دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۵ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
7 قدم تا موفقیت در آزمون آیلتس 7
1
زمان مطالعه: 4 دقیقه
آزمون آیلتس یکی از اصلی ترین پیش شرط ها برای ادامه تحصیل و یا داشتن شغلی در عرصه بین المللی می باشد. آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که با وجود همه تلاش هایی که برای دریافت نمره قابل قبول...

آزمون آیلتس یکی از اصلی ترین پیش شرط ها برای ادامه تحصیل و یا داشتن شغلی در عرصه بین المللی می باشد. آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که با وجود همه تلاش هایی که برای دریافت نمره قابل قبول در آزمون آیلتس کرده اید، به نتیجه دلخواه تان نرسیده اید. دستاوردتان نتوانسته شما را به هدف بزرگتان برساند.

حتی نسخه های کلافه کننده ای مثل دوره های فشرده، کلاس های گران قیمت، ثبت نام در آموزشگاه ­های مختلف هم نه تنها دردی را دوا نکرده اند، بلکه بیشتر شما را سردرگم و شاید یک جاهایی هم نا امید کرده است.

نفسی تازه کنید و به این سوال پاسخ دهید

فکر نمی کنید وقت آن رسیده که روش خودتان را تغییر دهید تا نتایج هم تغییر کنند؟

شما برای تغییر روش نیاز به شناخت روش خواهید داشت اما شناخت روش جدید هم کار ساده ای نیست و متخصصین خبره ای را می طلبد.

کالج بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران مصمم است تا با برنامه ریزی و اجرای ماموریت های آموزشی، پژوهشی و ارائه خدمات تخصصی، توانایی علمی و مهارتی مخاطبین خود را براساس استانداردها و صلاحیت‌های حرفه ای و علمی بین المللی ارتقا بخشد.

کالج بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران قدیمی‌ترین و برجسته‌ترین مرکز آموزش پزشکی در کشور با بهره گیری از متخصصین حوزه ی روش شناسی و آموزش، قدم در راه ابداع روشی نوین برای آموزش مهارت های تخصصی زبان انگلیسی نهاده است.

ICCS (IELTS Creative Caring System):

روشی ابداعی و منحصر به فرد می باشد که با استفاده از رویکرد هوشمندانه آموزش تلفیقی و بهره گیری از شیوه های آموزش گروهی و اختصاصی، در 7 مرحله ی نوآورانه سعی بر این دارد تا به صورت سیستماتیک یادگیری و پیشرفت داوطلبین آزمون آیلتس را به حداکثر برساند.

1- تعیین سطح توسط ارزیابان ICCS

دانشجویان ابتدا در آزمون تعیین سطح (Placement test) که به صورت دو مرحله ای برگزار می شود شرکت خواهند نمود. دلیل برگزاری این آزمون دو مرحله ای، ارزیابی دقیق سطح دانشجو (Skills Assessment) با حفظ ساختار آزمون IELTS در هر کدام از مهارت های اصلی زبان انگلیسی می باشد.

2- برنامه ریزی آموزشی توسط مدیر آموزش ICCS

در این سیستم (ICCS) بررسی و کنترل تمامی فرآیند های آموزشی زیر نظر مدیر آموزش انجام می شود. برنامه ریزی آموزشی مختص به هر دانشجو هم با توجه به ویژگی های خاصی که دارد (Tailor Made)، توسط مدیر آموزش طراحی خواهد شد.

7 قدم تا موفقیت در آزمون آیلتس 7

3- شرکت در کلاس های آموزشی به روش ICCS

در هر مرحله دانشجویان در 22 جلسه کلاس آیلتس به صورت عمومی با ظرفیت حداکثر 10 نفر شرکت خواهند کرد.

4. برگزاری کارگاه های آموزشی ICCS

در این سیستم همچنین کارگاه های آموزشی جهت تقویت مهارت های تکمیلی برای دانشجویان برگزار خواهد شد. شرکت در این کارگاه ها برای عموم آزاد است. این کارگاه ها شامل:

- توانمندی حافظه

- غلبه بر معضلات آموزشی

- سرعت بخشیدن به یادگیری

- مدیریت زمان

- کنترل اضطراب

5. جلسات انفرادی با اساتید نظارت ICCS

دانشجویان در هر دوره یک ماهه می توانند سه جلسه انفرادی با اساتید داشته باشند تا نقاط قوت و ضعف شان شناسایی شده و از برنامه ریزی اختصاصی آموزشی بر اساس ویژگی های فردی شان بهره مند شوند. هر دانشجو برای دریافت مدرک آیلتس به برنامه ریزی اختصاصی آموزشی نیاز خواهد داشت.

Study plan .1

  1. 2. Pathology & Recovery
  2. Exam Readiness

6- سنجش عملکرد شما توسط اساتید ارزیابی ICCS

بعد از گذراندن 12 جلسه از کلاس های عمومی و یک جلسه ی خصوصی یک آزمون Mock برگزار خواهد شد تا دانشجویان برای آزمون " Mock Final" آماده شوند.

آزمون نهایی "Mock Final" در پایان هر دوره برگزار خواهد شد که تاثیر به سزایی بر موفقیت دانشجویان در امتحان آیلتس خواهد داشت.

7- جلسات درمانی و آماده سازی نهایی برای آزمون آیلتس

بعد از اتمام دوره های آموزشی یک آزمون MOCK برگزار خواهد شد. اگر دانشجو در هر مهارتی نمره ی مورد نظر را کسب نکرد (Per skill) ، در یک سری جلسات درمانی (Tailor made) نمرات وی به سطح مورد نظر رسانده خواهد شد.

بنابراین اگر شما هم به بهترین دانشگاه های دنیا برای ادامه ی تحصیلتان می اندیشید و یا قصد دارید فعالیت های تجاری و حرفه ای خود را در سطح بین المللی ادامه دهید، می توانید به خانواده ICCS بپیوندید.

مدرسین مجرب و با سابقه مرکز آیلتس کالج بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران با آفرینش راه هایی نوین در تلاش هستند تا مسیر رسیدن به رویایتان را هموار نمایند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
موژان | ۱ سال پیش
به نظرم خیلی جالبه این روش
عملا هیچ مانعی سر راه زبان آموز باقی نمی مونه
دانشگاه علوم پزشکی تهران انصافا همیشه کارش درسته
0
0
hits
statcounter