دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ مارس ۲۰۲۴ میلادی
واکنش کاربران به تصاویر فتوشاپی نائومی مدل سیاهپوست!
3
انتقادها به فتوشاپ نائومی در اسکار! پس از برگزاری مراسم اسکار و حواشی آن این بار نائومی کمبل سوپرمدل مطرح دنیای مد به دلیل ادیت عکسی که در مهمانی ونتی‌فر اسکار منتشر کرده بود مورد سرزنش و انتقاد قرار گرفت.

نائومی کمبل سوپرمدل ۵۲ ساله بریتانیایی دو روز قبل برای تشکر از تیم استایلست و میکاپش تصاویری را از مهمانی ونتی‌فر در اکانت رسمی اینستاگرامش به اشتراک گذاشت، تنها ساعاتی پس از انتشار این تصاویر او مورد سرزنش طرفدارانش به دلیل استفاده از فتوشاپ ٬ فیس‌اَپ قرار گرفت.

نائومی کمبل/سوپرمدل مطرح دنیای مد

برخی این اقدام او را ناراحت کننده و غم‌انگیز خطاب کردند چرا که به اعتقاد آنان کمالگرایی در فضای مجازی و عدم اعتمادبنفس باعث شده تا زنی قوی، خود ساخته و زیبا همانند نائومی تصاویرش را ویرایش کند، بسیاری دیگر با نوشتن کامنت‌هایی از اینکه سعی در فریب دادن آنان با انتشار تصاویر بی‌نقص دارد انتقاد کردند.

نائومی کمبل/سوپرمدل مطرح دنیای مد

بسیاری از سلبریتی‌ها و اینفلوئنسرها به دلیل استفاده بیش از حد از برنامه‌های ویرایش چهره و بدن بارها از سوی کاربران اینترنت و رسانه‌ها مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.

نائومی کمبل/سوپرمدل مطرح دنیای مد

آنها با هجوم به بخش نظرات نائومی ۵۲ ساله و به واقع زیبا را به کوچک کردن سر و بینی و روتوش صورتش متهم کرده اند و او را به باد انتقاد گرفته اند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits