دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
چهره پیر و شکسته مورگان فریمن با یک دستکش مرموز!
5
مورگان فریمن پس از اینکه به طرز دلخراشی در مراسم اسکار با دستکش تک دیده شد، به تیتر خبرها تبدیل شد.

چه کسی هست که مورگان فریمن را نشناسد؟ او نه تنها در آثار کلاسیک مدرنی مانند The Shawshank Redemption ایفای نقش کرده است، بلکه باحال ترین صدای تاریخ هالیوود را نیز دارد.

مورگان فریمن/بازیگر آمریکایی

اخیراً این بازیگر هشتاد و پنج ساله تصمیم گرفت عنوان دیگری را به رزومه خود اضافه کند: او زنبوردار شده است.بله، مورگان فریمن تصمیم گرفته است که اوقات فراغت خود را به نگهداری و حفاظت از زنبورها اختصاص دهد.

مورگان فریمن/بازیگر آمریکایی

به جرات می توان گفت مورگان فریمن یک اسطوره هالیوود است.فریمن توانسته است یکی از شناخته شده ترین و برجسته ترین بازیگران صنعت سینما باقی بماند.فریمن اولین بار در سال 2014 طی مصاحبه ای در برنامه The Jimmy Fallon Show به زنبورداری اشاره کرد.فریمن نه تنها در مورد روند مراقبت از زنبورها صحبت کرد، بلکه در مورد اهمیت نگهداری از این موجودات نیز صحبت کرد.از آن زمان فریمن بیش از بیست و شش کندوی زنبور عسل را از آرکانزاس به مزرعه و خانه خود واقع در می سی سی پی منتقل کرده است.اغلب، هنگام زنبورداری، از نگهدار انتظار می رود که لباس و وسایل محافظ بپوشد.اما ظاهراً این بازیگر لباس محافظ نمی پوشد. در عوض فقط لباس های معمولی اش را می پوشد!و او هنوز نیش زده نشده است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.4 از 5 (5 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits