دلگرم
امروز: یکشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۱۹ مه ۲۰۲۴ میلادی
سفر به نیویورک در فصل پاییز

دلایل سفر به شهر نیویورک در فصل پاییز

سفر به نیویورک در فصل پاییز
0
زمان مطالعه: 8 دقیقه
سفر به نیویورک: همان طور که فصل ها پشت سر هم‌تغییر می کنند ، شهر نیویورک در آمریکا نیز در حال تغییر می باشد. تا جایی که تغییرات فصلی از تابستان تا پاییز به اندازه تغییراتی است که در چهره شهر دیده می شود

سفر به نیویورک

سفر به نیویورک : همان طور که فصل ها پشت سر هم‌ تغییر می کنند ، شهر نیویورک در آمریکا نیز در حال تغییر می باشد. تا جایی که تغییرات فصلی از تابستان تا پاییز به اندازه تغییراتی است که در چهره شهر دیده می شود. در تابستان این شهر روز های گرم و طاقت فرسایی را سپری خواهد کرد که از گرمای آن کلافه خواهید شد. هر چه قدر هم شهر زیبا باشد اما هوای بسیار گرم آن اجازه نمی دهد که از مناظر و اطراف لذت ببرید. اگر تا به حال به نیویورک سفر کرده باشید، متوجه شده اید که هر چه قدر کار جدید و تفریح جدید در این شهر انجام دهید باز هم از بخشی از زیبایی ها و شگفتی های این شهر جا مانده اید. از طرفی هوای فصل ماییز بهترین هوای سال در این شهر می باشد. پس چه بهتر که در فصل پاییز به این شهر سفر کنید تا بتوانید شگفتی ها و مناظر آن را در هوای مطلوب ببینید و لذت دو برابری داشته باشید. البته دلایلی که پاییز بهترین فصل بازدید از این شهر می باشد فقط این نیست. دلایل دیگری نیز وجود دارد که در این مقاله تعدادی از آن را برایتان شرح خواهیم داد.

فصل تابستان در این شهر به گونه ایست که احساس می کنید سرتان داغ شده و مغزتان در حال آب پز شدن می باشد و از گرمای زیاد کلافه و سردرگم‌می شوید. گاهی اوقات هوا تا حدی در این فصل بد و گرم و آزار دهنده می باشد که حتی میل به غذا های مورد علاقه تان نیز نخواهید داشت.

1. با شروع فصل پاییز گرمای طاقت فرسای فصل تابستان نا پدید خواهد شد

هوای سرد و منجمد شهر نیویورک در فصل زمستان فقط باعث نارضایتی توریست ها می شود . اکثر افرادی که در فصل زمستان به این شهر مهاجرت و یا مسافرت می کنند از سرمای سخت و سوزان این شهر به ستوه آمده و پشیمان می شوند. قطعا هیچ کس دوست ندارد در سرمای سخت در بین برف ها خود را به سخای بیاندازد تا از مناظر دیدن کند. قطعا هیچ چیزی از این مناظر دستگیرش نخواهد شد. اگر مدتی را در نیویورک اقامت داشتید، حتما می دانید که تفاوت سرما و گرما در فصل های نیویورک بسیار زیاد است. به حدی که در زمستان و تابستان از سرما و گرمای بیش از حد خسته می شوید.

گرمای تابستان فقط به خاطر نور آفتاب و خورشید نمی باشد، شب های تابستان در این شهر نیز بسیار زیاد است. این گرما تا جایی است که حتی مایل نیستید در این هوا در شهر قدم زنی های شبانه داشته باشید. این گرما با شرجی بودن هوا نیز ترکیب می شود . خیلی از افراد شرجی بودن و رطوبت هوای نیویورک را در فصل تاستان می پسندند . البته بوی مطبوعی که از شرجی بودن هوا در شهر می پیچد بسیار خوشایند است. بهتر است به ما اعتماد کنید و مطمئن باشید که در فصل تابستان از وزش نسیم های خنک در این شهر خبری نیست. پس بهتر است از سفر کردن در فصل های تابستان و زمستان در این شهر کاملا صرف نظر کنید و هیچ شکی نسبت به این تصمیمتان نداشته باشید.

اما در فصل پاییز همه چیز رنگ عوض می کند. ظاهر شهر در این فصل بسیار زیبا تر از قبل خواهد شد. از طرفی این فصل مهم ترین فاکتور که هوای مرطوب است را دارا می باشد. در این فصل هوا رطوبت کم تری داشته و هوا تر و تازه می شود و یک دمای مطلوب و رضایت بخش در انتظار شما خواهد بود . اگر در این فصل به شهر نیویورک سفر کنید دیگر دلتان نمی خواهد که داخل هتل یا اقامتگاه خود بمانید. در این فصل دوست دارید دوچرخه ی خود را برداشته و سراسر شهر را دوچرخه سواری کنید و لذت ببرید. یا این که دوستان خود را جمع کنید و شب و نیمه شب را در پارک ها در یک هوای بسیار عالی سپری کنید. در این فصل بهترین کار این است که رودخانه های این شهر را پیدا کنید و در کنار این رودخانه ها زمان زیادی را صرف کنید. مطمئنا حاضر نیستید این هوای مطلوب با هیچ چیز دیگری در این شهر عوض کنید.

نیویورک

2. جمعیت و شلوغی در این فصل رو به کاهش است

افرادی که ساکن و مقیم شهر نیویورک هستند، می دانند که دوره ای در این شهر وجود دارد. این دوره که اوایل فصل سپتامبر بوده و زمان بازگشایی مدرسه ها و اتمام جشن های شکر گزاری و دیگر مراسم و آداب و رسوم سنتی می باشد، کم کم‌جمعیت این شهر کاسته می شود. به دلیل این که در بیش تر کشور ها فصل پاییز آغاز شروع به کار مدارس می باشد، در نتیجه از تعداد توریست ها کم تر می شود. از طرفی بیش تر افراد این طور فکر می کنند که فصل پاییز ، فصل زیبایی برای بازدید از یک کشور نیست. اما اگر اولین بار است که به شهر نیویورک سفر می کنید بهتر است این سفر را به فصل پاییز موکول کنید که خلوت باشد و بیش تر بتوانید در کمال آرامش در شهر ها پرسه بزنید.

اگر راجع به باید ها و نباید های این شهر نمی دانید، نگران نباشید. شهر نیویورک در فصل پاییز به دلیل این کهدتوریست کمتری دارد ، می تواند افرادی را در اختیار توریست ها قرار دهد تا در کمال صبر و حوصله اطلاعات کافی را به آن ها بدهند.

3. فصل پاییز، فصل جشن ها، فستیوال ها می باشد

بدون توجه به این که چه فصلی به این شهر زیبا سفر می کنید، تمام فصل های این شهر پر از جشن ها و فستیوال های خیابانی می باشد. اما در فصل پاییز به دلیل شرایط جوی و آب و هوایی مناسبی که دارد ، تعداد این جشن های خیابانی دو برابر می شود. در واقع اگر عاشق همچین مراسم هایی در وسط شهر و خیابان ها هستید بهتر است در این فصل پا به نیویورک بگذارید.

فستیوال ها و جشنواره های فیلم و موسیقی نیز در این فصل آغاز می شود. پیشنهاد این است که قبل از سفر به این شهر و شرکت در این فستیوال ها در مورد آداب و رسوم و نحوه ی لباس پوشیدن این افراد در این جشن ها جست و جو کنید تا با اطلاعات کاملی در آن ها شرکت کنید.

4. پارک های داخل شهر، پیاده رو ها و باغ ها در فصل پاییز مثل تابلوی نقاشی می شوند

به شما پیشنهاد می کنم که اگر در فصل پاییز به این شهر سفر کردید، اولین چیزی که با خود بر می دارید، دوربین عکاسی تان باشد. کافی است در پارک های مرکزی شهر نیویورک در فصل پاییز قدم بزنید. محال است که در این فصل در نیویورک باشید و عاشق نشوید. برگ های قرمز و زرد و نارنجی با تناژ های رنگی بسیار تند و غلیظ در کف خیابان ها باعث می شود که دوست نداشته باشید پا به منزل بگذارید. البته در فصل بهار نیز شهر نیویورک دیدنی می شود . شکوفه های درختان در فصل بهار نیویورک بسیار چشم نواز می کند. اما هیچ فصلی در نیویورک به اندازه ی پاییز زیبا نیست.
پیشنهاد ما این است که از پارک فورت تایون در این شهر بازدید کنید. در این فصل در این پارک رنگ هایی را به چشم‌می بینید که حیرت زده می شوید. مطمئنا هیچ تابلوی نقاشی با لین جذابیت به عمرتان ندیده اید و نخواهید دید.

5. در فصل پاییز می توانید بهترین لباس ها را در نیویورک بخرید

لباس هایی که در فصل زمستان در نیویورک یافت می شود، بسیار لباس های شیک و گران قیمتی می باشند. لباس های فصل تابستان این کشور نسب به سایر کشور ها تفاوت نمی کند. اما اگر می خواهید لباس ها، جین ها، کفش ها و پوشیدنی هایی بخرید که وقتی به کشور خود برگشتید ، همه به لباس هلی شما خیره شوند ، بهتر است در فصل پاییز از این شهر خرید کنید.

در این فصل لباس هایی که به عنوان لباس پاییزه تولید می شوند ، بسیار استثنایی و شیک می باشند که در هیچ شهر دیگری در دنیا نمی توانید این چنین لباس های پاییزه را پیدا کنید. این لباس ها فقط شامل شلوار و بلوز نمی شوند. بلکه می توانید از دست کش ها، جوراب ها، کلاه ها و انواع و اقسام لوازمی که افراد در پاییز برای استایل و تیپ پاییزه خود به کار می برند، بهترین را خریداری کنید.

از طرفی به دلیل تنوع زیاد جنس ها و لباس ها در این فصل می توانید بهترین سوغاتی ها و یادگاری ها را به دوستان خود هدیه کنید.

مطمئنا با تمام دلایلی که در بالا ذکر شد، متوجه شده اید که چرا باید گردش و بازدید از نیویورک را به فصل پاییز موکول کنید. بهتر است اطلاعات خود را در این مورد با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید.

در این رابطه بیشتر بدانید:

آشنایی با بهترین مکان های توریستی سوئیس

10 مکان دیدنی در شهر تهران

تاثیرات مثبت و منفی صنعت توریسم

آشنایی با بهترین مکان های توریستی سوئیس

10 جاذبه توریستی در کشور هلند

قوانینی که شما را به توریست حرفه ای تبدیل می کند

ترجمه و تولید مجله دلگرم

مهتاب جهانداراین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits