دلگرم
امروز: جمعه, ۲۹ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۲ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
پدر و پسر سریال «لحظه گرگ و میش» خارج از سریال
71
ناصر سجادی حسینی بازیگر نقش یوسف در سریال لحظه گرگ و میش است که با بازی در این سریال در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و در کنار پدرش در این سریال خوش درخشید.

سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان یکی از سریال هایی است که این روزها مورد توجه بسیاری از مخاطبان تلویزیون قرار گرفته است. بازیگران جوانی در کنار چهره های باسابقه سینما و تلویزیون در این سریال جلوی دوربین رفتند.

پدر و پسر سریال «لحظه گرگ و میش» خارج از سریال

ناصر سجادی حسینی یکی از بازیگرانی است که در نقش یوسف جلوی دوربین سریال لحظه گرگ و میش رفت و با پدرش فرید سجادی حسینی در این سریال همبازی شد.

ناصر سجادی حسینی بازیگر نقش یوسف در لحظه گرگ و میش

ناصر سجادی حسینی پسر فرید سجادی حسینی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون است که در سریال لحظه گرگ و میش آقاجون یا همان پدربزرگ بچه ها جلوی دوربین رفت.ناصر سجادی حسینی بازیگر جوان سریال لحظه گرگ و میش است که در این سریال با پدرش فرید سجادی حسینی همبازی بود و در نقش نوه او جلوی دوربین رفت.

پدر و پسر سریال «لحظه گرگ و میش» خارج از سریال

ناصر سجادی حسینی عکاس و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون متولد 29 مرداد 1365 در اهواز و فرزند کارگردان و بازیگر مطرح کشور فرید سجادی حسینی و برادر آرش سجادی حسینی کارگردان سینما و تلویزیون است. ناصر سجادی حسینی در کل سه برادر به نامهای آرش، احسان، روزبه و یک خواهر به نام الهام سجادی حسینی دارد. از وضعیت ازدواج و همسر ناصر سجادی حسینی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

پدر و پسر سریال «لحظه گرگ و میش» خارج از سریال

پدر و پسر سریال «لحظه گرگ و میش» خارج از سریالاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (71 رای)  

  ۳ دیدگاه

  شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

  کیوان فرج الهی | ۱ ماه پیش
  سلام خدا گواهه همین دیشب که سریال را نگاه می‌کرده یک آن از شبهات بیش از اندازه پدر و پسر به ذهن خطور کرد که باید این دونفر پدر و پسر باشند انشاالله همیشه سالم روبراه باشند باید واقعا بابت اینهمه شباهت گفت احسن الخالق
  0
  4
  مریم | ۱ ماه پیش
  واوو چ خبری
  0
  0
  ساره | ۱ ماه پیش
  نمیدونستم ولی خبر مهمی هم نبود
  3
  10
  
  hits