دلگرم
امروز: جمعه, ۲۹ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۲ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
چهره پیر و شکسته مادر ارباز خان بازیگر هندی!
32
ارباز خان، هنرپیشه، روزهای سخت مادرش سلما خان را یادآور شد که همسرش سلیم خان تصمیم به ازدواج مجدد گرفت.

سلیم خان نویسنده مشهور در زندگی خود دو ازدواج کرده و پدر پنج فرزند است. او در حال حاضر از همسر و پسران و نوه هایش بسیار راضی است. با این حال، مدتی است که زندگی شخصی او در سرفصل خبرها قرار دارد. به تازگی پسر سلیم و بازیگر ارباز خان فاش کرد که وقتی پدرش سلیم خان تصمیم به ازدواج مجدد گرفت چقدر برای خانواده اش سخت بود. ارباز در مصاحبه ای جدید فاش کرد که تصمیم سلیم برای سلما خان سخت بوده است. او همچنین گفت که این دوره بسیار سخت بود.

ارباز خان/بازیگر مرد هندی

سلیم خان در نوامبر 1964 با سلما ازدواج کرد. آنها والدین چهار فرزند سلمان خان، ارباز خان، سهیل خان و الویرا هستند. در سال 1981 سلیم دوباره با هلن بازیگر ازدواج کرد. آنها همچنین یک دختر به نام آرپیتا خان دارند.

ارباز خان/بازیگر مرد هندی

ارباز خان از روزهای سخت مادرش سلما صحبت می کند. ارباز در گفت و گو با ایندیان اکسپرس گفت: به خصوص برای مادرم سخت بود. آن زمان همه ما خیلی جوان بودیم. اما متوجه شدیم که پدرم از ما غافل شد و هیچ کمکی به ما نکرد. همچنین همانطور که در مصاحبه گفت، این رابطه برای او یک حادثه عاطفی بود. همچنین مهمتر از همه این که برای او چیز پیش پا افتاده ای نبود، او سعی می کرد آبرو داری کند و زندگی اش را بسازد.

ارباز خان/بازیگر مرد هندی

وی همچنین افزود: گفتن این که این چیزها طبیعی است و کارساز است، آسان نیست. همچنین، فقط به این دلیل که یک چنین خانواده ای می تواند دور هم جمع شود، به این معنی نیست که می تواند همیشه خوشبخت باشد. داشتن دو همسر صمیمی و فرزندانی که می پذیرند کار آسانی نیست. این صحنه بسیار دشواری است و پاسخ به این که ، چرا همه چیز دشوار است، اما بعداً فکر می کنم صداقت و درستکاری کار را برای ما کمی آسان کرده است.

ارباز خان/بازیگر مرد هندیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (32 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits