دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۱ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
دو دختربچه چند روز با جسد مادرشان زندگی کردند
3
یکشنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۳
دو خواهر ۵ و هفت ساله در شهر لو مان فرانسه چندین روز را در کنار جسد مادرشان گذرانده اند. این کودکان پس از مدتی بستری به پرورشگاه منتقل شده‌اند.

دلگرم به نقل از یورو نیوز: دو خواهر ۵ و هفت ساله در شهر لو مان فرانسه چندین روز را در کنار جسد مادرشان گذرانده اند. این کودکان پس از مدتی بستری به پرورشگاه منتقل شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، مادر متوفی که از ساحل عاج به فرانسه مهاجرت کرده بود، ۳۱ سال داشت و به دلایل طبیعی جان خود را از دست داده است.

مسئولان مدرسه محل تحصیل دو خواهر پس از غیبت غیرموجه چند روزه آن‌ها، با پلیس و دادستانی تماس می‌گیرد. ماموران پلیس روز چهارشنبه به آپارتمان این خانواده در محله فقیرنشینی در شهر لو مان (غرب فرانسه) می‌روند.

در زمان ورود پلیس به آپارتمان، کودکان به ماموران می‌گویند: «سر و صدا نکنید! مامان خوابیده است.»

پزشکی قانونی اعلام کرده است مادر متوفی سابقه بیماری داشته و فرض قتل در این ماجرا به‌کلی منتفی است. بررسی‌های پلیس نشان می‌دهد فاصله مرگ تا زمان پیدا شدن جسد، بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت بوده است.

دو دختربچه با دستور دادستانی برای تغذیه و تست پزشکی به بیمارستان و پس از آن تا تعیین تکلیف پرونده به پرورشگاه منتقل شدند. دادستانی برای فهم کیفیت ماجرا باید چندین روز با دختران ۵ و ۷ ساله صحبت کند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید