دلگرم
امروز: جمعه, ۱۲ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۷ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۳ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
فاجعه جراحی بینی خانم بازیگر معروف+ عکس
0
دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۴
بازیگر معروف چینی پس از جراحی بینی زندگیش نابود شد.

تمام میلیون های افرادی که برای جراحی زیبایی بخصوص جراحی پلاستیک بینی اقدام می کنند شب و روز در رویایشان چهره ای زیباتر و جذاب تر از خود می بینند اما شاید این رویا طوری که میخواهند به حقیقت تبدیل نشود، مثل اتفاقی که برای یکی از بازیگران زن چینی افتاد و تصاویرش را در این بخش مشاهده می کنید.

" گائو لیو " بازیگر محبوب و مشهور چینی به تازگی تصویری از بینی آسیب دیده ی خود به عنوان هشدار برای افرادی که قصد جراحی بینی دارند در صفحه اش منتشر کرده از همه خواست تا با دقت و حساسیت لازم برای این نوع جراحی تصمیم بگیرند.

سیاه شدن بینی

این خواننده و هنرپیشه ی جوان که مدتی بود به دلیل هنرنمایی هاش در چند فیلم و سریال مورد توجه تعداد زیادی از مخاطبان قرار داشت به یکباره حضورش را کم رنگ تر کرد و این غیبت او کنجکاوی طرفدارانش را برانگیخت. پیگیری ها بالاخره این خانم بازیگر را از پشت پرده بیرون آورد و تصویر جدید از چهره ی او همه را متعجب ساخت.

لیو" برای زیباتر شدن تحت عمل جراحی پلاستیک بینی قرار گرفته بود اما از قرارمعلوم بیمارستان و جراحی که او انتخاب کرده بود صلاحیت لازم را نداشته و در نتیجه چنین فاجعه ای برایش رخ داده بود.

سیاهی نوک بینی خانم بازیگر به گفته ی خودش برای او تبدیل به کابوس شده و حالا نمیداند چطور از شر آن خلاص شود. نکروز پوست بینی یا سیاه شدن پوست بینی مشکلی است که برای " لیو" پیش امده و دلیلش هم انتخاب جراح زیبایی بینی غیرمتخصص بوده است.

لیو ، جراحی بینی

او در توضیح این اتفاق گفت :به پیشنهاد یکی از دوستانم و برای پیشرفت شغلی ام پس از مراجعه به یک کلینیک در شهر "گوانگژو" برای جراحی زیبایی بینی آماده شدم فکر می کردم این جراحی مرا زیباتر خواهد کرد اما هرگز حتی تصورش را هم نمیکردم که چنین کابوسی همراه داشته باشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید