دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۹ مه ۲۰۲۴ میلادی
همه آنچه که باید در مورد اسکالپشور بدانید

اسکالپشور چیست؟ فواید اسکالپشور در از بین بردن چربی های بدن

همه آنچه که باید در مورد اسکالپشور بدانید
11
زمان مطالعه: 8 دقیقه
اسکالپشور : کار دستگاه اسکاپشور از بین بردن چربی های ماندگار در نواحی شکم، پهلو ها، ران، بازو و … می باشد که توسط هندپیس های این دستگاه با تابش لیزر در نواحی مورد نظر و لیپولیز چربی ها انجام میشود. در این مقاله از دلگرم شما را بیشتر با این دستگاه...

فواید دستگاه اسکالپشور برای لاغری

انجام آن به گونه ای است که شما میتوانید بعد از انجام درمان به منزل یا محل کار خود بازگردید و به انجام فعالیت روزانه خود بپردازید.زمان محاسبه شده برای انجام درمان در مرکز فقط ۲۵ دقیقه میباشد که بدون عوارض جانبی و کاملا ایمن است.

اسکالپشور روشی غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی هاست و این بدان معناست که برای انجام درمان نیازی به هیچ گونه جراحی،بیهوشی و بی حسی نیست بنابراین نیازی به ریکاوری نیست و دوران نقاهتی ندارد.فقط کمی گرما زیر پوست خود حس میکنید که البته دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده تماسی است.در هر جلسه ۲۵دقیقه ای شما ۲۴% از چربی های ناحیه مورد نظر را از دست میدهید که طی ۶هفته مشخص میشود.

به اندام دلخواه خود برسید!

اسکالپشور جدیدترین تکنیک و تکنولوژی کشور امریکا برای از بین بردن چربی هایی است که به سختی با ورزش و رژیم از بین می روند. از اسکالپشور در نواحی شکم، پهلو، بازوها و ران می توان به راحتی استفاده کرد. امروزه اکثر افراد دنیا با استفاده از این روش لذت داشتن اندامی متناسب را تجربه می کنند.

اسکالپشور اولین و تنها لیزر هایپرترمیک برای تناسب اندام است!

دستگاه مجهز به چهار هندپیس است که به صورت مجزا در هر یک از لیزر دایود استفاده می شود. این هندپیس ها از نظر چیدمان کاملا قابلیت تنظیم بر روی نواحی مختلف بدن را دارند. پس از قرار گرفتن هندپیس ها روی ناحیه مشخص شده، چربی های زیر پوستی به مدت ۲۵ دقیقه با تابش لیزر در دمای ۴۲ الی ۴۷ درجه سانتی گراد (تکنولوژی هایپرترمیک) قرار می گیرند و ذوب می شوند.چربی های ذوب شده در طی گذشت زمان به صورت کـامـلا طبـیعی از بدن دفـع می شوند و هیچ نیازی به شیوه های جراحی و تهاجمی برای ساکشن و خارج کردن آنها نیست.

اسکالپشور یک تکنیک کاملا غیر تهاجمی است!

در این روش هیچ نیازی به عمل جراحی وجود ندارد و کوچکترین آسیبی به ارگان های اطراف بافت چربی نمی رسد و به هیچ عنوان عوارض جانبی شیوه های تهاجمی از قبیل عفونت، جای زخم، کبودی و افتادگی پوست ایجاد نمی شود. همچنین محدودیت های شیوه های غیر تهاجمی قبل مانند کرایو لیپولیز، کویتیشن، آر اف و ال پی جی را از قبیل کبودی، نیاز به ماساژ، ناهمواری سطح پوست و تعداد جلسات طولانی حاصل نمی کند.

اسکالپشور نیاز به مکش ندارد!

در این روش ناحیه مورد نظر به هیچ عنوان تحت مکش قرارنمی گیرد. در شیوه هایی مانند کرایو لیپولیز و اندرمولوژی به علت مکش ناحیه، اغلب ناهمواری های ناخوشایندی در سطح پوست ایجاد می شود. اسکالپشور اندام شما را به صورت کاملاً یکنواخت صیقل می دهد.

اسکالپشور فقط ۲۵ دقیقه زمان لازم دارد!

در این تکنیک برای لاغری هر ناحیه فقط ۲۵ دقیقه زمان لازم است.

اسکالپشور به سفت شدن پوست کمک می کند!

استفاده از لیزر و تحریک گرمایشی در این روش، سطح پوست را سفت کرده و از افتادگی و شلی پوست جلوگیری می کند. توجه کنید افتادگی پوست در روش های قدیمی لاغری بسیار ظاهر ناخوشایندی دارد.

اسکالپشور دوران نقاهت ندارد!

در این تکنیک کاملا غیر تهاجمی دوران نقاهت وجود ندارد. شما بعد از اسکالپشور به راحتی می توانید به فعالیت های روزانه خود بپردازید و هیچ احتیاجی به استفاده از گن و ماساژ درمانی ندارید. اسکالپشور انجام دهید و با اعتماد به نفس به خانه و یا محل کار خود باز گردید و از تناسب اندام خود لذت ببرید.

اسکالپشور تکنیکی بدون درد است!

در مدت زمان استفاده از اسکالپشور فقط در لایه زیر پوست تا حدی احساس گرما خواهید نمود و این روش کاملا بدون درد است. همچنین برای راحتی بیشتر شما تمامی هندپیس های دستگاه مجهز به یک سیستم پیشرفته خنک کننده تماسی شده اند. پس با خیال راحت به موسیقی گوش دهید و از اسکالپشور لذت ببرید.

اسکالپشور کمترین جلسات لاغری را نیاز دارد!

در اغلب افراد تنها با یک جلسه ۲۴ درصد (یک چهارم) چربی های ناحیه از بین می رود و نتیجه دلخواه حاصل می شود. البته تعداد جلسات درمانی نسبت به افراد متغیر است و در بعضی افراد ممکن است نیاز به دو یا به ندرت سه جلسه لاغری باشد. در این تکنیک چون هیچ عارضه جانبی وجود ندارد، حتی می توان برای دستیابی به نتایج بهتر تعداد جلسات را افزایش داد.

اسکالپشور چربی ها را به صورت دائمی از بین می برد!

از نظر بالینی اسکالپشور چربی ها را در هر ناحیه به صورت دائمی از بین می برد و چنانچه رژیم غذایی سالم را در زندگی روزمره رعایت کنید، به هیچ عنوان بازگشت این چربی های مزاحم را تجربه نخواهید کرد.

 اسکالپشور

روش رفع دائمی غبغب با لیزر اسکالپشور

این لیزر روشی بسیار مناسب برای از بین بردن چربی های زیر غبغب می باشد.این روش بدون درد و نقاهت هرگونه چربی زیر پوست را به طور موثری از بین می برد.مکانیسم به این صورت است که به صورت غیرتهاجمی سلول های چربی زیرپوستی را تخریب و حس گرمایی را زیر سطح پوست ایجاد می کند.این حرارت توسط لیزر 1060 نانومتری بافت چربی را هدف قرار می دهد و در همان حال سطح بیرونی پوست خنک می شود.

طبق تحقیقات انجام شده 100 درصد مراجعه کنندگان رضایت کامل را از اسکالپشور داشته اند و این رضایت تمام BMI بالا و پایین را در برمی گیرد در واقع تمام افراد با شاخص توده ی بدنی متفاوت نتیجه ی دلخواه را کسب کرده اند.

هزینه ی اسکالپشور

امروزه بازار تناسب اندام برای همه ی حرفه ها بسیار داغ شده است.باشگاه های ورزشی ، پزشکان تغذیه ، فروشگاه مکمل های غذایی ، کلینیک های زیبایی و انواع پیکرتراشی.... اما هیچکدام از این خدمات سرعت رسیدن به هدف لاغری را به اندازه ی پیکرتراشی ندارد.پیکرتراشی این روزها به علت تسریع در روند لاغری طرفداران زیادی پیدا کرده است.

و با توجه به افزایش طرفداران این روش لاغری سریع قیمت های متفاوتی در کلینیک های مختلف ارایه می شود درنتیجه آگاهی از هزینه های دقیق انواع خدمات تناسب اندام کار آسانی نیست .هزینه های این روش تناسب اندام بسته به شرایط هرشخص بیمار اعم از میزان اضافه وزن و میزان توده ی چربی براساس شاخص BMI که در بدن دارد مشخص می شود.همچنین تعداد جلسات مورد نیاز هرشخص بسته به میزان چربی های موجود در بدنش متفاوت می باشد که باز هم در میزان هزینه ها تاثیر گذار است.

هرشخص بیمار باید با تحقیق در مورد پزشک و کلینیک مورد نظر، میزان اعتبار پزشک و خبرگی وی در این کار اقدام به پزشک معالج خود کند .

مقایسه ی انواع روش های پیکرتراشی :

انواع روش های پیکرتراشی و تفاوت های آن ها در زیر آورده شده است.همانطور که گفتیم اسکالپشور مزایای بیشتری نسبت به سایر روش های قدیمی دارد.با تعریف هریک از روش های پیکرتراشی می توانید به راحتی مزیت استفاده از اسکالپشور را تایید کنید.

لیپوماتیک: لیپوماتیک از لیزری به نام اینفراسونیک استفاده می کند که روی بافت های چربی اثر می کند .روش اثرگذاری به این صورت است که بافت چربی را ذوب می کند و پزشک معالج چربی ها را از بدن خارج می کند.در حین انجام این روش در بافت های چربی لرزش ایجاد می شود و سلول های چربی را از یکدیگر جدا می کند.

در این روش به این دلیل که چربی ها حرارت نمی بینند از چربی های خارج شده می توان برای تزریق چربی در نقاط دیگرمانند خط لبخند، چانه ، گونه و... استفاده کرد.عوارض لیپوماتیک بسیار اندک است به این دلیل که حرارتی که به بدن داده می شود بسیار کم است و سوختگی کمتری ایجاد می کند.

لیزر لیپولیز: باز هم این روش روشی لیزری می باشد که با استفاده از لیزر چربی ها را ذوب کرده و پزشک متخصص آن ها را از بدن خارج می کند.در این روش به علت اینکه چربی ها حرارت می بینند کارایی چندانی ندارند.در لیزر لیپولیز تبهر پزشک متخصص حرف اول را می زند زیرا به علت حرارتی که ایجاد می شود احتمال سوختگی افزایش می یابد.اما احتمال آمبولی چربی در روش لیپولیز بسیار اندک می باشد.

لیپوساکشن: لیپوساکشن روشی بسیار قدیمی می باشد که با استفاده از دستگاه مکنده چربی های اضافی از بدن فرد خارج می شود.لیپوساکشن از روش های قدیمی و پرعارضه می باشد و عوارضی مانند خون ریزی ، کبودی ، تورم و زخم های وسیع را دارد.این روش معمولا برای افرادی که توده ی چربی زیادی دارند استفاده می شود.

همچنین بخوانید:

عوارض کوچک کردن ران و برداشتن چربی( لیپوماتیک، لیپوساکشن)

عوارض خطرناک کوچک کردن معده(هرگز این کار را نکنید)

لاغری با روش کرایولیپولیز (فریز کردن چربی) و عوارض آن

رادیوفرکانسی (RF) : رادیوفرکانسی لاغری موضعی و جوانسازی پوست ...

خوش فرم سازی پا و ساق پااین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.5 از 5 (11 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits