دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ برابر با ۲۳ جمادى الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی
شایعه شده این دو سلبریتی با هم رابطه دارند؟! تفاوت سنی شونم زیاده !
13
شنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۲۰:۰۹
قطعیت رابطه سحر قریشی با امیر مقاره ! / سحر دنیا جهانبخت ایران !

اخیرا عکس هایی که سحر قریشی و امیر مقاره در اینستاگرام خود منتشر می کنند با لباس های ست است که رابطه آن ها را نشان می دهد. برخی می گویند سحر قریشی دنیا جهانبخت ایران است و با همه افراد مشهور رابطه می گیرد مانند دنیا که با همه خوانندگان و سلبریتی های اینستاگرامی رابطه داشته است !

 رابطه سحر قریشی با امیر مقاره !

سحر قریشی از بازیگران سینما و تلوزیون است سحر قریشی با بازی در سریال دلنوازان به شهرت رسید سحر قریشی متولد دهه 60 است سحر قریشی در فضای مجازی حواشی زیادی دارد سحر قریشی از دوستان صمیمی سمانه پاکدل است. شایعه ازدواج پوریا پورسرخ با سحر قریشی در فضای مجازی به سرعت وایرال شد.

رابطه سحر قریشی با امیر مقاره

شاید برایتان جالب باشد که بدانید دوست دختر امیر مقاره کیست؟ با کمی دقت در میان سلبریتی ها و هنرمندان میتوان به نکته های عجیب و جدیدی دست یافت. اخیرا امیر مقاره با بازی در سریال نمایش خانگی خود را میان مردم محبوب تر کرده است و همه به دنبال این هستند که از زندگی خصوصی او بیشتر بدانند.

اخیرا عکس های مشترکی از امیر مقاره و سحر قریشی که تفاوت سنی 8 سال دارند در فضای مجازی منتشر شد که از چشمان تیزبین برخی از مخاطبان دور نماند . در این عکس ها امیر مقاره و سحر قریشی لباس های ست و یکدستی از مارک های خاص خریدند که نمی تواند این همه تشابه در پوشش اتفاقی باشد.

این حرکت عجیب چندی پیش هم از بازیگر معروف ، نوید محمدزاده و فرشته حسینی دیده شد که بعد از مدتی خبر ازدواج آن ها در فضای مجازی منتشر شد و این اتفاق دور از ذهن هم نبود حال نیز این حرکات از امیر مقاره و سحر قریشی نیز می تواند مژده ای از ازدواج یا دوستی آن ها باشد.

در ادامه عکس های عجیب از این دو سلبریتی را مشاهده می کنید ؛ کلاه و عینک های آن ها شبیه به هم است ، آن هم چندین بار !

رابطه سحر قریشی با امیر مقاره

رابطه سحر قریشی با امیر مقاره

امیر مقاره متولد 3 دی ماه 1374 در تهران میباشد. او از دوران نوجوانی به سرودن شعر پرداخته و فعالیت هایش را از سال 1393 به صورت حرفه ای و مستقلا آغاز 3 شده است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (13 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است