ۲۹

۱ روز پیش - ۴,۹۸۲ بازدید

انیمیشن دکتر ارنست قسمت ۲۷

۱ روز پیش - ۴,۱۹۶ بازدید

کارتون دکتر ارنست قسمت ۲۸

۱ روز پیش - ۹,۴۲۹ بازدید