دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی
شرایط و جزئیات فروش فوق العاده ایران خودرو خرداد 1400
0
یکشنبه, ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۲۰
آغاز شانزدهمین فروش فوق العاده ایران خودرو در خرداد 1400 با چهار محصول. شرایط این فروش فوق العاده را به همراه جدول فروش محصولات مشاهده می کنید.

فروش فوق العاده ایران خودرو خرداد 1400

خودروسازان که منتظر ابلاغ و اعمال قیمت‌های جدید محصولات برای اجرای طرح‌های فروش فوق‌العاده بودند، در پی اعلام قیمت‌های جدید، گروه صنعتی ایران‌خودرو دومین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات خود در سال ۱۴۰۰ که شانزدهمین مرحله فروش فوق‌العاده این خودروساز است را از امروز (یکشنبه) با عرضه چهار محصول پرتقاضا به مرحله اجرا در آورده است.

دو ماه از آغاز سال جاری گذشت و خودروسازان داخلی به‌ ویژه گروه صنعتی ایران‌خودرو در نیمه دوم سال ۱۳۹۹، در هر ماه، دو بار فروش فوق‌العاده محصولات خود را اجرا می‌کرد، در سال ۱۴۰۰ تنها یکبار آن هم در روزهای ابتدایی سال (هشتم فروردین ماه) و پیش از اعلام خبر احتمال افزایش قیمت مصوب خودروها توسط رئیس شورای رقابت بود.

پس از تعطیلات عید نوروز، رضا شیوا- رئیس شورای رقابت- سال جدید را با خبر افزایش قیمت خودرو برای سه ماه نخست سال ۱۴۰۰ آغاز کرد. پس از حدود یکماه بحث و بررسی بر سر افزایش قیمت رسمی خودروها، نهایتا ۱۳ اردیبهشت ماه مجوز افزایش قیمت محصولات دو خودروساز بزرگ کشور توسط شورای رقابت براساس تورم بخشی یکساله اعلام شده از سوی بانک مرکزی و پارامترهای موثر صادر شد که براساس آن بطور متوسط ۸.۲ درصد به قیمت محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو و ۸.۹ درصد محصولات گروه سایپا افزوده می‌شود.

با توجه به اینکه حدود ۱۶ روز از مرحله صدور مجوز افزایش قیمت تا ابلاغ آن به خودروسازان طول کشید، خودروسازان نیز اجازه اجرای فروش فوق‌العاده محصولات را نداشتند و فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو به یک دوره (در ابتدای فروردین ماه) محدود شد.

حال که روز گذشته (شنبه)، میانگین هشت درصد افزایش قیمت محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو اعمال و قیمت‌های جدید اعلام شد، این خودروساز مرحله دوم فروش فوق‌العاده چهار خودروی پرتیراژ خود در سال ۱۴۰۰ را در آستانه سوم خردادماه (به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر) را از امروز (یکشنبه) به مدت سه روز (تا پایان روز سه‌شنبه چهارم خردادماه) اجرا می‌کند.

جزئیات فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله شانزدهم

این مرحله از فروش شانزدهمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو است

ماشین های فروش فوق العاده ایران خودرو خرداد ۱۴۰۰

محصولات زیر شامل این سری از فروش فوق العاده ایران خودرو هستند .

  1. پارس TU۵
  2. سورن پلاس
  3. راناپلاس
  4. دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک
قیمت قطعی و موعد تحویل ۹۰ روزه می باشد .

پس از گذشت حداکثر سه روز از پایان مهلت ثبت‌نام، مراسم قرعه‌کشی برای تعیین مشتریان نهایی، به طریق قرعه‌کشی و در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد. پس از اعلام اسامی منتخبان

شانزدهمین مرحله فروش فوق‌العاده از طریق درج اسامی در سایت رسمی فروش محصولات این شرکت (https://esale.ikco.ir) و ارسال پیامک، مشتریان ظرف مدت پنج روز فرصت دارند تا وجه خودرو را واریز کنند.

کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ایران‌خودرو، اقدام به ثبت‌نام کنند.

همچنان به منظور بهره‌مندی مشتریان واقعی و به منظور توزیع خودرو میان مشتریان واقعی و مصوبه کمیته خودرو، محدودیت‌های ثبت‌نام لحاظ خواهد شد.

قیمت فروش فوق العاده ایران خودرو خرداد 1400

قیمت 4 محصول فروش فوق العاده ایران خودرو نیز اعلام شده است.

جدول فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله شانزدهم

شرح خودرو کلاس خودرو رنگ های قابل عرضه قیمت مصوب فروش برنامه فروش موعد تحویل تاریخ فک رهن و چاپ سند
پارس TU۵ 28520 آبی رویال، نقره ای ، مشکی، خاکستری متالیک، سفید 1.457.954.645 100.688 90 روزه یکسال پس از دریافت خودرو
سورن پلاس 57519 آبی کبود، مشکی ، خاکستری متال، سفید 2.042.570.974 100.689
راناپلاس 61015 مشکی ، خاکستری متالیک، سفید 1.803.918.119 100.690
دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک 70702 مشکی ، خاکستری متالیک، سفید 3.900.893.273 100.691

انتهای پیام./

منبع: ایسنااین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits