دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
آموزش نحوه ورود به کانال های برنامه شاد
1
زمان مطالعه: 5 دقیقه
کانال های متعددی در برنامه شاد ساخته شده که مشاهده و مطالعه مطالب این کانال های برای دانش آموزان ، اولیا ، مربیان و عموم مردم آزاد می باشد .

معرفی کانال های برنامه شاد

در ادامه به بررسی کانال های برنامه شاد و گروه ها و نحوه ورود به آن ها در شبکه شاد پرداخته ایم . پس از ورود به نرم افزار شاد گزینه های مختلفی را مطابق تصویر مشاهده خواهید کرد که برای مشاهده لیست کانال های درسی می بایست گزینه کانال های آموزش و پرورش را انتخاب نمایید :

کانال های برنامه شاد

پس از انتخاب گزینه کانال های آموزش و پرورش ، لیست این کانال ها در پیام رسان شاد مطابق شکل زیر قابل مشاهده می باشد . با انتخاب هر گزینه وارد کانال های مختلف شده و می توانید مطالب آن را مشاهده کنید :

کانال های برنامه شاد

معرفی کانال های برنامه شاد

در ادامه به معرفی کانال های مختلف در برنامه شاد و نوع مطالب ارسالی در هر کانال پرداخته ایم که در صورت اضافه شدن کانال های جدید به این مقاله اضافه خواهند شد .

شبکه آموزشی دانش آموز شاد

این کانال رسمی برنامه شاد بوده که تمامی اخبار و اطلاعیه های مربوطه در آن قرار گرفته است .

کانال های برنامه شاد

کانال نگاه به رویداد های آموزش و پرورش

در راستای اطلاع‌ رسانی دقیق و شفاف ، مهم ‌ترین اتفاقات و برنامه‌ های انجام ‌شده در وزارت آموزش‌ و پرورش در برنامه‌ای تصویری با نام " آموزش ‌و پرورش در هفته ‌ای که گذشت " عصر چهارشنبه هر هفته تهیه و فایل تصویری آن برای استفاده مخاطبان در بستر نرم افزار آموزشی دانش آموزان " شاد " بارگذاری می ‌شود .

کانال اولیا و مربیان

این کانال با مدیریت دفتر انجمن اولیا و مربیان ایجاد شده و محلی برای انتشار اخبار مربوط به انجمن اولیا و مربیان و مطالب مفید برای اولیا می باشد . محتوای علمی برای کانال اولیا و مربیان در پیام رسان شاد متناسب با نیاز‌ها و موقعیت‌ های مختلف زندگی طراحی و تدوین شده است .

هدف اصلی کانال اولیا و مربیان ارائه دانش ، تجربه و پژوهش تربیتی جهت استفاده والدین و معلمان می باشد .از برنامه های اصلی این کانال می توان به دوره " مهارت گفتگو در خانواده " اشاره کرد که با هدف توانمند سازی و بهبود مهارت اعضای خانواده برای گفتگوی موثر و سازنده در این کانال قرار گرفته است .

کانال های برنامه شاد

کانال های تربیت بدنی و سلامت

این بخش از کانال های برنامه شاد داری قسمت های متعددی مانند کانال تربیت بدنی و سلامت ، کانال تغذیه سالم ، وزن سالم ، زندگی سالم ، کانال کانون هی ورزشی و زندگی سالم و باشگاه مجازی بدنسازی و آمادگی جسمانی می باشد با انتخاب هر کدام می توانید وارد کانال های مربوط به آن شوید . در ادامه این مقاله به بررسی هر کدام از این زیر کانال ها در بخش کانال های مربوط به تربیت بدنی و سلامت پرداخته ایم .

کانال های برنامه شاد

کانال تربیت بدنی و سلامت

در این کانال روزانه کلیپ‌ هایی مربوط به نرمش صبح گاهی بارگذاری خواهد شد و در زمینه آموزش والدین برنامه‌ای در قالب سخنی با والدین در نظر گرفته شده که شامل قسمت های مانند علل چاقی کودکان و نوجوانان و ناهنجاری استقامتی است . برنامه سخنی با والدین‌ در تمامی روزهای هفته به جز پنجشنبه و جمعه در کانال مربوطه بارگذاری خواهد شد .

کانال های برنامه شاد

کانال کانون های ورزشی دانش آموزی

این کانال شامل زیر مجموعه های متعددی اعم از کانون های والیبال ، هندبال ، بسکتبال و غیره است . هر کدام از این کانال ها شامل محتوای آموزشی برنامه شاد برای دوره ابتدایی ، متوسطه اول و دوم در رشته های ورزشی مختلف در سه سطح مبتدی ، نیمه پیشرفته و پیشرفته می باشد .

کانال های برنامه شاد

کانال های پرورشی

کانال های پرورشی متعددی در نرم افزار شاد وجود دارند که شامل کانال های پرورشی و فرهنگی ، اداره کل اردو ها ، قرآن عترت و نماز ، مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، سازمان دانش آموزی ، بسیج دانش آموزی و سازمان هلال احمر می شود . با انتخاب هر گزینه وارد کانال مربوطه شده و می توانید مطالب مربوط به آن را مطالعه نمایید .

کانال های برنامه شاد

استعداد های درخشان

اخبار و اطلاعیه های سمپاد مثل ثبت نام آزمون تیزهوشان ، در این کانال درسی قرار و این مدارس به جز این کانال در شبکه شاد ، در هیچ شبکه اجتماعی دیگری صفحه یا کانال ندارند . هم چنین معلمان در مدارس سمپاد از همان روزهای ابتدایی تهیه فیلم های درسی را آغاز کردند و در فضای مجازی در اختیار دانش آموزان قرار دادند .

کانال های برنامه شاد

آموزش کودکان با نیاز های ویژه

این کانال مربوط به سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور بوده و اخبار و اطلاعیه های مربوط به مدارس استثنایی و اخبار دیگر مربوط به سنجش سلامت کلاس اول در این کانال قرار می گیرد .

کانال های برنامه شاداین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter