مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ مارس ۲۰۲۳ میلادی
بازیگر زیبای فیلم هندی برفی در بیمارستان بستری شد!
7
ایلیانا دی‌کروز هنرپیشه هندی به تازگی در بیمارستان بستری شده و سلفی هایی از خود به اشتراک گذاشته تا طرفدارانش را از حالش با خبر شوند.

ایلیانا دی‌کروز هنرپیشه هندی پس از بستری شدن در بیمارستان در بمبئی،اطلاع رسانی سلامت خود را از طریق رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت. او تصویری از خود در حالی که روی تخت بیمارستان استراحت می‌کرد به اشتراک گذاشت. بازیگر بالیوود را می توان با سرم مشاهده کرد. ایلینا دکروز این عکس را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد و فاش کرد که به او سه کیسه مایعات IV داده شده است. مایعات IV به طور خاص برای مقابله یا درمان کم آبی ساخته شده اند.

ایلیانا دی‌کروز /بازیگر زن هندی

او به هوادارانش گفت که چگونه یک روز در بیمارستان برای او تفاوت ایجاد کرده است. در همان تصویر، او اضافه کرد که این بیمارستان دکترهای دوست داشتنی و سه کیسه مایعات IV دارد.
او در ادامه استوری اینستاگرام از طرفدارانش به خاطر ارسال پیامک برای جویا شدن سلامتش تشکر کرد. او به آنها اطمینان داد و افزود که کاملاً خوب است. مراقبت های پزشکی خوب را در زمان مناسب دریافت کنید.» با این حال، این بازیگر بالیوود نگفت که آیا از کم آبی رنج می برد یا از بیماری دیگری.

ایلیانا دی‌کروز /بازیگر زن هندی

ایلیانا دی‌کروز /بازیگر زن هندی

بازیگر برفی گفت: از همه کسانی که در مورد سلامتی ام به من پیام می دهند، بسیار سپاسگزارم از توجه شما به من. او افزود: من واقعاً از این عشق قدردانی می کنم و می توانم به شما اطمینان دهم که اکنون کاملاً خوب هستم.

ایلیانا دی‌کروز /بازیگر زن هندیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (7 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است