دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۱ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
روش های قانونی مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری
0
زمان مطالعه: 11 دقیقه
مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری، اخذ اقامت و تابعیت سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و شرایط اخذ پاسپورت سنگاپور در این مقاله به صورت کامل و مفصل مورد تحلیل و بررسی علمی قرار میگیرد.

مهاجرت به سنگاپور

برای مهاجرت به کشور سنگاپور لازم است متقاضیان مدارکی را آماده کرده و ارائه نمایند، متقاضیان دقت نمایند که باید اصل مدارک و فتوکپی مدارک ارائه شود.

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی

جمهوری سنگاپور کشوری در قاره ی اسیا است که در جنوب شرقی این قاره قرار گرفته است اب و هوایی متمایل به گرمسیری دارد و جمعیتی چند فرهنگی در خود دارد کشور سنگاپور یک مرکز مالی جهانی نیز به شمار می رود.

کشور سنگاپور کشوری با ثروت زیاد و کشوری مدرن تلقی میشود همسایگان این کشور میتوان به اندونزی و مالزی اشاره کرد.

زبان های گونانگونی در کشور سنگار صحبت میشود که این موضوع بیانگر فرهنگ گسترده ی این کشور است اما زبان های رسمی این کشور شامل زبان های سنگاپوری انگلیسی، چینی، مالایی، و تامیل میشود.

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری بر اساس شرایط و قوانینی خاص است که هر شخص خارجی سرمایه گذار لازم است که تجربه ی کافی، علم و تخصص مورد نیاز این کار را به صورت عالی و تاثیر گذار انجام دهد.

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و اخذ تابعیت و اقامت از این طریق از دیگر راه های مهاجرت و اخذ اقامت در این کشور مدرن و ثروتمند اسیایی می باشد.

شیوه های مهاجرت به جمهوری سنگاپور از راه هایی مانند ازدواج، تولد، سرمایه گذاری، پناهندگی، کار و تحصیل فراهم شود.

که هر کدام از این 6 روش جزییات مربوط به خود را دارند که سبب کسب اقامت و تابعیت برای فرد متقاضی خواهد شد .

روش سرمایه گذاری در این کشور اسیایی نیز راه و روش خاص خود را دارد که فقط با بعضی از این روش ها امکان اخذ اقامت است این نکته را در نظر داشته باشید که

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری به اسانی سبب کسب اقامت و تابعیت نخواهد شد

شما در این موارد ذکر شده امکان اقامت در این کشور را خواهید داشت:

 • اگر با یک تبعه ی کشور سنگاپور ازدواج کنید
 • اگر فرزند متولد شده از پدر یا مادر سنگاپوری باشد
 • کسی که مبلغ 2500000 دلار را برای کار افرینی در این کشور سرمایه گذاری کند.
 • کشور سنگاپور همیشه از خارجی هایی که در زمینه ی اقتصاد صنعت و توسعه طرح هایی مثمر ثمر را ارایه دهند پذیرایی کرده است

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به سنگاپور از طریق اخذ اقامت

مدارک مورد نیاز برای اقامت سنگاپور

اخذ اقامت سنگاپور نیازمند ارایه ی مدارک زیر است:

 1. گذرنامه یا پاسپورتی که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد و معتبر باشد
 2. عکس 2 قطه ی پاسپورتی
 3. نامه ی گواهی بر عدم سو پیشینه ی متقاضی
 4. گواهی سلامت شخص درخواست دهنده
 5. مدارک هویتی و شناسنامه به صورت ترجمه شده
 6. گواهی ازدواج در صورت وجود
 7. گواهی تولد
 8. مدارک وضعیت تاهل شخص (در صورت مرگ همسر گواهی فوت و در صورت طلاق گواهی طلاق)
 9. نامه ی تمکن مالی

سرمایه گذاری در یک کشور خارجی نیاز مند دانش تخصص و تجربه ی کاری در این زمینه است

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری ضوابط و قوانین خاص خود را دارد که هر سرمایه گذار خارجی باید از انها اطلاع داشته باشد تا بتواند اقامت و تابعیت این کشور را اخذ کند

سرمایه گذاری شخص باید هدفمند با برنامه دقیق و سود اور باشد تا سبب اقامت شود

به همین علت برای هرگونه اقدام جهت سرمایه گذاری در این کشور با یک وکیل مجرب و خوب مشورت کنید

کشور سنگاپور برنامه ی توسعه ی اقتصاد کشور خودرا بر پایه ی یک روش پیشگیرانه برای تنوع و جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی در کشورش توسط ثروتمندان از راه باز بودن زمینه های تجارت خود از سال 2003 میلادی و زمانی که گروه بانک جهانی اقدام به انتشار رتبه بندی بهترین کسب و کار را کرد کشور سنگاپور در جایگاه دوم دررابطه با سهولت اجرا و انجام کار قرار گرفت و تا سال 2019 نیز این مقام را حفظ کرده است.

همه ساله گردشگران و توریست های بسیاری از همه ی نقاط به این کشور می ایند و صنعت گردشگری در چند سال گذشته بر اقتصاد جمهوری سنگاپور تاثیرمستقیم داشته است . کشور سنگاپور کشوری حامی محیط زیست و حفاظت از طبیعت و میراث است. وجود توریست ها و گردشگران در این کشور سبب رونق فراوان در انجام و ساخت در این کشور شده است

برای سرمایه گذاری در این کشور لازم است به مسایلی مثل فساد سیاسی ثبات اقتصادی و سیسی،فساد اداری و رشد اقتصادی این کشور اطلاعاتی را به دست اورد. موارد ذکر شده در سرمایه گذاری خارجی در کشور سنگاپور و هر کشور دیگری لازم و تاثیر گذار است..

اقتصاد جمهوری سنگاپور

اقتصاد جمهوری سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور از طریق شاخص های اقتصادی

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری در سنگاپور به شاخص های اقتصادی به عواملی مانند تولید ناخالص ملی، بهره ی بانکی، مالیات برای سرمایه گذاران مرتبط است.

ولید نا خالص ملی کشور سنگاپور در سال 2018 به 3.2 درصد رسیده که این مقدار از سال 2017 پایین تر بوده است.

تولید ناخالص ملی کشور سنگاپور در سال 2018 ، 487 میلیارد دلاربوده است در در نمودار زیر این افزایش تولید ناخالص ملی را تا سال 2017 را مشاهده میفرماید.

روش های قانونی مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری

به طور کلی بهره ی بانکی در کشور ها هرچقدر پایین تر باشد سرمایه گذاران بیشتری به ان کشور ذب میشوند به نوعی سرمایه گذاران خارجی را تشویق به سپرده گذاری میکنند و به طبع رشد اقتصادی در ان کشور بسیار پیشرفت میکند .

تورم بیکاری و تولید نا خالص ملی هم از دیگر موارد تاثیر گذار بر سرمایه گذاری خارجی ها در یک کشور میباشد در جدول زیر میتوانید نرخ بهره ی بانکی، نرخ بیکاری تورم و تولید ناخالص ملی را در سنگاپور در 2 سال اخیر مشاهده فرمایید.

محدوده زمانی بررسی شاخص های اقتصادیآخرین ارزششاخص های اجتماعی
20192.48نرخ بهره بانکی
20182.2نرخ تولید ناخالص داخلی
20172.02نرخ بیکاری
20171.37نرخ تورم

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک

برای خریدن ملک و مستغلات برای اتباع و سرمایه گذاران خارجی دولت سنگاپور محدودیت هایی را در نظر گرفته است.

شما تبعه ی سنگاپور باشید و یا اقامت دایمی ای کشور را داشته باشید ملک هایی را که ئولت توسط هییت مسکن و توسعه تدارک دیده اند را میتوانید خریداری کنید.

ساختمان هایی تحت عنوان HDB وجود دارند که برای خرید انها باید خانواده ای سنگاپوری یا شهروند سنگاپوری داشته باشید به جز این شرایط امکان خرید ملک دیگر فراهم نیست.

خرید ملک هم یکی از راه های مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری است اما نکته ای که وجوددارد این است که ایا خرید ملک برای شخص سبب کسب اقامت و اخذ پاسپورت سنگاپور میشود یا خیر.

کمترین مبلغ برای مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک مبلغ 150 هزار دلار امریکا میباشد که این مبلغ حداقل مبلغ سرمایه گذاری در این کشور برای خرید ملک است. بسته به منطقه و شرایط ملک قیمت ها متفاوت است

هر مترمربع خانه و اپارتمان در مرکز شهر نزدیک به 16693 دلار است و در خارج از شهر تقریبا 8000 دلار است که این مببغ حرود قیمت است اما در حالت کلی در همین رنج قرار دارند.

افرادی که اقامت کشور سنگاپور را ندارند دارای محدودیت هایی برای خرید خانه و ملک هستند این اشخاص باید حتما برای خرید ملک و خانه نامه ای مبنی بر اجازه خیرید در سنگاپور را داشته باشند.برای خرید ملک در سنگاپور اشخاص باید حداقل 3 سال در این کشور حضور داشته باشند در این سه سال دولت بر امور اقتصادی انها نظارت کامل دارد و باید تاثیر اقتصادی در این کشور داشته باشند .

باید این نکته را ذکر کرد که خرید ملک در سنگاپورسبب کسب اقامت نخواهد شد اقامت دریافت و سرمایه گذاری از خرید ملک سخت است و پیچیدگی هایی دارد.

اقتصاد جمهوری سنگاپور | اقامت سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور طریق خرید ملک

مهاجرت به سنگاپور از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت سنگاپور برای خارجی هایی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند امکانپذیر است و این کار میتواند برای آنها به منزله ی شروع یک کسب و کار باشد. این کار انواع مختلفی دارد و ثبت یک شرکت به صورت مسیولیت محدو از شایعترین نوع ثبت شرکت در این کشور میباشد سن افراد برای ثبت شرکت باید بالای 18 سال باشد.

وقتی یک شرکت در کشور سنگاپور ثبت میشود باید خدماتی کامل و حساب شده و حرفه ای ارایه بدهند و این شرکت باید از قوانین و نوع حسایداری شرکت ها در سنگاپور اطلاعات کافی داشته باشد. ثبت شرکت در سنگاپور نیازمند پاسپورت در این کشور است.

اینکار همراه با یک تبعه ی سنگاپوری هم امکان پذیر است و شرکت ثبت شده میتواند تا 50 سهام دار داشته باشد.

کمترین مبلغ برای مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکن مبلغ 1 میلیون دلار است. این مبلغ فقط برای افتتاح ی و ثبت یک شرکت تجاری در سنگاپور است.

دیگر نکتهی مهم برای ثبت شرکت در سنگاپور یک مدیر که ساکن و شهروند کشور سنگاپور باشد است.

برای ثبت شرکت در سنگاپور باید تعدادی از تبعه ی این کشور را نیز استخدام کنید و از این طریق به کار افرینی سنگاپور کمک کنید.

دیگر نکته در این خصوص داشتن یک بیزنس پلان برای کار خود هستید که این طرح اقتصادی باید برای اقتصاد کشور سنگاپور مفید باشد...

مدار ک مورد نیاز برای ثبت شرکت در سنگاپور

 • انتخاب نامی برای شرکت ثبت شده
 • توضیح درباره ی فعالیت هایی که قرار است صورت گیرد
 • مشخصات سهامداران مدیران و کارمندان
 • نام و جزییات مدیر ساکن در سنگاپور
 • آدرس شرکت
 • هزینه ی ثبت شرکت و ترسید پرداخت

قامت سنگاپورا

ثبت شرکت در سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و مزایای سرمایه گذاری در کشور سنگاپور به نکات بسیاری میتوان اشاره کرد، سنگاپور کشوری ثروتمند، زیبا ارام محلی مطمعن برای سرمایه گذاری کشوری با اقتصاد بسیار خوب و رو به رشد در منطقه میتوان نام برد. اما نکاتی که حایز اهمت برای سرمایه گذاری در این کشور است عبارتند از :

 1. کشوری قانون مند با ثبات اقتصادی و ثبات سیاسی عالی
 2. کشوری مدرن و پیشرفته در همه ی امور
 3. نرخ مالیاتی پایین و جذاب برای سرمایه گذاری
 4. و مالیات بر درامدی کم و معقول
 5. ارتشی پیشرفته و منظم زیر نظر کشور انگلیس
 6. نظامی قانونی و با درصد فساد اداری بسیار کم

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری

مزایای مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و معایب آن

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری اگر بخواهیم به معایب مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری اشاره ای داشته باشیم باید این نکات را در خاطر داشت که اقتصاد سنگاپور اقتصادی باز است و وابسته به صادرات و اگر اقتصاد صادراتی جهانی لطمه ای داشته باشد به اقتصاد این کشور نیز لطمه وارد میشود.

 • این کشور مثل تمامی کشور های اروپایی جمعیتی سالخورده دارد و از نظر جمعیتی رشد خوبی ندارد..
 • فرایند اخذ ویزای کار در این کشور سخت است و پیچیدگی های خاص خود را دارد .
 • در سرمایه گذاری در این کشور شرکت های دولتی نقش عمده ای دارد .
 • برای کار کردن در این کشور شخص باید حتما زبان این کشور را مسلط باشد..

در اخر باید گفت که مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری کار راحتی نیست و نیاز مند ان است که با یک وکیل مجرب در امر مهاجرت مشورت و اقدامات لازم را جهت اخذ ویزای سنگاپور را انجام دهید

بیشتر بخوانید :

چگونه از طریق سرمایه گذاری به ترکیه مهاجرت کنیم ؟

اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری به چه صورت است ؟


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits