دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۴ مه ۲۰۲۴ میلادی
لباس عروس فوق العاده زیبای دختر ملکه اردن!
157
دختر ملکه اردن که به تازگی تصاویر تاج گذاری اش آن هم با تاج مادرش منتشر شده بود حالا عکس هایی از آماده شدن ملکه رانیای اردن برای عروسی دخترش ایمان نیز منتشر شده است.

شاهزاده ایمان در مراسم حنا با آرایش ملایم و آرایش موی شیک می درخشد.ظاهر زیبایی که شاهزاده ایمان بنت عبدالله، دختر ملکه رانیه آل عبدالله و ملک عبدالله دوم پادشاه اردن را در مراسم حنای خود که شب گذشته برای تدارک ازدواج با آقای جمیل الکساندر ترموتز برگزار کرد را می توانید در اینجا ببینید.

دختر ملکه اردن

شاهزاده ایمان بنت عبدالله در مراسم حنای خود، که قبل از تاریخ ازدواج رسمی اوست، چند روز قبل از آقای جمیل الکساندر ترموتز، توجه همه را به خود جلب کرد و با لباس سفید خود که از میراث اردن الهام گرفته شده بود، ظاهر شد. کمربندی که ملکه رانیا قبلاً در عروسی خود تزئین کرده بود و تصمیم گرفت در شب حنا به دختر بزرگش هدیه دهد.

دختر ملکه اردن

اولین چیزی که نگاه پرنسس ایمان ما را به خود جلب کرد، پوست شاداب و درخشان او بود، با لبخند پهن او که جذابیت او را افزایش داد، علاوه بر آن سادگی و آرامش را در آرایش و موها به کار برد.

دختر ملکه اردن

شاهزاده ایمان در شب مخصوص مراسم حنا، سادگی را در آرایش موهای خود به کار گرفت. او ترجیح داد موهای بلند خود را با موج‌های موجدار پهن رها کند و در قسمت جلوی موها قسمت مرکزی آن را جدا کند.

دختر ملکه اردن

دختر ملکه اردن

دختر ملکه اردن

دختر ملکه اردناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (157 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits