دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۵ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
آدرس و تلفن خانه معلم خرمشهر + نحوه رزرو خانه معلم
11
4.2K
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بندر خرمشهر در استان خوزستان و در کنار رودخانه‌های کارون و اروندرود واقع شده است. با ما در دلگرم همراه باشید تا خانه معلم خرمشهر را معرفی کنیم .

آدرس و تلفن خانه معلم خرمشهر

خانه معلم خرمشهر

آدرس خانه معلم خرمشهر: خیابان امیرکبیر ، نبش خیابان داوودی ، جنب دبستان شاهد فجر

تلفن خانه معلم خرمشهر: 06153535041

separator line

راهنمای کامل در مورد رزرو خانه معلم

برای رزرو خانه معلم به وب سایت eskan.medu.ir مراجعه کنید.

برای رزرو خانه معلم باید به موارد زیر دقت نمایید:

 1. وب سایت رزرو روز پنجم هر ماه ساعت 8 صبح فعال می گردد(غیر از ایام نوروز)
 2. به همراه داشتن کارت شناسایی آموزش و پرورش و شناسنامه کامل همراهان الزامی است. ضمناَ فقط خود شخص فرهنگی به همراه پدر، مادر، فرزند و همسر می توانند از اتاق استفاده نمایند. فرهنگیان بومی شیراز نمی توانند از میهمانسرا استفاده نمایند.
 3. پذیرش افراد مجرد در مرکز ممنوع می باشد.
 4. زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 13 و زمان تحویل اتاق بعد از ساعت 15 می باشد. درب نگهبانی مرکز از ساعت 12 شب لغایت 6 صبح بسته می باشد.
 5. هر خانواده فرهنگی همزمان فقط مجاز به رزرو یک اتاق می باشد. زوج فرهنگی فقط مجاز به رزرو یک اتاق میباشند.
 6. در صورت انصراف از رزرو اتاق هزینه کنسلی تا یک هفته قبل از موعد 15% و تا سه روز قبل از موعد 20% و در همان روز قبل از ساعت 12 50% درصد از کل مبلغ و بعد از آن تمام مبلغ کسر می گردد.
 7. میهمانان محترم توجه داشته باشند رزرو زمانی انجام شده است که وجه از طریق اینترنت پرداخت و پس از آن کد رهگیری و شناسه پرداخت اخذ گردد.
 8. توجه: جمله اتاق در محدوده انتخابی رزرو است یعنی ظرفیت این اتاق تکمیل است.
 9. میهمانان محترم توجه داشته باشند رزرو فقط دو و سه شب مجاز می باشد در صورت مراجعه و استفاده یک یا دوشب هزینه شب های بعد برگشت داده نخواهد شد.

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (11 رای)  
 • منبع
 • eskan.medu.ir
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
نصرالهی | ۷ ماه پیش
من به اتفاق خانواده. چندی پیش به خانه معلم خرمشهر رفته و متاسفانه با مواردی مواجه شدم که برام قابل تصور نبود وای به اینکه در عین ناباوری واقعا اتفاق افتاد.
اول اینکه جایی برای ما علیرغم تماس یکماه قبل و یادآوری مکرر روز به روز و درنهایت به درخواست مسیول رزرو ساعت به ساعت تا زمان رسیدن به خرمشهر در نظر گرفته نشده بود، شب اول در یک اتاق دو تخته پنج نفری با هزینه گزاف و قول اتاق پنج تخته از روز دوم به بعدساکن شدیم
دوم روز بعد نه تنها به قولشان عمل نکردن بلکه اتاق پنج تخته را به یه خانواده عراقی که برای تفریح آمده بودن آنجا داده بودن.با هزینه خیلی بالاتر و این باعث اعتراض ما شد که با کمال بی ادبی و فحاشی و زدن فیزیکی ما منجرشد. هنوز با گذشت هفده روز باورم نمیشه که در یه مکان فرهنگی چنین رفتارهای نا هنجاری صورت گیرد بطوریکه خانوده من صدمه فیزیکی دیدن. متاسفانه این سفر تبدیل به کابوس شد که در وطن خودم ارج و قربی به اندازه عراقی ندارم و با کمال وقاحت با ما برخورد ناشایست بکنن.

آقای علی پور وهمسرش و خانم حردانی نفراتی بودن که برخورد ناشایست و بدون بخشش را انجام دادن
0
0
hits
statcounter