دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۵ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
ارسال بار به ترکیه بصورت سریع و تخصصی
0
زمان مطالعه: 8 دقیقه
حمل و نقل بار به ترکیه، ما در ادامه به توضیح تک تک موارد می پردازیم پس با ما همراه باشید تا همه اطلاعات در مورد ارسال بار به ترکیه را بدست بیاورید.

ارسال بار به ترکیه حساسیت های خاص خودش را دارد و بهتر است اول از همه اطلاعات خود را بالا ببرید و همه نکات مورد نیاز به ترکیه را بدانید. بعد از این که اطلاعاتتان را بالا بردید پیدا کردن یک شرکت باربری بین المللی خوب باید جزء الویتتان باشد با بتواند بهترین کیفیت را ارائه بدهد و بارها، اثاث ها را سالم به مقصد مورد نظرتان برساند. برای انتقال لوازم و کالاهای شما به ترکیه ، الوبار بهترین روش ها با نازلترین نرخ کرایه را در اختیار شما قرار میدهد.

حمل و نقل بار به ترکیه توسط شرکت الوبار بصورت همه روزه ، با کاملترین بیمه نامه و همراه با مشاوره ای دقیق و تخصصی به شما عزیزان ارائه میشود و تمام نقاط کشور نیز تحت پوشش خدمات ما هستند .

ما در ادامه به توضیح تک تک موارد می پردازیم پس با ما همراه باشید تا همه اطلاعات در مورد ارسال بار به ترکیه را بدست بیاورید.

برای ارسال بار به ترکیه دو روش وجود دارد که شامل :

 • روش زمینی
 • روش هوایی

روش زمینی در برگیرنده چند روش می باشد که عبارتند از :

 1. حمل بار به صورت فول تراک یا دربستی
 2. حمل بار به صورت گروپاژ یا همان خرده بار

در روش فول تراک یا دربستی یک تریلی ترانزیت و یا کامیونت مسقف در اختیارتان قرار می گیرد و در کنار بار و اثاث شما هیچ بار دیگری قرار داده نمی شود.

در روش گروپاژ و یا خرده بار بارهایتان در کنار دیگر بارها قرار داده می شود و قطعا هزینه کمتری نسبت به روش فول تراک دارد.

روش هوایی برای بارهای با وزن و حجم کم بسیار مناسب می باشد و از مزیت خوبی که روش هوایی دارد این است که بارها و کالاها خیلی سریع به دستتان می رسد.

ارسال بار به ترکیه بصورت سریع و تخصصی

مدارک های مورد نیاز برای ارسال بار به ترکیه چیست ؟

برای باربری به ترکیه نیاز به ارائه مدارک به گمرک ایران و ترکیه جهت ترخیص کالا و اثاثیه هستیم . مدارکی که در لیست زیر قرار گرفته اند ، مدارک عمومی مورد نیاز برای ترخیص اثاثیه و لوازم از گمرکات ایران و ترکیه هستند .برای ترخیص کالاهای تجاری نیاز به مدارک دیگری خواهد بود .

 • کیملیک
 • پکینگ لیست
 • اصل پاسپورت
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه

نداشتن این مدارک می توانید مشکلاتی را به وجود بیاورد و بهتر است قبل از ارسال بارهایتان مشاوره بگیرید و تمام اطلاعات مورد نیاز مخصوصا مدارک های مورد نیاز ارسال بار و ارسال اثاث به ترکیه را بدست بیاورید.

ارسال بار به ترکیه بصورت سریع و تخصصی

برای ارسال بار به ترکیه چه بار و کالاهایی ممنوع می باشد ؟

برای باربری به ترکیه بعضی از موارد هستند که ممنوع هستند و نمی شود آن ها را ارسال کرد و بعضی از بارها را به صورت مسافربری می توان حمل کرد.

موارد ممنوعه برای ارسال به ترکیه :

 • لوازم های بهداشتی
 • مواد خوراکی
 • مواد آرایشی
 • عرقیجات
 • دخانیات و تنباکو
 • مشروبات الکلی

برای کسب اطلاعات بیش تر و دقیق تر می توانید با شماره تلفن باربری بین المللی الوبار 02140333723 تماس بگیرید و اطلاعات در مورد موارد ممنوعه ارسال بار به ترکیه را بدست بیاورید.

باربری به ترکیه با با بیمه بین المللی

یکی از موارد های که اهمیت زیادی دارد بیمه می باشد چرا که بیمه تضمین کننده بار و کالاها می باشد و اگر مشکلی پیش بیاید با بیمه نامه می شود آن را جبران کرد. اگر می خواهید که باربری را انتخاب کنید که بیمه نامه داشته باشد پیشنهاد ما باربری بین المللی الوبار می باشد چرا که این شرکت باربری سه نوع بیمه ارائه می دهد که شامل بیمه ایران ( در داخل کشور )، بیمه آسیا ( در خارج از کشور ) و بیمه سی ام ار ( داخل – خارج از کشور )

باربری بین المللی الوبار تا سقف 500 میلیون به صورت رایگان بارها و اثاث ها را بیمه می کند و به خاطر همین می توانید برای ارسال اثاثیه به ترکیه و ارسال بار و کالا به ترکیه الوبار را انتخاب نمایید تا هزینه هایتان کاهش بیابد.

ارسال بار به ترکیه بصورت سریع و تخصصی

هزینه باربری به ترکیه چقدر است ؟

هزینه باربری به ترکیه به عوامل های بسیار گوناگونی بستگی دارد و در هر روز هفته باعث می شود قیمت بالا برود و یا کاهش بیابد به خاطر همین نمی شود قیمت دقیقی را نیز اعلام کرد.

اما برای عوامل هایی که هزینه ارسال بار به ترکیه تاثیر می گذارد شامل :

 • روش ارسال ( حمل به صورت هوایی – حمل به صورت زمینی )
 • وزن بار ، حجم بار و ارزش آن
 • بیمه نامه
 • طول مسافت ( استانبول – آنتالیا – آنکارا – ازمیر )
 • حمل به صورت فول تراک
 • حمل به صورت گروپاژ

این موارد بر هزینه ارسال بار به ترکیه و ارسال اثاثیه به ترکیه تاثیر گذار می باشد و برای استعلام قیمت با کارشناسان بین المللی الوبار تماس بگیرید و اطلاعات دقیق از قیمت را بدست بیاورید.

ارسال بار به ترکیه بصورت سریع و تخصصی

انتخاب شرکت باربری بین المللی معتبر برای ارسال بار به ترکیه

انتخاب شرکت باربری بین المللی معتبر از اهمیت ویژه ای برای ارسال بار به ترکیه دارد و بهتر است به شرکت های که سابقه خوبی در این زمینه دارند بسپارید. بعضی از شرکت های حمل بین المللی هستند که مشتریانش را فریب می دهند مثلا به عنوان ارسال بار به صورت فول تراک بار و اثاث ها را از مشتریانشان می گیرند اما در کنار دیگر بارها و کالاها قرار می دهند پس خیلی مواظب باشید که فریب این گونه شرکت ها را نخورید.

اگر می خواهید باربری را انتخاب نمایید که معتبر باشد پیشنهاد ما الوبار می باشد چرا که باربری بین المللی الوبار با داشتن تیم حرفه ای و خوب در خدمت تمام عزیزان می باشند و می توانید به صورت حضوری در داخل شرکت و تماس با کارشناسان بین المللی الوبار از نحوه ارسال بار به ترکیه آشنا بشوید.

هر آن چه لازم هست را کارشناسان ما به شما توضیح می دهند و باربری بین المللی الوبار تمام خدمات خود را با تخفیف های بسیار ویژه ای ارائه می دهد.

پشتبانی صفر تا صد باربری بین المللی الوبار در جهت ارسال بار به ترکیه

یکی از مهمترین موارد در ارائه خدمات حمل و نقل ، پشتیبانی از لحظه بارگیری تا لحظه تحویل محموله است . مجموعه الوبار برای انتقال بار و کالاهای شما ، از زمان بارگیری ( تهیه پکینگ لیست ، بسته بندی و . . ) در کنار مشتریان گرامی قرار دارد و تا لحظه تحویل بار ، تمامی مراحل را با دقت همراه شما خواهد بود .

ارسال اثاثیه به ترکیه نیز از این قاعده مستثنی نیست و بصورت همه روزه تیم حرفه ای آماده راهنمایی شما خواهند بود . الوبار با داشتن سال ها تجربه و سابقه شناخته شده می باشد و با انتخاب باربری الوبار اصلا نگرانی دیگر نداشته باشید.

ارسال بار به ترکیه با مشاوره رایگان

مشاوره تاثیر بسیار زیادی بر کاهش هزینه هایتان دارد و قبل از این که بخواهید ارسال بار به ترکیه به شرکت های باربری بسپارید اول از همه مشاوره بگیرید. مشاوران و کارشناسان بین المللی الوبار در تمام روزها مشاوره ارائه می دهند و شما کافی است با شماره تلفن های الوبار تماس بگیرید.

مشاوران و کارشناسان بین المللی الوبار به تمام سوالات پاسخ می دهند و هر اطلاعاتی که برای ارسال بار به ترکیه نیاز باشد در اختیار تمام افراد قرار می دهند.

نتیجه گیری :

در بالا به موارد های مهم ارسال بار به ترکیه اشاره کردیم اما همانطور که گفتیم با انتخاب باربری الوبار دیگر نگرانی نداشته باشید چرا که هم معتبر و متخصص می باشند و هم خدمات باربری به ترکیه را به صورت همه روزه انجام می دهند.

الوبار بیمه نامه بین المللی معتبر ارائه می دهد و بارها تا سقف 500 میلیون به صورت رایگان بیمه می کند و موجب اطمینان افراد می شود.

مشاوران و کارشناسان بین المللی الوبار تمام مواردی که برای ارسال اثاثیه به ترکیه و ارسال بار به ترکیه لازم باشد در اختیار تمام افراد قرار می دهند و به تمام نکات برای باربری به ترکیه به صورت زمینی و هوایی اشاره می کنند.

ارسال بار به تمام شهرهای ترکیه ( ارسال بار به استانبول – ارسال بار به آنتالیا – ارسال بار به ازمیر – ارسال بار به آنکارا – ارسال بار به آلانیا و ... ) در باربری الوبار با تخفیف های بسیار ویژه و با کمترین هزینه انجام می شود.

می توانید با باربری بین المللی الوبار تماس بگیرید و هر سوالی که در مورد ارسال بار به ترکیه نیاز دارید را از کارشناسان بین المللی آن ها بپرسید چرا که آن ها با خوش رویی به تمام سوالات پاسخ می دهند.

شماره تماس : 02140333723

www.aloobaar.irوبسایتاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید