دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۰۷ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
شباهت باورنکردنی بازیگر تایتانیک به دختر بازیگرش!
35
دختر کیت وینسلت، میا تریپلتون، موفق شده بدون آنکه معلوم شود دختر چه کسی است وارد هالیوود شود و کار خود را به عنوان بازیگر در آن شروع کند ولی شباهت او به مادرش انکارناپذیر است.

کیت الیزابت وینسلت ۵ اکتبر ۱۹۷۵ در ردینگ، بارکشر، انگلستان به دنیا آمد. او اصالتاً بریتانیایی است و همچنین از طرف پدر تبار ایرلندی و از طرف مادر تبار سوئدی دارد.مادرش، سالی آن (با نام خانوادگی پیش از ازدواج بریجز) پیشخدمت و پرستار بچه بود و پدرش، راجر جان وینسلت یک بازیگر کوشا بود که برای تأمین معاش خانواده به مشاغل سخت کارگری روی آورد.

فیلم تایتانیک/کیت وینسلت

ویسنلت در ۱۵ سالگی هنگام فیلم‌برداری فصل تاریک با استیون تردرا، بازیگر و نویسندهٔ انگلیسی که دوازده سال از او بزرگ‌تر بود وارد رابطه شد. وینسلت او را یک شخص تأثیرگذار در زندگی‌اش می‌دانست و با هم در لندن زندگی می‌کردند.آن‌ها در سال ۱۹۹۵ از هم جدا شدند و تردرا دو سال بعد بر اثر تومور استخوان درگذشت. وینسلت برای شرکت در تشییع جنازهٔ او نتوانست در مراسم افتتاحیهٔ تایتانیک حضور داشته باشد. او در سال ۲۰۰۸ گفت که هنوز از مرگش کنار نیامده است.

فیلم تایتانیک/کیت وینسلت

یک سال پس از مرگ تردرا، وینسلت سر صحنهٔ مو فرفری زشت با جیم تریپلتون که دستیار کارگردان این فیلم بود آشنا شد. آن‌ها در نوامبر ۱۹۹۸ ازدواج کردند و دخترشان، میا، در سال ۲۰۰۰ به دنیا آمد. وینسلت ازدواجشان را یک «آشفتگی» توصیف کرد و بعداً گفت که در این مدت کنترل غرایز خود را از دست داده‌است.این زوج در سال ۲۰۰۱ طلاق گرفتند.

فیلم تایتانیک/کیت وینسلت

وینسلت بلافاصله پس از جدایی از تریپلتون با کارگردان، سم مندس، ملاقات کرد؛ هنگامی که مندس پیشنهاد بازی در نمایشی را به وینسلت داد، او این پیشنهاد را رد کرد اما با او وارد رابطه شد. وینسلت که از نحوهٔ نمایش زندگی شخصی‌اش از سوی تبلویدهای بریتانیایی دلزده شده بود، به شهر نیویورک نقل مکان کرد.او و مندس در مهٔ ۲۰۰۳ در جزیرهٔ آنگویلا ازدواج کردند و پسرش، جو، در همان سال به دنیا آمد.

فیلم تایتانیک/کیت وینسلت

این خانواده در نیویورک و همچنین با سر زدن به املاک خود در کوتسولدز، انگلستان، اوقات خود را سپری می‌کردند.این زوج در میان گمانه‌زنی‌های شدید رسانه‌ها دربارهٔ رابطهٔ مندس با بازیگر، ربکا هال، سرانجام در سال ۲۰۱۰ جدایی خود را اعلام کردند و یک سال بعد طلاق گرفتند. وینسلت گفت که از این جدایی دل‌شکسته شده‌است، اما عزم خود را برای مراقبت از فرزندانش با وجود جدایی‌های زناشویی تأیید کرد.

فیلم تایتانیک/کیت وینسلت

تریپلتون دختر کیت در فیلم تریلر «سایه ها» (Shadows) محصول سال ۲۰۲۰ یکی از نقش های اصلی را برعهده داشت. او در نوامبر سال گذشته میلادی در مصاحبه ای گفته بود: «این اولین فیلمی بود که توانستم برایش تست دهم و اولین فیلمنامه ای بود که به من دادند تا بخوانم.»

فیلم تایتانیک/کیت وینسلت

کیت وینسلت در مصاحبه ی جدید خود گفت: «چیزی که واقعاً عالی است این است که او نام خانوادگی دیگری دارد به همین خاطر توانست کارش را بدون اینکه معلوم شود دختر چه کسی است شروع کند. کسانی که او را برای بازی انتخاب کردند اصلاً نمی دانستند دختر من است.»وینسلت گفت برای اعتماد به نفس دخترش خیلی مهم بود که بتواند آن نقش را بدون آنکه معلوم شود پدر و مادر معروفش که هستند، بگیرد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (35 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits