دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۹ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
گل های حیرت انگیز نوجوانان ایرانی به تیم ملی برزیل/ ایران 3 برزیل 2
0
تصاویر باورنکردنی از برد تیم ملی فوتبال ایران در مقابل برزیل با نتیجه ای شگفت انگیز.

خلاصه بازی ایران برزیل فوتبال

تیم نوجوانان ایران با نمایشی حسابگرانه با نتیجه 3-2 برزیل بزرگ را شکست داد و در دومین روز این رقابتها یک شگفتی بزرگ خلق کرد.


رقابت‌های جام جهانی نوجوانان جهان در اندونزی در حال برگزاری است و نوجوانان ایران در اولین گام با اقتدار برزیل را ۳-۲ شکست دادند.

گل های حیرت انگیز نوجوانان ایرانی به تیم ملی برزیل/ ایران 3 برزیل 2

گل های حیرت انگیز نوجوانان ایرانی به تیم ملی برزیل/ ایران 3 برزیل 2

گل ها

  • در دقیقه ۲۸ از بازی ایران و برزیل، با کرنر گرفته شده توسط برزیل در سمت چپ زمین، لوکاس کامیلو با یک پاس زمینی به نزدیکی پشت محوطه جریمه، توپ را برای رایان ویتور فرستاد. ویتور بدون تأخیر، با یک شوت فوق‌العاده با پای چپ توانست گلی زیبا به ثمر برساند و برزیل را به تقدیر یک بر صفر برساند.
  • در دقیقه ۴۵+۱ از بازی، پس از تعویض منطقه بازیکنان برزیل در میانه زمین، رایان ویتور با یک ضربه سر به سوزا پاس داد. پس از دریافت پاس، سوزا به رایان بازگشت داد ولی از آنجایی‌که ویتور قصد پاس دوم با لوران داشت، ابوالفضل زمانی با یک اشتباه ناگهانی گل به خودی را به ثمر رساند و باعث شد تا برزیل با نتیجه ۲ بر صفر پیشی بگیرد.
  • در دقیقه ۵۴، پس از اینکه توپ نیما اندرز از طرف راست زمین به طور ناقص به تعدادی از مدافعان برزیل برگشت، یعقوب براجعه با حرکت در عرض و شوت زمینی و با تغییر جهت توپ پس از برخورد به پاهای بازیکنان حریف، توانست به شباهتی شدید به یک گل زیبا برسد و نتیجه را به ۲ بر ۱ کاهش دهد.
  • در دقیقه ۶۹، کسری طاهری با یک فرار سریع به توپ رسید و با شوتی پرقدرت، توانست توپ را به شبکه و دروازه حریف بفرستد و باعث شد تا نتیجه بازی به ۲ بر ۲ برسد.
  • در دقیقه ۷۳، پس از یک حمله سریع از سمت مدافعان ایران به سمت راست زمین، کسری طاهری با فرار سریع توانست با حوصله و هوشمندی پاس خود را به اسماعیل قلی‌زاده دهد. قلی‌زاده با یک شوت فنی زمینی، توانست به زیبایی گل سوم ایران را به رکورد اضافه کند و بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ به پایان برساند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits