شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا چیست؟

۲,۰۴۳
۱
۰
Arad |
جمعه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸
چنانچه شما هم جزو افرادی هستید که در جست‌وجوی سرمایه‌گذاری با ریسک کم و بازده خوب هستند در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا چیست؟

اقتصاد باز و شکوفا در کنار نیروی کار ماهر، استرالیا را به یکی از کشورهای محبوب برای سرمایه‌گذاری خارجی تبدیل کرده است. آمار مهاجرت به استرالیا نشان میدهد به دلیل شرایط عالی استرالیا برای سرمایه گذاری و همچنین سهولت اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا، بسیاری از ایرانیان در سالهای اخیر این کشور را به کشورهایی مانند کانادا و آمریکا ترجیح داده اند.

معمولا اولین سوالی که در ذهن هر متقاضی مهاجرت به استرالیا یا سرمایه گذاری در استرالیا نقش میبندد این است که آیا برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا باید وکیل مهاجرت به استرالیا داشته باشیم؟

در پاسخ باید توجه داشته باشید که پروسه اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا دارای جزییات فراوانی است. با اینکه داشتن وکیل برای اخذهیچ کدام از ویزاهای استرالیا الزامی نیست پیشنهاد میشود برای اخذ این ویزا و سرمایه گذاری در استرالیا حتما از وکیل مهاجرت به استرالیا کمک بخواهید تا شانس موفقیت خود را افزایش دهید.

وکیل مهاجرت با تجربه میتواند نقش چشمگیری در موفقیت شما داشته باشد و تا حد زیادی از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری نماید. به خاطر داشته باشید وکیلی که انتخاب میکنید حتما عضو سازمان مارا باشد. وکلای رسمی اداره مارا مجوز ارائه مشاوره در زمینه پیش نیازهای ویزا، ارائه درخواست ویزا به اداره مهاجرت و کار بر روی پرونده موکلین در وزارت مهاجرت و امور شهروندی را به عنوان نماینده موکلین دارند.

داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا به شما کمک می‌کند که نه‌تنها با خیال راحت ویزای استرالیا را دریافت کنید، بلکه موارد قانونی سرمایه گذاری در استرالیا، حتی پس از مهاجرت به استرالیا را هم بشناسید.

مزایای داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا که عضو سازمان MARA باشد:

  • دارای اطلاعات کامل و به روز از قوانین و روش های مهاجرت به استرالیا میباشد.
  • موظف است که برای منافع قانونی شما عمل نموده و بر اساس ضوابط مشخص ، آگاهی و راهنمایی دقیق به شما ارائه دهد.
  • پول شما را تا زمان ارائه خدمات در حساب مشخصی قرار داده و هر چند وقت یکبار حسابشان مورد بررسی و ممیزی قرار میگیرد.
  • سوابق مشتریان را تا 7 سال به درستی نگهداری میکنند.
  • به عنوان نماینده شما بوده و نتیجه درخواست ویزایتان را به شما اطلاع میدهند.
  • پروانه وکلای مهاجرت به استرالیااز طریق این سازمان هر 3 سال یک بار صادر شده و وکلا بر اساس تعداد نتایج مثبت در پروندها ارزیابی میشوند.

چرا سرمایه گذاری در استرالیا را انتخاب کنیم؟

ثبات و توسعه‌ی اقتصادی بالا، عدم نیاز به انتقال سرمایه پیش از دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا و عدم نیاز به انتقال سرمایه در سالهای اولیه ورود به استرالیا از مهم ترین دلایل انتخاب این مقصد محبوب برای سرمایه‌گذاران مهاجر و به خصوص ایرانیان است. استرالیا، یکی ازقدرت مند ترین اقتصادهای دنیا را دارد و در ۲۵ سال اخیر، به‌صورت مستمر رشد اقتصادی داشته است. این کشور از هر سه آژانس رتبه‌بندی اقتصاد دنیا (Standard & poor, Moody’s, Fitch group)، رتبه‌ی A را دریافت کرده است.

افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری را دارند، می‌توانند با استفاده از انواع ویزاهای سرمایه‌گذاری استرالیا، مانند ویزای ۱۸۸ (سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در استرالیا) ، اقامت این کشور را به‌دست آورند. برای اخذ این ویزا باید به دولت استرالیا اثبات کنید که در حال حاضر مدیر یک کسب و کار هستید و می‌توانید کسب‌وکار موفقی در استرالیا راه‌اندازی کنید. از آنجایی که شرایط اخذ این نوع ویزای سرمایه گذاری در استرالیا نسبت به سایر ویزاهای این کشور ساده تر است. پزشکان، افراد دارای پروانه کسب و تجار معمولا این ویزا را برای مهاجرت به استرالیا انتخاب میکنند.

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا چیست؟

  1. سن متقاضی اصلی این ویزا باید کمتر از ۵۵ سال باشد؛ (البته برخی ایالت‌های استرالیا در مواردی افراد بالای ۵۵ سال را هم قبول می‌کنند )
  2. حداقل گردش سرمایه‌ یا فروش سالانه‌ کسب و کارتان۵۰۰ هزار دلار استرالیا، در دو سال از چهار سال اخیر باشد؛
  3. حداقل ۸۰۰ هزار دلار استرالیا (شامل اموال منقول و غیرمنقول) سرمایه داشته باشید؛
  4. سابقه کاری موفقی داشته باشید؛

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا چه مزایایی برای شخص و خانواده وی دارد؟

-مدت زمان اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا طولانی نیست و معمولا در طی یکسال تا یکسال و نیم میتوان این ویزا را دریافت کرد.

-افرادی که ویزای سرمایه گذاری استرالیا را دارند میتوانند به دفعات به استرالیا وارد و از آن خارج شوند.

- برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا نیازی به داشتن مدرک زبان نمیباشد و متقاضی بعد از ورود میتواند در دوره های زبان که در استرالیا برگزار میشوند شرکت کند و از این طریق سطح زبان خود را تقویت نماید.

-برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا داشتن مدرک تحصیلی نیز الزامی نیست.

-در زمان اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا همسر و فرزندان زیر 23 سال متقاضی نیز همزمان این ویزا را دریافت میکنند و همه اعضای خانواده اجازه کار و تحصیل خواهند داشت.

-نیازی به انتقال سرمایه قبل از اخذ ویزا یا به محض ورود به استرالیا نمیباشد بلکه به متقاضی حدود دو سال فرصت تحقیق و بررسی داده میشود تا با بازار اقتصادی استرالیا آشنا شده و پس از حصول اطمینان نسبت به انتقال سرمایه اقدام نماید.

-محدودیتی بابت سرمایه انتقال داده شده وجود ندارد و متقاضی میتواند سرمایه خود را صرف خرید یا ایجاد هر نوع کسب و کاری که بخواهد کند.

-برای تعیین مبلغ سرمایه گذاری بر اساس بودجه افراد گزینه های متفاوتی وجود دارد و بسته به ایالتی که شخص برای راه اندازی کسب و کار انتخاب میکند میتواند بین 200 تا 500 هزار دلار سرمایه انتقال دهد.

-از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا و راه اندازی کسب و کار در استرالیا شخص میتواند اقامت دائم این کشور را دریافت کرده و در نهایت نیز میتواند شهروند استرالیا شده و پاسپورت معتبر این کشور را دریافت نماید.

بعد از اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا چه اقدامی باید انجام دهیم؟

شما به‌عنوان یک مهاجر سرمایه‌گذار باید حداکثر تا ۲۳ ماه پس ورودتان به این کشور یک کسب‌وکار راه‌اندازی کنید و حداقل ۲۰۰ هزار دلار استرالیا در آن سرمایه‌گذاری کنید. گردش مالی یا فروش سالانه شما در سال آخر فعالیت کسب‌وکارتان باید حداقل ۳۰۰ هزار دلار باشد و این به معنای موفقیت نسبی شما به عنوان یک سرمایه‌گذار است. آخرین شرط، استخدام دو نفر به‌صورت تمام وقت است. اگر نتوانستید یا نخواستید کسی را استخدام کنید، می‌توانید به جای آن ۴۰۰ هزار دلار استرالیا سرمایه‌گذاری شخصی مانند خرید منزل یا قراردادن پول در بانک داشته باشید.

چنانچه مایلید پروسه اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا را با یک وکیل مهاجرت خوش نام آغاز کنید میتوانید جهت کسب پاسخ سوالات خود به آدرس www.uniquevisa.net مراجعه نموده و یا جهت مشاوره ی تلفنی رایگان با شماره های 02188545324 الی 6 تماس حاصل نمایید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم