دلگرم
امروز: یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
درمان زانو درد فقط با یک قاشق / گراستون تراپی خانگی !
12
خیلی از افراد در طول دوران زندگی خود، زانو درد را تجربه می کنند. زانو درد مشکلی است که می تواند کار و زندگی ما را با مشکل جدی رو به رو کند و نیازمند درمان فوری است.

درمان کامل زانو درد در کوتاه ترین زمان

بسته به اینکه منشا و دلیل اصلی زانو درد چه عاملیست، راهکارهای درمانی متفاوتی نیز برای درمان آن وجود دارد. یکی از روش های بسیار موثر برای کاهش درد زانوها، گراستون ماساژ درمانیست که برای انجام آن در کلینیک های درمانی مجبورید هزینه های زیادی را متحمل شوید. در این ویدیوی مهم، یک نوع گراستون ماساژ خانگی بسیار موثر به شما آموزش می دهیم تا خودتان بدون مراجعه به دکتر زانو دردتان را درمان کنید. عنوان این ویدیو درمان کامل زانو درد در کوتاه ترین زمان | گراستون ماساژ خانگی می باشد.


منبع : من فیزیوتراپیست عادل سلیمانی ، فارغ التحصیل رشته ی فیزیوتراپی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم. در این کانال که متعلق به کلینیک فیزیوتراپی رویش ( Rooyesh Physiotherapy ) می باشد، روش های درمانی ساده و خانگی برای درمان انواع دردهای مفصلی و عضلانی را آموزش می دهم. تمرین های ورزشی ساده و خانگی برای درمان بیماری هایی مانند گودی کمر، سیاتیک ، قوز پشت ، پای پرانتزی و دردهای مفصلی در این کانال ارائه می شود.همچنین در کانال رویش ، روش های حفظ تناسب اندام نیز آموزش داده می شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (12 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits