دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس!
24
سریال دزد و پلیس محصول سال 1391 به کارگردانی «سعید آقاخانی» و نویسندگی «مهراب قاسم خانی» می باشد که اولین بار از شبکه سه سیما پخش شد.

این مجموعه طنز 26 قسمتی به تهیه کنندگی «محسن چگینی» حالا در شبکه آی فیلم بازپخش می شود و «دنگ شو» موسیی این مجموعه را برعهده دارد. ناصر، شرور و خشن و سابقه‌ دار در اثر ضربه ناشی از وقوع یک تصادف، حافظه خود را از دست می‌ دهد.او که پس از جریان تصادف تبدیل به آدم دیگری شده، در رفتارهایش تجدید نظر می‌ کند و تصمیم می‌ گیرد کارهای خلاف را کنار بگذارد و دست کم بخشی از گذشته تاریکش را جبران کند، اما …

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

بهنام تشکر متولد 4 بهمن 1355 در اردبیل، بازیگر، صداپیشه و دوبلور است.فارغ التحصیل لیسانس رشته اقتصاد و بازرگانی از دانشگاه آزاد فیروزکوه می باشد که از 20 سالگی با تئاتر شروع کرد و با فیلم «کوتاه اتو استاپ» جلوی دوربین رفت .

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

هومن برق نورد متولد 5 دی 1348 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون می باشد.تا مقطع دیپلم رشته برق درس خوانده است، فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد و با سریال ساختمان پزشکان به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

بیژن بنفشه خواه متولد 1 فروردین 1352 در تهران، بازیگر است.فارغ التحصیل رشته نمایش از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد بوده و سال 1373 وقتی 21 ساله بود با سریال پیک سپید شادی برای کودک و نوجوان وارد تلویزیون شد و سال 1381 با سریال بدون شرح شناخته شد.

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

مرجانه گلچین متولد 2 اسفند 1347 در تهران ، بازیگر سنما و تلویزیون است.تحصیلکرده چهار ساله هنرستان موسیقی و فارغ التحصیل کارگردانی سینما از دانشگاه سوره می باشد و سال 1356 وقتی 9 ساله بود توسط خواهرش (منیژه) که بازیگر تئاتر بود و سال 1364 با سریال آیینه جلوی دوربین رفت و با سریال بزنگاه به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

امید روحانی متولد 21 اردیبهشت 1340 در تهران ، منتقد فیلم و بازیگر است.فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و متخصص رشته بیهوشی از دانشگاه شهید بهشتی می باشد.

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

مهران رجبی متولد 12 دی 1340 در کرج ، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته گرافیک از دانشگاه تربیت مدرس می باشد که سال 1376 وقتی 36 ساله بود اولین بار با سریال «بچه های مدرسه همت» جلوی دوربین رفت و سال 1386 با سریال روزگار قریب به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

شقایق دهقان متولد 4 اسفند 1357 در آلمان ، بازیگر سینما و تلویزیون است.تا مقطع دیپلم بیشتر نخوانده که با تئاتر شروع کرد و سال 79 با سریال مثل زندگی اولین بار جلوی دوربین رفت و با سریال پاورچین به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

عزت الله مهرآوران متولد 18 اردیبهشت 1328 در مسجد سلیمان، بازیگر بود.لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه خوزستان بوده که از 22 سالگی حرفه خود را تئاتر آغاز کرد و سال 1383 با فیلم غریبانه به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

حمید لولایی متولد 3 دی 1334 در تهران بازیگر و اصالت کیانشهری دارد.حرفه خود را با تئاتر از 24 سالگی آغاز کرد و در سال 1379 با سریال طنز زیر آسمان شهر در نقش خشایار مستوفی به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

کمند امیرسلیمانی متولد 16 خرداد 1352 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد در سال 1376 می باشد و سپس اولین بار در سال 1357 وقتی 5 ساله بود در سریال «هزار دستان» جلوی دوربین رفت و سال 1374 وقتی 22 ساله بود در سریال «پدر سالار» در نقش آذر به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

اصغر حیدری متولد 1341 در آبادان، بازیگر است.سال 1372 با فیلم سینمایی همسفر جلوی دوربین رفت و با نقش دکتر جکول در شب های برره به شدت به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال دزد و پلیس

رضا کریمی متولد 1 بهمن 1356 در اراک بازیگر است.فارغ‌التحصیل رشتهٔ بازیگری تئاتر می‌باشد و سال 1383 اولین بار با سریال جایزه بزرگ جلوی دوربین رفت و سال 1388 با سریال مسافران به شهرت رسید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (24 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits