دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۵ آبان ۱۴۰۰ برابر با ۲۰ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۷ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
لیست مرکز خرید مانتو در تهران
64
زمان مطالعه: 11 دقیقه
خرید مانتو دخترانه ارزان و یا با قیمت مناسب یکی از چالش‌های همیشگی بانوان است. با ما در دلگرم همراه شوید تا مراکز خرید مانتو در تهران را معرفی کنیم .

مراکز خرید مانتو در تهران کجاست؟

مراکز خرید بسیاری در تهران برای فروش مانتو وجود دارد و بازارها و پاساژهای زیادی برای خرید مانتو اسپرت و یا مجلسی در شهر دایر شده‌اند.

از گسترش بازار خرید مانتو ترک نیز نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. با ما همراه باشید تا شما را با مراکز خرید مانتو در تهران آشنا کنیم.

لیست مراکز خرید مانتو دخترانه ارزان‌ قیمت در تهران و معرفی آن‌ها به شرح زیر است :

 • بازار مانتو
 • بازار بزرگ رضا
 • بازار عبدل‌آباد
 • بازار امام‌زاده حسن
 • جمهوری
 • کوچه برلن
 • هفت‌تیر
 • میدان فاطمی
 • هفت‌حوض
 • گیشا
 • پاساژ کوروش
 • پاساژ قائم

بازار مانتو

بازار مانتو در سرای ملی، یکی از مراکز خرید مانتو اسپرت و دخترانه محسوب می‌شود. در سرای ملی بسیاری از مغازه‌داران اجناس خود را به‌صورت عمده عرضه می‌کنند.

اما خرید به‌صورت تکی نیز در بازار مانتو امکان‌پذیر است. قیمت‌ها در قلب بازار بزرگ و بازار مانتو از دیگر نقاط شهر بسیار کمتر است. با هزینه کمتر می‌توانید تعداد بیشتر و جنس مرغوبی را تهیه کنید.

بازار مانتو واقع در بازار بزرگ تهران و کوچه هفت تن است. ایستگاه متروی پانزده خرداد راحت‌ترین راه برای دسترسی به بازار بزرگ تهران است.

این بازار در محدوده طرح ترافیک قرار دارد. پایانه اتوبوس‌رانی میدان امام خمینی نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای مراجعه به بازار بزرگ باشد.


بازار بزرگ رضا

بازار رضا واقع در خیابان پانزده خرداد نرسیده به بازار بزرگ یکی از مراکز خرید مانتو است. بازار رضا علاوه بر مانتو انواع پوشاک زنانه و مردانه، کیف و کفش و لوازم‌آرایش نیز دارد. در بازار رضا خرید مانتو ترک، خرید مانتو مجلسی شیک و خرید مانتو اسپرت امکان پذیر است.

بازار رضا از آنجایی‌که در مجاورت بازار بزرگ واقع‌شده، روزانه حجم کثیری از مراجعین را پذیراست. این بازار با ارائه آخرین ‌مدل‌های روز، یکی از اصلی‌ترین مراکز خرید مانتو دخترانه ارزان است. همچنین به دلیل مراجعه زیاد خریداران همیشه شلوغ و پرازدحام است.

متروی ۱۵ خرداد یکی از راه‌های متداول مراجعه به این بازار است. با وجود ارائه مدل‌های روز و حتی خرید بوتیک‌های سطح شهر، قیمت‌ها همیشه در بازار رضا از دیگر مناطق شهر پایین‌تر است. مانتوهای باکیفیت و مرغوب را می‌توانید با قیمت پایین در بازار رضا خریداری کنید.


بازار عبدل‌آباد

بازار عبدل‌آباد با اینکه به‌عنوان مرکز خرید پارچه شناخته می‌شود اما در سال های اخیر با ارائه پوشاک و مانتو جایگاه خود را ثبت کرده است.

خرید مانتو دخترانه ارزان در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در بازار عبدل‌آباد امکان‌پذیر است. برای خرید مانتو اسپرت عبدل‌آباد، یکی از گزینه‌های پیش روست.

در این بازار نمی‌توان انتظار خرید مانتو مجلسی شیک و یا خرید مانتو ترک را داشت. مانتوها با کیفیت قابل ‌قبول و با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌شوند. اگر به دنبال خرید مانتو دخترانه ارزان ‌قیمت هستید حتماً سری به بازار عبدل‌آباد و مغازه‌هایش بزنید.

با استفاده از مترو به‌راحتی می‌توان به بازار عبدل‌آباد مراجعه کرد. ایستگاه مترو عبدل‌آباد فاصله کمی با بازار آن دارد.

اگر تمایل به استفاده از وسیله شخصی یا آژانس را دارید، آدرس دقیق این بازار : بزرگراه نواب، بزرگراه جوانه، شهرک شکوفه و خیابان احسانی است.


بازار امام‌زاده حسن

بازار امام‌زاده حسن یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید پوشاک جنوب تهران محسوب می‌شود. خرید مانتو دخترانه ارزان ‌قیمت در این بازار بسیار آسان است.

تعداد مغازه‌ها و پاساژ های این بازار بسیاری از متقاضیان مانتو را به ‌سوی خود روانه می‌کند. گرچه این بازار به‌طور اختصاصی برای خرید مانتو نیست، اما حجم زیادی از متقاضیان خرید مانتو اسپرت را راضی نگه می‌دارد.

مانتوهای مرکز خرید امام‌زاده حسن از تنوع خوب و قیمت مناسبی برخوردارند، اما اگر به دنبال مانتوهای باکیفیت هستید، باید بیشتر بگردید.

مرکز خرید مانتو در امام‌زاده حسن به چهارراه یافت‌آباد، بازار مبل و بازار موبایل ایران، سه‌راه آذری و میدان آزادی نزدیک است.


جمهوری

تقاطع خیابان جمهوری و خیابان ولیعصر یکی از اصلی‌ترین مراکز خرید مانتو در تهران است. تجمع زیاد تولیدی‌های مانتو در این منطقه آن را به یکی از قطب‌های خرید مانتو تبدیل کرده است.

در پاساژ شانزه لیزه و مغازه‌های اطراف آن انواع مانتو را باقیمت‌های مختلف می‌توان یافت. همه نوع مانتو با هر بودجه‌ای را می‌توان در جمهوری خرید.

برای خرید مانتو اسپرت، خرید مانتو ترک و حتی خرید مانتو مجلسی شیک در جمهوری شانس بیشتری دارید. تنوع بسیار زیاد مانتوها در خیابان جمهوری و دسترسی راحت، آن را در زمره مهم‌ترین مراکز خرید مانتو در تهران قرار داده است.

از طریق خط بی آر تی راه‌آهن – ولیعصر و یا حتی مترو تئاتر شهر به‌ راحتی می‌توان به پاساژ شانزلیزه مراجعه کرد.

مرکز خرید مانتو در تهران


کوچه برلن

اگر ساکن تهران باشید محال است سری به کوچه برلن نزده باشید. کوچه برلن یکی از قدیمی‌ترین مراکز تولید و توزیع پوشاک در تهران است.

کوچه برلن علاوه بر مغازه‌های مختلف فروش پوشاک مغازه‌ها و پاساژهای متعددی برای فروش مانتو نیز دارد. خرید مانتو ارزان دخترانه در کوچه برلن کار سختی نیست.

کوچه برلن یکی از شلوغ‌ترین مراکز خرید شهر است. بسیاری از تولیدی‌های پوشاک در کوچه برلن و اطراف آن فعالیت دارند. جهت مراجعه به کوچه برلن می‌توانید از ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی آن بهره برید.


میدان هفت‌تیر

مهم‌ترین مرکز خرید تهران که هر خانمی حداقل یک‌بار برای خرید مانتو به آن مراجعه کرده است، میدان هفت تیر است.

انواع و اقسام مغازه‌های فروش مانتو در میدان هفت‌تیر متمرکز شده‌اند. خرید مانتو ترک، خرید مانتو مجلسی شیک و حتی مانتو اسپرت در میدان هفت‌تیر امری طبیعی محسوب می‌شود. تنوع رنگ و طرح و کیفیت را یکجا در میدان هفت‌تیر می‌توان یافت.

کمتر کسی است که با مراجعه به میدان هفت‌تیر و فروشگاه‌های آن دست‌خالی به خانه برگردد. همگام با تنوع طرح و رنگ در اینجا تنوع قیمت نیز مشاهده می‌شود.

از خرید مانتوهای دخترانه ارزان ‌قیمت گرفته تا خرید مانتوهای مجلسی شیک چند صد هزار تومانی همه را می‌توان در اینجا یافت.

فروشگاه‌های خرید مانتو در هفت‌تیر فقط به دور میدان خلاصه نشده است. برای خرید مانتو از شمال میدان تا قسمتی از خیابان مفتح جنوبی تا چشم کار می‌کند فروشگاه مانتو است.

یکی دیگر از مزایای مرکز خرید مانتو هفت‌تیر راه‌های دسترسی ساده و فراوان آن است. خط یک مترو تهران ایستگاه هفت‌تیر دقیقاً در مرکز فروشگاه‌ها و مغازه‌های هفت‌تیر است.

هفت‌تیر از دیرباز مرکز مراجعه بانوان برای خرید مانتو است. میدان هفت‌تیر نام خود را در لیست مراجعه بانوان برای خرید ثبت کرده است.

میدان هفت‌تیر در مرکز تهران نیازهای بانوان برای خرید مانتو را مرتفع کرده است. توصیه می‌شود قبل از خرید در صورت امکان تمامی فروشگاه‌ها را ازنظر طرح‌ها و قیمت بررسی کنید. اگر نیاز به خرید مانتو مجلسی شیک دارید حتماً سری به میدان هفت‌تیر بزنید.


میدان فاطمی

شاید تعداد کمتری از بانوان با مراکز خرید مانتو در میدان فاطمی آشنا باشند. مطمئناً تعداد بالای مغازه‌ها و فروشگاه‌های مانتوفروشی قبل و بعد از این میدان آن را در رده مراکز فروش مانتو قرار می‌دهد.

خرید مانتو اسپرت و حتی خرید مانتو دخترانه ارزان ‌قیمت در میدان فاطمی از مزایای آن محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که نمی‌توان در این فروشگاه‌ها به‌آسانی خرید مانتو مجلسی شیک انجام داد.

مانتوهای مجلسی در میدان فاطمی به‌ندرت یافت می‌شود و مانتوهای اسپرت و اداری و دانشجویی از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

در یک سال اخیر افتتاح خط مترو قائم آزادگان و ایستگاه میدان جهاد دسترسی به میدان فاطمی را آسان‌تر کرده است.


گیشا

در غرب تهران می‌توانید برای خرید مانتو سری به خیابان گیشا بزنید. مراکز خرید و پاساژ های بسیاری در غرب تهران واقع‌شده‌اند اما گیشا را به‌عنوان مرکز خرید پوشاک زنان و خصوصاً مانتو می‌توان رده‌بندی کرد. همچنین قیمت‌ها در گیشا را می‌توان در رده متوسط ارزیابی کرد.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به گیشا ایستگاه مرزداران است و بقیه راه را تا آنجا باید با تاکسی رفت. گرچه بی آر تی کوی نصر هم گزینه دیگری برای مراجعه به گیشا است.


کوروش

مرکز خرید و تفریحی کوروش نیز برای غرب نشینان تهران گزینه دیگری به جهت خرید مانتو است. گرچه تعداد مغازه‌ها و فروشگاه‌های مانتو در این مرکز خرید زیاد نیست اما برای خرید مانتو مجلسی شیک در غرب می‌توان به آن مراجعه کرد.

از مزایای این مرکز خرید، تفریحی بودن آن است. می‌توانید به همراه خانواده مراجعه و ضمن خرید از شهربازی ، سینما و رستوران‌های آن نیز بهره‌مند شوید.

ایستگاه متروی این مجتمع تجاری در دست‌ ساخت است که در سال‌های آینده به بهره‌برداری می‌رسد. در حال حاضر تنها راه دسترسی به آن از طریق تاکسی و یا وسیله نقلیه شخصی است.

تفریح در کنار خرید را هم‌زمان در مرکز خرید کوروش در کنار خانواده تجربه کنید. خرید مانتوهای مجلسی شیک و خاص را در این مرکز خواهید یافت.


پاساژ قائم

بی‌شک میدان تجریش بالأخص پاساژ قائم در شمال تهران محل مناسبی برای خرید مانتو است. شاید فکر کنید که در شمال شهر خرید مانتو دخترانه ارزان و باقیمت مناسب کار سختی باشد، در این صورت حتماً سری به پاساژ قائم بزنید.

از خرید مانتو ترک و اسپرت گرفته تا خرید مانتوهای مجلسی و شیک همه را با هم یکجا در میدان تجریش میابید.

علاوه بر پاساژ قائم حدفاصل میدان تجریش تا میدان قدس نیز فروشگاه‌های مانتوفروشی متعددی قرار دارند.

اصالت فروشگاه‌ها و مغازه‌های این پاساژ بر کسی پوشیده نیست. پاساژ قائم از دیرباز یکی از مراکز خرید پوشاک بانوان در شمال تهران محسوب می‌شده است.

راه‌های دسترسی زیادی به میدان تجریش و پاساژ قائم یکی دیگر از مزایای آن است. با خط بی آر تی راه‌آهن – تجریش به‌راحتی از جنوب و مرکز تهران می‌توانید سری به پاساژ قائم بزنید. مترو تجریش نیز دسترسی به این مکان را تسهیل کرده است.

در اقصی نقاط تهران مراکز خرید مانتو بسیاری وجود دارند . برای خرید مانتو دخترانه ارزان‌قیمت مراکزی در سطح شهر هستند که انتخاب را ساده‌تر می‌کنند .
شاید میدان هفت‌تیر را بتوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید مانتو در تهران دانست. در میدان هفت‌تیر خرید مانتو ترک، خرید مانتو اسپرت و همچنین خرید مانتو مجلسی شیک متناسب هر سلیقه و بودجه‌ای امکان‌پذیر است.
بازار بزرگ تهران همیشه یکی از مهم‌ترین مراکز خرید شهر محسوب می‌شود. اگر در شمال تهران ساکن هستید توصیه می‌کنیم سری به پاساژ قائم و فروشگاه‌های میدان تجریش برای خرید مانتو دخترانه ارزان بزنید.

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (64 رای)  
 • منبع
 • porooshgah.com
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
مینا | ۱ سال پیش
آخه مانتو ترک کجا گیر میاد چندین ساله همه اجناس تولید داخله همه این پاساژها که اسم بردین اجناسشون ایرانیه
1
13