مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ مارس ۲۰۲۳ میلادی
چهره پیر و شکسته صاحب جی در فیلم هندی گلستان!
97
اگر فیلم خاطره انگیز گلستان را که ۳۳ سال پیش ساخته شده است را دیده باشید آقای گومار یا همان صاحب جی را به یاد دارید .در این مطلب چهره متفاوتی از او را ببینید.

گلستان یک فیلم درام هندی به کارگردانی دیوید داوان محصول سال ۱۹۹۰ میلادی است. در این فیلم بازیگران همچون راجش خانا، گوویندا، جوهی چاولا ایفای نقش می‌کنند.این فیلم بر اساس فیلم مهربان (فیلم ۱۹۶۷) با بازی آشوک کومار ساخته شده‌است که خود بازسازی فیلم تامیلی بنام نابغه بی‌سواد محصول ۱۹۶۰ بود.

صاحب جی / فیلم هندی گلستان

آقای گومار (با بازی راجش خانا) مردی ثروتمند است. وی فردی است که خانواده‌اش برایش احترام بسیاری قائل هستند. گومار پس از تصاحب شغلی مورد انتقام رقیبش قرار می‌گیرد و کارخانه و سرمایه‌اش را از دست می‌دهد. با از دست دادن اموال، افراد خانواده هم دیگر به او احترام نمی‌گذارند. در این میان رقیب وی دست بردار نیست و خانهٔ گومار که «گلستان» (بهشت) نام دارد را نیز پس از حراج خریده و وی را آواره می‌کند. خدمتکار آقای گومار که «کریشنا» نام دارد (با بازی گوویندا) به شهر بمبئی رفته و به هنرپیشه‌ای بزرگ و سرمایه‌دار تبدیل می‌شود. کریشنا پس از مدتی به گلستان برمی گردد و درصدد انتقام از دشمنان صاحب‌جی (آقای گومار) بر می‌آید.در اینجا تصاویری را از او با چهره ای شکسته و بیمار را ببینید.

صاحب جی / فیلم هندی گلستان

صاحب جی / فیلم هندی گلستان

صاحب جی / فیلم هندی گلستان

صاحب جی / فیلم هندی گلستان

صاحب جی / فیلم هندی گلستاناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (97 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است