دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ برابر با ۰۶ ذو القعدة ۱۴۴۲ قمری و ۱۷ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب عشق : 23 ترجمه و تعبیر عشق و معشوق در خواب
2
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب عشق دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن عشق در خواب را در دلگرم بخوانید .

دیدن عشق در خواب به چه معناست ؟

تعبیر خواب عشق ، تعبیر خواب عاشق شدن ، تعبیر خواب ابراز عشق به معشوق ، تعبیر خواب عشق بازی با همسر خود ، تعبیر خواب شکست عشقی و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب عشق

1- عشق در خواب به ما یادآوری می کند که یکدیگر را بیشتر دوست داشته باشیم. همچنین دیدن این خواب به معنای پذیرش خصوصیات فردی است که شما عاشق آن هستید و احساسات مشا را نسبت به آن شخص منعکس می کند. 2- اغلب اوقات عشق ورزیدن تمایل شما را به داشتن شخصی در زندگی نشان می دهد که از دل و جان او را دوست دارید.
3- تعبیر عشق آتشین در خواب نشان دهنده احساسات خوب و تاثیر مثبت دیگران روی شماست. این خواب در عالم واقعیت نیز همین گونه است.
4- اگر در خواب دیدید که عاشق یک آشنا شدید، تعبیرش این است که در عالم واقعیت نیز شما او را دوست دارید و احساستان را به او بیان می کنید.
5- تعبیر خواب عشق آتشین و تا حد مرگ نشانه غم و اندوه و از دست دادن کسی است که عاشقش هستید.
6- اگر درخواب دیدید که کسی عاشق شما شد تعبیرش این است که خوشبخت هستید و در حال حاضر زندگی خوبی را تجربه می کنید.
7- اگر در خواب دیدید که به خود عشق می ورزید و عاشق خود شدید تعبیرش این بیماری است. احتمالا این خواب به شما این پیام را می دهد که بیشتر به خود و جسم خود اهمیت بدهید.
8- تعبیر عشق گمشده در خواب نشانه این است که باید سبک زندگی احساسی و شخصی خود را تغییر دهید. بهتر است به عشق گذشته فکر نکنید و ازدواج کنید.
9- اگر در خواب دیدید که به شخصی که عاشقش هستید لبخند می زنید تعبیرش این است که به خواسته های خود خواهید رسید.
10- اگر در خواب دیدید که عاشق فردی مشهوری شده بودید در واقع تعبیری ندارد. احتمالا در عالم واقعیت به آن شخص زیاد فکر میکنید.

محمدبن سیرین گوید :
11- اگر بیند بر کسی عاشق شد ، دلیل که نیازمند و حریص گردد .
12- اگر عاشقی او به چیزی حرام بود ، دلیل بر فساد دین او بود .
13- اگر بیند که از معشوق کام دل یافت ، دلیل منفعتی بود .

تعبیر خواب عاشق شدن

14- اگر خوابدیدید که عاشق شدید تعبیرش این است که احساسات شما نسبت به فردی که دوستش دارید بسیار جدی و شدید است. شما از وضعیت فعلی تان خوشحال و راضی هستید.

لوک اویتنهاو می گوید :
15- تعبیر خواب عاشق شدن : سرخوردگی
16- تعبیر دیدن عشاق : شادیهای پنهانی


تعبیر خواب ابراز عشق به معشوق

15- اگر در خواب دیدید که عشق خود را به کسی ابراز می کردید تعبیرش این است که نیاز دارید عاشق شوید و دوست دارید از سمت کسی که دوستش دارید به شما بیشتر توجه شود.


تعبیر خواب عشق بازی با همسر خود

16- اگر در خواب یک زن یا مرد عاشق یکدیگر شدند تعبیرش این است که به دلیل وجود برخی مشکلات با همسرتان اختلاف دارید و دوست دارید شما هم زندگی خوبی داشته باشید و عاشقانه کنار آن ها زندگی کنید.
17- اگر در خواب دیدید که همسران با هم عشق بازی می کنند و شما شاهد آن هستید تعبیرش این است که به زودی خانواده خوشبخت و شادی در انتظارتان است.
18- اگر در خواب دیدید که پدر و مادرتان نسبت به هم ابراز عشق کردند تعبیرش این است که به زودی با دعای والدین خود به جایگاه موفقیت آمیزی خواهید رسید.


تعبیر خواب شکست عشقی

19- اگر در خواب دیدید که در عشق شکست خوردید تعبیرش این است که شما در بروز احساساتتان ناتوان هستید و نمی توانید عشق خود را بروز دهید. به همین دلیل احساس تنهایی می کنید.


تعبیر خواب ملاقات با عشق قدیمی

20- اگر در خواب دیدید که با عشق قدیمیتان ملاقات میکنید تعبیرش این است که در آینده نزدیک با کسی که دوستش دارید ازدواج خواهید کرد.


تعبیر خواب معشوق

21- اگر در خواب با کسی بودید که در عالم واقعیت نیز دوستش داشتید تعبیرش این است که به زودی به خواسته هایتان می رسید. بهتر است عشقتان را به او ابراز کنید.


تعبیر خواب خیانت معشوق

22- اگر در خواب دیدید که شخصی که عاشقش هستید شخص دیگری را بغل کرد تعبیرش این است که وقت کافی برای همسر خود ندارید و به همین دلیل ممکن است به زودی او به شما خیانت کند. کاری نکنید که در آینده پشیمان شوید.


تعبیر خواب فریب معشوق

23- اگر کسی که در عالم واقعیت دوستش دارید شما را فریب داد تعبیرش این است که به زودی اتفاقات خوبی در آینده برایتان رخ خواهد داد.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب خیانت : تعبیر دیدن خیانت و فریب خوردن در خواب چیست ؟

تعبیر خواب بوسیدن : 73 تعبیر و تفسیر بوسه دادن و بوسیدن در خواب

تعبیر و تفسیر دیدن خواب رابطه جنسی چیست ؟ | دلگرم

تعبیر خواب دوست : 42 نشانه و تعبیر دیدن دیدن دوست و رفیق در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • mydreamsymbolism.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits