دلگرم
امروز: شنبه, ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۲۰ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی
زمان پخش فصل پنجم سریال سیب ممنوعه
52
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سریال سیب ممنوعه یکی از سریال های زیبا کشور ترکیه هست که تاکنون 4 فصل آن پخش شده است. این سریال در ۱۹ مارس ۲۰۱۸ از شبکه FOX TV شروع به پخش کرده بود. به تازگی خبر از پایان فصل چهار این سریال به گوش می رسد.

فصل پنجم سریال سیب ممنوعه کی پخش میشه ؟

با توجه به پایان سریال در قسمت 110 پیش بینی می شود شروع فصل پنجم این سریال در اواخر شهریور 1400 پخش شود. و آنظور که گفته شده فصل پنجم، فصل پایانی سریال ممنوعه خواهد بود.

زمان پایان فصل چهارم سیب ممنوعه

طبق اخبار این سریال در قسمت 110 فینال فصل خواهد شد. اما قبلا تر خبری مبنی بر بازیگر Nesrin Cavadzade ایفاگر نقش “شاهیکا” در سریال “سیب ممنوعه” با شلیک جانسو به شاهیکا و مرگ این شخصیت از این سریال خداحافظی خواهد کرد.

همچنین اخبار تایید نشده از مرگ “اندر” در قسمت های آینده و فینال نهایی این سریال در پایان فصل و عدم وجود فصل پنجم شنیده شده است.

 چرا سریال سیب ممنوعه پخش نمیشود | دلیل پخش نشدن سریال سیب ممنوعه

فصل پنجم سریال سیب ممنوعه

اما بعد از کش و قوس های فراوان این سریال بلاخره برای فصل آینده یعنی فصل پنجم تمدید شد. سریال Yasak Elma به صورت رسمی برای فصل پنجم تمدید شد و در قسمت 110 فینال فصل خواهد شد.

- زمان پخش سریال سیب ممنوعه از شبکه fox-  ادامه سریال سیب ممنوعه بعد از کرونا - فصل پنجم سیب ممنوعه - زمان پخش سریال سیب ممنوعه در سال ۱۴۰۰

زمان پخش فصل جدید سریال سیب ممنوعه

با توجه به پایان سریال در قسمت 110 پیش بینی می شود این سریال در اواخر شهریور 1400 برای فصل پنجم پخش آن شروع شود.

پخش سریال سیب ممنوعه در سال 1400 - ساعت پخش سیب ممنوعه در سال 1400 - ادامه سریال سیب ممنوعه از کی شروع میشه - ادامه سریال سیب ممنوعه کی پخش می شود 	1	 2 	 3 	 4 	 5 	 6 	 7 	 8 	 9 	 10

بیوگرافی سودا ارگینجی بازیگر نقش زینب در سریال سیب ممنوعه

بیوگرافی عایشه گل چینار بازیگر نقش لیلا در سریال سیب ممنوعه

بیوگرافی ادا اجه بازیگر نقش ییلدیز در سریال سیب ممنوعهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (52 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits