پنل اس ام اس برای مدرسه و چگونگی ارسال پیامک به والدین دانش آموز

۲,۶۳۳
۴
۱
Arad |
شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷

یکی از ویژگی های مهم یک مدرسه خوب برقراری ارتباط مستمر با والدین و دانش آموزان است. اما اینکه چگونه این ارتباط موثر و دائمی ایجاد شود سوال بسیاری از مدیران مدارس است.

در این مقاله از سایت دلگرم می خواهیم در مورد ارسال پیامک به اولیا از طریق سامانه پیامک مدرسه صحبت کنیم و بهترین پنل پیامک برای مدارس را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید با اولیا دانش اموزان از طریق پیامک در ارتباط باشید و از سامانه پیامک برای بازاریابی و تبلیغات مدرسه نیز استفاده کنید.

در گذشته مسائل مهم و نظرسنجی های مربوط به مدارس در جلسه انجمن و اولیا و مربیان با حضور اولیا مطرح می شد و از اولیا تقاضا می شد که در این جلسه ها شرکت کنند. هزینه و وقت زیادی صرف چاپ دعوت نامه صورت می گرفت اما بسیاری از دانش آموزان فراموش می کردند که دعوت نامه را به اولیا خود بدهند. علاوه بر این بسیاری از والدین به دلیل شرایط کاری فرصت حضور در جلسه انجمن و اولیا را پیدا نمی کردند. امروزه به دلیل مشغله کاری والدین حضور والدین در مدارس کمرنگ تر شده است و همین امر موجب عدم برقراری ارتباط با والدین شده است.

در این مقاله یکی از روش های نوین که به شما کمک می کند ارتباط مدرسه با والدین را حفظ نمایید، بررسی خواهد شد. مسلما پیشرفت تکنولوژی و وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه می تواند در راستای ایجاد ارتباط دائمی و موثر والدین با مدرسه کارساز باشد.

زمانی که برای ایجاد ارتباط با والدین، در مدرسه خود از روش های نوین ارتباطات استفاده می کنید علاوه بر متمایز شدن نسبت به سایر مدارس، احساس پویایی در ذهن افراد نسبت به مدرسه ایجاد می شود.

استفاده از پنل اس ام اس برای مدارس یکی از روش های نوینی است که با استفاده از پنل پیامک مخابرات و ارسال اس ام اس به والدین دانش اموز و اطلاع رسانی اخبار و اتفاقات مدرسه می توانید ارتباطی پویا با دانش آموزان و والدین برقرار کنید.

سامانه پیام کوتاه مدارس یکی از راحت ترین، کم هزینه ترین و موثرترین روش هایی است که برای ارتباط با والدین می توانید استفاده نمایید

امروزه بسیاری از مدارس بزرگ در سراسر کشور از سامانه پیامک ویژه مدارس که توسط شرکت فراز اس‌ام‌اس ارائه می شود برای برقراری ارتباط با اولیا استفاده می کنند. سوالی که در اینجا ممکن است پیش بیاید این است که بسیاری از والدین پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و این امکان وجود دارد که پیامک اطلاع رسانی مدرسه را دریافت نکنند! نگران نباشید پنل اس ام اس فراز اس‌ام‌اس برای این مشکل هم راه حل را پیدا کرده است.

در زمان خرید سامانه پیامک برای مدرسه حتما توجه نمایید که سامانه پیامک موردنظر خط خدماتی رایگان و بدون نیاز به سفته جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی ارائه دهد. در پایان مقاله، دلگرم با بررسی انواع شرکت های پنل اس ام اس، بهترین سامانه پیامک ایران در راستای ارائه خدمات پیامکی را به شما معرفی خواهد کرد که با ارائه خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی به خطوط مسدود مشکل را برطرف کرده است. پس با ما همراه باشید.

در ادامه قابلیت های پنل اس ام اس ویژه مدارس که به مدرسه شما کمک می کند تا جز بهترین مدارس شناخته شود را شرح خواهیم داد.

نظرسنجی پیامکی با سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس

ارسال پیامک نظرسنجی به والدین

والدین ترجیح می دهند که از اتفاقات مهمی که در مدرسه فرزندان آن ها رخ می دهد باخبر شوند. اینکه والدین احساس کنند نظر آن ها در مدرسه فرزندشان مهم است مطمعنا حس خوبی نسبت به مدرسه را در ذهن آن ها ایجاد می کند. یکی از قابلیت های پنل اس ام اس مدارس برقراری نظرسنجی است. با استفاده از سامانه پیامک ویژه مدارس می توانید نظرسنجی ایجاد کنید و از اولیا بخواهید که فقط با ارسال پیامک در نظرسنجی شرکت کنند.

با استفاده از قابلیت نظرسنجی پیامکی برای مدرسه می توانید یک سوال مطرح کنید و چندین پاسخ گوناگون برای سوال در نظر بگیرید.

همچنین در پنل اس ام اس ویژه مدرسه این امکان وجود دارد که نتیجه نظرسنجی را بر روی نمودار مشاهده نمایید. علاوه بر این امکان برگزاری مسابقه در بین شرکت کنندگان در نظرسنجی پیامکی نیز وجود دارد.

ارسال پیامک اطلاع رسانی به والدین دانش آموز

در گذشته برای مواردی مانند اعلام غیبت دانش آموز، اعلام وضعیت تحصیلی و ... باید با والدین تماس گرفته میشد که در این روش در بسیاری از موارد علاوه بر به دنبال داشتن هزینه های تماس تلفنی و صرف وقت به دلیل در دسترس نبودن شماره تماس، مشغول بودن، پاسخ ندادن و ... امکان ارتباط با اولیا میسر نمیشد.

با خرید یک پنل اس ام اس برای مدرسه می توانید فقط با ارسال یک پیامک وضعیت تحصیلی، وضعیت حضور و غیاب و سایر موارد را به والدین اطلاع دهید که باعث رفع مسئولیت مدرسه شما از بسیاری از مشکلات می گردد. همچنین از اولیا بخواهید که در صورت دریافت موفق پیامک، پیامک تایید را به همان شماره ارسال نمایند تا شما از صحت دریافت پیامک اطمینان حاصل نمایید. علاوه بر موارد گفته شده در صورت لغو ناگهانی کلاس، عدم حضور معلم و تعطیلی به دلیل شراط جوی می توان در هر ساعتی از شبانه روز تنها با ارسال یک پیامک اولیا را از این موضع آگاه ساخت تا از نارضایتی خانواده ها و آشفتگی برنامه مدرسه جلوگیری نمایید.

نمونه ای از پیامک های اطلاع رسانی

  • اطلاع رسانی حضور و غیاب دانش آموزان به والدین
  • تبریک تولد دانش آموزان به والدین
  • اطلاع رسانی تاریخ جلسات انجمن و اولیا
  • اطلاع رسانی وضعیت تحصیلی دانش آموزان
  • اطلاع رسانی لغو کلاس ها

ارسال پیامک تبریک مناسب ها

با استفاده از سامانه پیامک می توانید روز معلم، روز دانش آموز و سایر مناسبت ها را از طریق پیامک به معلمان و دانش آموزان تبریک بگویید و با این کار کم هزینه و راحت احساس خوبی را در ذهن معلمان و دانش آموزان ایجاد نمایید.

ارسال خودکار پیامک یاداوری پرداخت بدهی با سامانه پیامک

ارسال پیامک خودکار

یکی از دغدغه های مدارس یاداوری پرداخت شهریه می باشد. با ارسال پیامک های دوره ای به صورت خودکار در زمان مشخص می توانید باقی مانده شهریه، مهلت پرداخت شهریه و ... را به اولیا اطلاع دهید.

ارتباط دوطرفه از طریق پیامک

با استفاده از سامانه پیامک و خط اختصاصی می توانید ارتباط دو طرفه ای با اولیا برقرار کنید و اولیا نیز این امکان را داشته باشند که به پیامک های ارسالی شما پاسخ دهند.

ایجاد دفترچه تلفن های مجزا برای هر کلاس درس

در سامانه پیام کوتاه farazsms شما می توانید برای هر کلاس دفترچه تلفن های مجزا ایجاد نمایید و اطلاعات تماس و سایر اطلاعات دانش آموزان را در آن ذخیره نمایید. با استفاده از این قابلیت می توانید پیامک های مجزا برای هر کلاس ارسال نمایید.

همچنین با استفاده از قابلیت ارسال کلمات کلیدی در پنل اس ام اس مخابرات فراز این امکان وجود دارد که به صورت خودکار پیامک ارسال شده برای هر فرد، با نام مخاطب ارسال شود.

اتصال سامانه پیامک به سیستم حضور و غیاب

شما می توانید سامانه پیامک مدارس را به دستگاه های حضور و غیاب متصل نمایید، برای دانش اموزان کارت ورود و خروج صادر کنید تا زمانی که دانش اموزان وارد مدرسه می شوند بلافاصله یک پیامک به والدین دانش آموز ارسال شود و زمانی که کارت خروج از مدرسه زده می شود مجددا یک پیامک به والدین دانش اموز ارسال شود. انجام این کار باعث می شود که ولی دانش اموز از بابت فرزندش آسوده خاطر باشد و اگر دانش اموز به هر دلیلی در مدرسه حاضر نشد یا سریعتر از مدرسه خارج شد به صورت خودکار از طریق پیامک به والدین دانش اموز اطلاع رسانی می شود.

خبرنامه پیامکی برای اطلاع رسانی به والدین

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

معمولا والدین ترجیح می دهند تا جایی که امکان دارد فرزندان خود را به مدارس نزدیک به محل زندگی بفرستند تا رفت و آمد برای آن ها آسان باشد. با توجه به شروع فصل ثبت نام مدارس می توانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک انبوه سامانه پیامک به افراد ساکن در منطقه مورد نظر پیامک ارسال کنید و مدرسه خود را معرفی کنید. جهت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی ویژه مدارس می توانید از قابلیت هایی همچون ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه، ارسال پیامک به تفکیک کد پستی و ... استفاده نمایید.

برای خرید سامانه پیامک برای مدرسه، ارسال پیامک اطلاع رسانی، تبلیغات برای مدرسه و... پیشنهاد ما خرید پنل پیامک فراز اس ام اس می باشد و ما طبق بررسی های انجام شده شرکت سامانه پیامکی فراز اس ام اس را به عنوان بهترین پنل اس ام اس در ایران به شما معرفی می کنیم

برای خرید پنل پیامک به سایت www.farazsms.com مراجعه نموده یا با شماره 02128423712 تماس بگیرید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(4 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
بتول | ۵ ماه پیش
سلام بدون شک سامانه پیامک فراز اس ام اس قوی ترین سامانه پیامک در ایران است ما دو سال است که برای ارتباط با والدین از سامانه پیامک فراز اس استفاده می کنیم، جالبه که برای مدارس خط خدماتی می دهند و پیامک اطلاع رسانی به والدین و اولیا دانش اموز بدون دردسر ارسال می شود.
من به تمام مدیران مدارس استفاده از سامانه پیامک فراز رو پیشنهاد می دهم ما در این دوسالی که برای مدرسه استفاده کردیم خیلی راضی بودیم
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم