مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۲ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
فرصت طلایی تحصیل در کانادا
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
بورسیه های تحصیلی کانادا به افراد معتدل کمک می کند تا تحت نظارت بهترین مربیان و معلمان باتجربه آموزش با کیفیتی کسب کنند. بسیاری از دانشگاه های کانادا در 10 دانشگاه برتر رتبه بندی شده اند.

اکنون بهترین زمان برای استفاده از بورسیه‌های تحصیلی در کانادا برای سال 2022 است. اکنون برنامه‌ها برای این بورسیه‌ها باز هستند. این بورسیه ها به طور کامل برای دانشجویان بین المللی به جهت تحصیل در کانادا تامین شده است. دانشجویان می توانند در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، فوق دکترا تحصیل کنند.

مدارک کانادایی در سراسر جهان تایید شده است. بسیاری از افراد برای تحصیل دیپلم در کانادا را انتخاب می‌کنند. دانشجویان بین المللی می‌توانند برای بورسیه‌‌های تحصیلی کانادا بدون آیلتس اقدام کنند. کانادا دومین کشور بزرگ جهان است که فرصت های زیادی برای دانشجویان بین المللی در حال تحصیل در کانادا دارد. بیشتر دانشجویان می خواهند در کانادا تحصیل کنند.

زیرا این بورسیه ها فرصتی عالی برای دانشجویان است تا تحصیلات خود را در یک کشور مشهور تکمیل کنند. بورسیه های تحصیلی کانادا به افراد معتدل کمک می کند تا تحت نظارت بهترین مربیان و معلمان باتجربه آموزش با کیفیتی کسب کنند. بسیاری از دانشگاه های کانادا در 10 دانشگاه برتر رتبه بندی شده اند. کانادا بیش از 97 دانشگاه دولتی دارد.

فرصت طلایی تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا همواره یکی از جذاب‌ترین و مطلوب‌ترین گزینه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی محسوب می‌شود. یکی از امن‌ترین کشور‌های جهان برای مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری و به طور کلی برای زندگی است. شهرهای بزرگ کانادا مانند تورنتو و ونکوور از لحاظ فرهنگی بسیار متنوع هستند که از دانشجویان بین المللی از سراسر جهان استقبال می‌کند.

در همین راستا بورسیه‌‌های تحصیلی کانادا برای حمایت از دانشجویان بین المللی از سوی دولت و دانشگاه‌ها ارائه شده است. کانادا برای آموزش اهمیت فراوانی قائل است. آیا می دانستید که کانادا تحصیل کرده ترین کشور جهان است؟ در واقع، بیش از نیمی از ساکنان آن دارای مدرک دانشگاهی هستند. دانشجو بودن و تحصیل در کانادا باید خیلی جالب باشد، نه؟

رنکینگ دانشگاه‌های کانادا در بین مدارس و موسسات بین المللی در سراسر دنیا بسیار بالاست. و همچنان باهوش ترین افراد را به برنامه های تحصیلی بسیار معتبر خود جذب می کنند. برای رفتن به برخی از بهترین دانشگاه‌های جهان برای تحصیل در مقطع لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا، مطمئناً باید کانادا را به عنوان مقصد خود هم به دلیل بورسیه‌های تحصیلی کانادا و هم رنکینگ دانشگاه‌های آن در نظر بگیرید.

دانشگاه‌های کانادا بهترین انتخاب برای آینده ای روشن هستند. این بورسیه ها به طور کامل تامین می شوند. بیشتر هزینه‌های دانشجویان توسط این بورسیه‌های تحصیلی کاملاً تأمین می شوند. دریافت این بورسیه‌ها همچنین فرصتی عالی برای دانشجویان بین المللی برای کشف کشور است. همچنین دانشجویان پس از اتمام تحصیل می توانند برای شغل خود در آنجا بمانند. جزئیات بیشتر در مورد بورسیه تحصیلی کانادا در زیر نوشته شده است.

جزئیات بورسیه‌های تحصیلی در کانادا در سال 2022

کشور میزبان: کانادا

برنامه های ارائه شده: کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، گواهینامه‌ها و دیپلم

دسته بورسیه: تامین مالی

لیست بورسیه‌های تحصیلی در کانادا

بورسیه‌های دانشگاه آلبرتا در کانادا

بورسیه‌های دانشگاه آلبرتا در کانادا اکنون باز است. دانشگاه آلبرتا یکی از 5 دانشگاه برتر برای تحصیل در کانادا است. این بورسیه تحصیلی کامل برای دانشجویان بین المللی در کانادا برای تحصیل در برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا ارائه شده است.

بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه مونترال در کانادا

برای بورسیه‌های دانشگاه مونترال در کانادا برای سال تحصیلی 2022 درخواست دهید. بورسیه‌های دانشگاه مونترال برای کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و فوق دکترا بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ارائه می‌دهد.

بورسیه‌های دانشگاه تورنتو در کانادا

دانشگاه تورنتو در رتبه اول کانادا قرار گرفت. دانشجویان می توانند در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه تورنتو تحصیل کنند.

بورسیه‌های دانشگاه واترلو در کانادا

این بورسیه تحصیلی در کانادا برای تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا است. این دانشگاه در کانادا رتبه 9 را کسب نموده است.

بورسیه‌های دانشگاه مک گیل در کانادا

یک بورسیه تحصیلی که بصورت کامل و همه جانبه دانشجویان را برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا حمایت می‌کند. دانشگاه مک گیل یکی از دانشگاه های پیشرو در جهان است و بر اساس رتبه بندی جهانی 2021 در رتبه 31 جهان قرار دارد.

بورسیه‌های دانشگاه ساسکاچوان در کانادا

بورسیه های دانشگاه ساسکاچوان برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد است. هم اکنون برنامه‌ها نیز باز هستند و می‌توانید اقدام کنید.

بورسیه تحصیلی دولت کانادا

بورسیه تحصیلی Vanier Canada Graduate Scholarship یک بورسیه دولتی کانادا است. دولت کانادا اکنون درخواست‌هایی را برای بورسیه های تحصیلات تکمیلی Vanier Canada 2022 می پذیرد. بورسیه‌های تحصیلی فارغ التحصیل Vanier Canada حداکثر 166 بورسیه تحصیلی را هر سال ارائه می‌دهند.

تحصیل-در-کانادا

مدارک مورد نیاز برای دریافت بورسیه‌های تحصیلی کانادا

مدارک زیر برای درخواست بورسیه تحصیلی کانادا مورد نیاز است.

  • گواهی مهارت زبان انگلیسی
  • اگر دانشجویان مدرک آیلتس / تافل یا مهارت زبان انگلیسی ندارند، می توانند برای ادامه تحصیلات خود برای ESL درخواست دهند.
  • مدارک تحصیلی قبلی تایید شده
  • رزومه یا CV
  • پاسپورت
  • پروپوزال تحقیق برای برنامه کارشناسی ارشد

چگونه برای اخذ بورسیه‌های تحصیلی در کانادا اقدام کنیم؟

برای درخواست بورسیه جهت تحصیل در کانادا، دانشجویان باید فرم درخواست آنلاین در وب سایت دانشگاه مورد نظر را به همراه کلیه مدارک مورد نیاز پر کنند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی MMCF مراجعه کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است