مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۳۰ شعبان ۱۴۴۴ قمری و ۲۳ مارس ۲۰۲۳ میلادی
بازیگر سریال تو درم را بزن تمام درآمدش را به سگ ها بخشید!
2
باشاک گومول‌جینلی‌اوغلو بازیگر سریال تو درم را بزن در پست جدید خود اعلام کرده است تمام درآمدش را در پروژه جدیدش به پناهگاه ها و به نفع حیوانات ولگرد اهدا می کند.

باشاک گومول جینلی اوغلو زاده ۲۲ اکتبر ۱۹۹۱، استانبول، هنرپیشه، معمار، خواننده ترک می باشد. او در تئاترهای مردم استانبول و تئاتر بی کی ام بازی کرد و در مجموعه های تلویزیونی مختلفی شرکت کرد.

باشاک گومول جینلی اوغلو/بازیگر زن ترک

او در سال ۱۹۹۱ در منطقه فاتح استانبول به دنیا آمد. او از دبیرستان آناتولی باچلی اولر فارغ التحصیل شد. در طول تحصیلات دبیرستانی، در ماه های تابستان در مدارس تابستانی در لندن، ژنو و بروکسل شرکت کرد.او پس از پایان دبیرستان، به مدت یک سال با بورسیه تحصیلی با برنامه ای اف اس در یکی از شهرهای کانزاس آمریکا به دبیرستان رفت و دیپلم دوم دبیرستان را دریافت کرد.

باشاک گومول جینلی اوغلو/بازیگر زن ترک

زمانی که در ایالات متحده آمریکا بود، در یک نمایش موزیکال بازی کرد و تحصیلات خود را در تئاتر موسیقی آغاز کرد (۲۰۱۰). وی به دلیل بیماری تحصیلات خود را رها کرد و به ترکیه بازگشت.او تحصیلات عالی خود را در دانشگاه باهچه شهیر، دانشکده معماری و طراحی ادامه داد. پس از فارغ التحصیلی، تحصیلات تکمیلی خود را در رشته طراحی معماری در دانشگاه فنی استانبول ادامه داد و در یک دفتر معماری مشغول به کار شد. او در حین ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ابتدا در مرکز هنری مجدات گزن به تحصیل در رشته بازیگری پرداخت و سپس در مدرسه بازیگری لاما دا در لندن پذیرفته شد و در آنجا به تحصیل در رشته نمایش و بازیگری جلوی دوربین پرداخت.

باشاک گومول جینلی اوغلو/بازیگر زن ترک

او پس از پایان تحصیلات خود در لندن و بازگشت به ترکیه، به مدت سه سال در تئاتر عمومی استانبول بازی کرد. او علاوه بر نمایشنامه باروت باروت، اقتباس شده از آثار نویسنده مقدونی، دژان دوکوفسکی، که توسط تئاتر عمومی استانبول روی صحنه رفت، در نمایش موزیکال کلاس هابابام که توسط تئاتر بی کی ام در سال ۲۰۱۸ اجرا شد، شرکت کرد.

باشاک گومول جینلی اوغلو/بازیگر زن ترک

او نمایشنامه زنبور عسل نوشته مورگان لوید مالکوم، نمایشنامه نویس معاصر بریتانیایی را به ترکی ترجمه کرد و این نمایشنامه توسط زیر صحنه در سال ۲۰۱۹ در استانبول روی صحنه رفت.او علاوه بر بازیگری در تئاتر، در مجموعه های تلویزیونی مختلفی بازی کرد. ترانه «تو در خانه ام را بزن» ، که او در سریال تو درم را بزن خواند و شعر و آهنگسازی آن با کایا متعلق به او بود، شایسته دریافت جایزه «بهترین موسیقی سریال» در ویدیوی شماره یک شناخته شد

باشاک گومول جینلی اوغلو/بازیگر زن ترکاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است