دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۳ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی
کد غیر فعال کردن پیشواز همراه اول

3 روش برای حذف آهنگ پیشواز همراه اول

کد غیر فعال کردن پیشواز همراه اول
8
زمان مطالعه: 2 دقیقه
غیر فعال کردن پیشواز همراه اول به روش های مختلفی قابل انجام است که در ادامه به 3 روش تایید شده برای لغو سرویس آوای انتظار همراه اول اشاره شده است .

نحوه غیرفعال کردن سرویس آوای انتظار همراه اول

همراه اول بدون اطلاع مشترکان سرویس آوای انتظار را برای فعال کرده و این موضوع باعث انتقاد بسیاری از مشترکان شده است. و به این دلیل مشترکین همراه اول همیشه به دنبال کد غیر فعالسازی پیشواز همراه اول هستند اگر شما هم از این دسته از دوستان هستید که ناخودآگاه سرویس آوای انتظار همراه اول برای شما فعال شده است در ادامه کد غیر فعالسازی آوای انتظار همراه اول قرار داده شده استفاده نمایید و این صفحه را با دیگر کاربران همراه اول به اشتراک بگذارید .

کد غیرفعال کردن سرویس آوای انتظار

برای غیرفعال کردن سرویس آوای انتظار عدد ۵ را به ۸۹۸۹ پیامک کنید. پس از زمان کوتاهی پیامکی تحت عنوان غیرفعال شدن این سرویس دریافت می‌کنید.

غیر فعال کردن آوای انتظار همراه اول با 9990

همچنین از طریق تماس با شماره تلفن ۰۹۹۹۰ می‌توان این سرویس را غیرفعال کرد.

روش دیگر، با استفاده از تلفن گویاست. برای این کار شما می‌توانید در یک تماس تلفنی رایگان با گوشی تلفن همراه خود با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید، سپس برای دریافت منوی سرویس‌های ویژه، کلید ۲ را فشار دهید، سپس مجدداً ۲ را شماره‌گیری کرده تا سرویس‌ها را دریافت کنید و آنگاه بار دیگر با گرفتن شماره‌ی ۲ منوی غیرفعال‌سازی سرویس را انتخاب کرده و در نهایت با گرفتن شماره‌ی ۲، سرویس آوای انتظار را غیرفعال کنید. هزینه مکالمه با این شماره رایگان است.

روش سوم لغو پیشواز همراه اول

استفاده از کد دستوری (USSD) است و برای این روش می‌توانید کد دستوری *۱۰*۲۲۳# را شماره‌گیری کرده تا بدین‌ترتیب سرویس آوای انتظار اپراتور همراه اول برای شما لغو شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (8 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید