دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۵ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
ولاشیپ و ولا اسموز
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
علل چربی و سلولیت متنوع هستند؛ هورمون ها، سن و وراثت می توانند نقش مهمی در تجمع چربی های بیش از حد در بدن و اندام های قلنبه و ناهنجار افراد داشته باشند. سیستم ولاشیپ و ولااسموز به طور بالینی ثابت شده است، راه حل های غیر جراحی برای مناطق برجسته بدن…

ولاشیپ و ولا اسموز چیست؟

استفاده و محبوبیت این دستگاهها به سرعت در حال افزایش است و این به دلیل استفاده مردم و دیدن نتایج قابل مشاهده حاصل از استفاده از این سیستم هاست.سیستم ولاشیپ و ولا اسموز توسط سینرون و کاندلا تولید می شود. هر دو درمان شامل استفاده از نور مادون قرمز، رادیوفرکانس، غلطک ماساژ دهنده، و ساکشن بدن است.

ولااسموز توسط FDA در سال ۲۰۰۵ برای کاهش موقت سلولیت تأیید شد. این شرکت ویژگی های دستگاه را در زمینه هایی از جمله افزایش سطح قدرت و کاهش زمان درمان بهبود داده است.دستگاه بهبود یافته به عنوان ولاشیپ به بازار عرضه شده و در سال ۲۰۰۷ توسط FDA تایید شد تا سلولیت موقت و همچنین اندازه ران را کاهش دهد.

هزینه ولاشیپ و ولااسموز

هزینه ولاشیپ و ولااسموز به اندازه و گستره منطقه درمان بستگی دارد. به طور کلی بیماران از ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار هزینه می کنند. هزینه یک جلسه درمان ولاشیپ ممکن است از هزینه یک جلسه درمان توسط ولااسموز بیشتر باشد. با این حال ولاشیپ به طور معمول نیاز به جلسات درمان کمتری دارد.

ولاشیپ چیست؟

ولاشیپ یک دستگاه پزشکی تایید شده توسط FDA است که از ترکیبی از مکش (ساکشن)، ماساژ، انرژی فرکانس رادیویی و نور مادون قرمز برای شکل دهی بدن و کاهش سلولیت و اینچ در مناطقی مانند ران، شکم و باسن استفاده می کند.

ولاشیپ مقدار انرژی و گرمای بیشتر و شدیدتری را نسبت به درمان با ولااسموز ارائه می دهد، اما با این وجود، بیماران ولاشیپ هنوز در طول فرایند درمان به این روش راحت می مانند.ولاشیپ به طور معمول در ترکیب با لیپوساکشن، تپش ملایم و سایر روش های رسوب گذاری بدن برای کاهش ظاهر سلولیت انجام می شود.

ولاشیپ چگونه کار میکند؟

تکنسین، دست ماساژ دهنده ولاشیپ را مستقیما به سطح پوست در منطقه مورد درمان اعمال می کند. غلطک های مکانیکی بر روی دست ماساژدهنده به ماساژ و صاف کردن پوست مشغول میشوند، در حالی که فرکانس رادیویی مادون قرمز به سمت پوست هدایت میشود.

فرکانس های رادیویی بافت زیر جلدی را گرم می کنند و باعث می شوند سلول های چربی ذوب و شکسته شوند. سپس چربی به طور طبیعی از بدن خارج می شود.بیماران می گویند که این روش به عنوان یک ماساژ گرم و عمیق بافت های بدن به نظر می رسد و بعد از انجام این روند، تعداد اینچ های سایز بدن و همچنین پوندهای وزن بدن کاهش می یابد.روش درمان ولاشیپ برای چهار تا شش هفته انجام، توصیه می شود و ممکن است تا چند ماه کوتاه طول بکشد.

مزایای ولاشیپ

دستگاه ولاشیپ در حال محبوب شدن است به دلایل زیر:

مناسب: یک روش سرپایی

عملا بدون درد: بدون سوزن، برش، یا بیهوشی

لذت بخش: یک ماساژ گرم را تصور کنید

سریع: بسته به گستره مناطق درمان، بین ۲۰ دقیقه تا دو ساعت طول می کشد

موثر: بیماران نتایج را پس از فقط مدت چهار هفته مشاهده می کنند

مفید در تحریک گردش خون: در نتیجه ماساژ و مکش گردش خون افزایش پیدا میکند.


ولا اسموز چیست؟

ولااسموز از هم افزایی جریانهای الکتریکی و نور برای خنثی کردن سلولیت، سفت کردن پوست و شکل دادن به بدن استفاده می کند.این سیستم با ترکیبی از لیزر، غلطک ماساژ، و مکش ساکشن، چربی ها را هدف قرار داده و برای به حداقل رساندن رسوبات چربی استفاده می کند. این بهترین روش درمان در موارد سلولیت متوسط ​​تا شدید است.

ولااسموز چگونه کار میکند؟

قبل از شروع درمان، پزشک یا تکنسین، بدن شما را ارزیابی می کند و در مورد برنامه درمان برای مقابله با سلولیت های بدن شما تصمیم میگیرد. غلطک ولااسموز و وکیوم ساکشن ، پوست را در مناطق پرچربی، مانند ران ها، باسن و شکم تا رسیدن به عمیق ترین لایه ها و صاف کردن بافت زیر ماساژ میدهد.

ماساژ باعث می شود تا لیزر راحت تر به پوست و بافت چربی بدن شما نفوذ کند. ولااسموز فرکانس رادیویی و نور مادون قرمز را به سلول های چربی در منطقه درمان هدایت می کند؛ ترکیب گرما و نور، سرعت متابولیسم سلول ها را افزایش و اندازه آنها را کاهش می دهد.برای دستیابی به نتایج مطلوب، درمان ولااسموز توصیه می شود دو بار در هفته برای حدود ۴-۸ هفته و سپس به صورت ماهانه برای حفظ نتایج انجام شود.

اثرات جانبی ولااسموز

بیماران ولااسموز می گویند که درمان مانند ماساژ عمیق بافت بدن است که پوست آنها را گرم می کند. ناراحتی و ریسک کم و همچنین سوزش، تحریک و کبودی اندکی در این روش وجود دارد.

از آنجا که این روش غیر تهاجمی و غیر جراحی است، هیچ ماده بیهوشی استفاده نمی شود و هیچ دوره بهبودی یا نقاهتی لازم نیست و نیازی به استراحت در رختخواب یا باند پیچی وجود ندارد. برخی از مزایای اضافه شده به روش ولااسموز موجب بهبود گردش خون و تسکین درد عضلات است.برخی از بیماران ممکن است یک سوزش یا بثورات ناگهانی را تجربه کنند، اما این باید در عرض یک یا دو روز ناپدید شود.

همچنین بخوانید:

مزایای مصرف کربوهیدرات در رژیم کاهش وزن

۱۴ صبحانه رژیمی تاثیر گذار برای کاهش وزن

مصرف شیر سرد و کاهش وزن

۱۰ راه حل خانگی برای کاهش وزن بعد از زایمان + پرسش و پاسخ

۳ کیلو کاهش وزن با رژیم تخم مرغ در ۳ روز + برنامه غذایی

رژیم آب درمانی چیست و آیا به کاهش وزن کمک می کند ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • hellodoctor.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید