مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ مارس ۲۰۲۳ میلادی
تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت!
22
در این مقاله نگاهی داریم به تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت. بازیگرانی همچون امین حیایی تا بهاره رهنما.

خوب، بد، زشت کاری از گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو سیماست. این سریال در ١۴ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در نوروز ۹۳ برای شبکه دو پخش شد. فیلمنامه این فیلم را بابک کایدان بر اساس طرحی از محسن کیایی نوشته‌است. بهادر شفیعی یک لات است که عاشق خانواده‌اش است اما هربار یک خرابکاری می‌کند. پدرش او را از خانه بیرون کرده و در زندان به سر می‌برد. او به شرط پابند آزاد می‌شود و باید تا یک ماه از محدوده مشخص بیرون نرود و هر روز ساعت ۱۲ ظهر خودش را به کلانتری معرفی کند. او عاشق یک خانم دکتر دندانپزشک می‌شود که در خیابان وقتی عده‌ای مزاحمش شده بودند، بهادر یک کتک حسابی بهشان زده. او در تلاش است تا خانواده‌اش را راضی کند برایش به خواستگاری بروند. او دارای سه خواهر به نام‌های بهاره، بهنوش و سوسن است و پدرش حسین‌آقا در آموزشگاه رانندگی کار می‌کند و صاحب آبرو و اعتبار هستند. بهادر با کمک دایی‌اش که از لاتهای قدیمی تهران بوده در پی جلب رضایت خانواده قدم برمی‌دارد.

تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت

امین حیایی متولد 19 خرداد 1349 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.تا دیپلم ریاضی فیزیک مدرک دارد و دانشجوی انصرافی رشته کامپیوتر بوده که با تئاتر فعالیت خود را شروع کرد سال 72 با سریال آپارتمان اولین بار جلوی دوربین رفت و با سریال همسایه ها به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت

ٰبهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در اراک بازیگر و نویسنده است.فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات بوده که در 17 سالگی بازیگری را با فیلم افعی آغاز کرد و با فیلم چارچنگولی به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت

محمد کاسبی متولد 4 خرداد 1330 در تهران، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته سینما و تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیک بوده که فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد و با سریال مریم مقصد به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت

سوسن پرور متولد 30 دی 1354 در اراک ، بازیگر و کارگردان است.فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد بوده که از 19 سالگی با تئاتر شروع کرد و با سریال بزنگاه به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت

مهدی سلوکی متولد 14 خرداد 1361 در اصفهان ، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل دیپلم رشته گرافیک از هنرستان مالک اشتر می باشد که از هنر خطاطی و نقاشی شروع کرد و وقتی 19 ساله بود با سریال چراغ های خاموش بازیگری را آغاز کرد و با سریال نرگس به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت

ایمان صفا متولد 30 آذر 1362 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل لیسانس هنر و معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از تئاتر شروع کرد و با سریال عملیات 125 به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت

شهین تسلیمی متولد 19 شهریور 1334 در خشکرود، بازیگر است.فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که با تئاتر شروع کرد و با سریال بزنگاه به شهرت رسید و پیاده روی و آشپزی را دوست دارد و غذای مورد علاقه اش آبگوشت است.

تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت

سیروس همتی متولد 13 مرداد 1351 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل لیسانس رشته ریاضی از دانشگاه تربیت معلم می باشد که از 17 سالگی وارد تئاتر شد و با سریال خداحافظ بچه به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت

بهنوش بختیاری متولد 29 اردیبهشت 1354 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل لیسانس رشته زبان فرانسه از دانشگاه آزاد تهران بوده که در 21 سالگی اولین بار در سریال هوای تازه بازیگری را شروع کرد و با سریال خانه به دوش به شهرت رسید.

تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت

حسین محب اهری متولد 29 مهر 1330 در تهران، بازیگر بود.فارغ التحصیل لیسانس ادبیات فارسی از مدرسه عالی زبان بوده که فعالیت خود را با عکاسی آغاز کرد و‌سپس سال 61 در سریال محله برو بیا اولین بار جلوی دوربین رفت و جز بازیگران سریال خوب و بد زشت بود.

تحصیلات بازیگران سریال خوب بد زشت

نیلوفر خوش خلق متولد 24 خرداد 1351 در آبادان، بازیگر است.در خارج از کشور تحصیل کرد و در 26سالگی اولین بار در سریال روزگار جوانی بازیگری را تجربه کرد و با سریال نفس گرم به شهرت رسید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.6 از 5 (22 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است