دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
افشای همراه با گریه جورجینا در مورد از دست دادن فرزندش و رفتار رونالدو با او !
14
جورجینا در اولین قسمت فصل جدید سریال ریالیتی شوی خودش در شبکه نت‌فلیکس اسپانیایی درباره بارداری‌اش و مرگ یکی از دوقلوهایش در لحظه زایمان خود صحبت کرد و رفتار رونالدو درباره این رویداد تلخ را فاش کرد.

جورجینا رودریگس، همسر کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال النصر عربستان به خاطر مرگ پسرش به گریه افتاد و از عشق بی‌انتهای کریستیانو رونالدو به خودش بعد از این حادثه گفت.

جورجینا رودریگز/کریستیانو رونالدو

جورجینا با تمجید از شریک زندگی خود کریس به خاطر کمک بزرگش در گذراندن تاریک‌ترین دوران زندگی مشترکشان گفت: پس از مرگ پسرمان کریس به شدت مرا تشویق کرد تا به تعهداتم در زندگی ادامه دهم.

جورجینا رودریگز/کریستیانو رونالدو

به من گفت به روال معمول زندگی‌ات را ادامه بده تا حالت خوب شود و بهبود پیدا کنی، زندگی سخت است اما ادامه دارد. جورجینا افزود: من دلایل زیادی برای قوی بودن و ادامه دادن دارم.

جورجینا رودریگز/کریستیانو رونالدو

در حال حاضر اولویت زندگی من خانواده و فرزندانم هستند و واقعاً خوشحال و بسیار شکرگزارم. یادآور میشویم که دختر جورجینا رودریگس و کریستیانو رونالدو «بلا اسمرالدا» در ماه آوریل سال گذشته در بیمارستانی در منچستر انگلستان به دنیا آمد اما برادر دوقلوی او به هنگام تولد به دلیل مشکل تنفسی زنده نماند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (14 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits