دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ مه ۲۰۲۴ میلادی
خواهر و خواهرزاده فوق العاده زیبای بازیگر سریال بهتر از تو!
9
بوراک چلیک ابتدا تصویر خواهرش را به اشتراک گذاشت و حالا برادرزاده اش! شباهت و زیبایی آنها شما را شوکه می کند.

بوراک چلیک که پس از مرگ شخصیتش در سریال Establishment Osman، Göktuğ سریال را ترک کرد، با سریال Better Than You که در فصل تابستان مانند بسیار پر ببیننده بود، دوباره جلوی دوربین رفت. چلیک عکس برادرش را که برای دیدن او در سریال آمده بود به اشتراک گذاشت.

بوراک چلیک/بازیگر مرد ترکیه ای

بوراک چلیک/بازیگر مرد ترکیه ای

بوراک چلیک بازیگر نقش اول سریال بهتر از تو به دلیل فیلم برداری ها نمی تواند مکررا با خانواده اش دور هم جمع شود. به همین دلیل این بازیگر با گفتگوی تصویری با خانواده اش دلتنگی اش را جبران می کند. چلیک که تصویر گفتگوی خود با برادرزاده اش را به اشتراک گذاشته بود، کاربران را به تحسین واداشت. برادرزاده او که دقیقاً شبیه چلیک است مورد تحسین قرار گرفت.

بوراک چلیک/بازیگر مرد ترکیه ای

بوراک چلیک/بازیگر مرد ترکیه ای

دوست داشتم با خواهرزاده ام به اشتراک بگذارم!
بوراک چلیک عکسی که با پسر خواهرش گرفته را با نوشته «فقط بیدار شدم» در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. علاوه بر این، جزئیاتی در عکس وجود داشت که جلب توجه می کرد. چلیک با کوتاه کردن موهای بلندش از چشم طرفدارانش غافل نماند. پستی که او با تصویر جدیدش گذاشت، لایک های زیادی داشت.

بوراک چلیک/بازیگر مرد ترکیه ای

چلیک که در جریان فیلم برداری با خواهرش از طریق ویدئو صحبت می کرد، تصویر خود را با برادرزاده اش به طرفدارانش ارائه کرد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.6 از 5 (9 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits