alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۶ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
روز جهانی متخصصان زیبایی در سال 99 چه روزی است ؟
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
26 ژوئن هر سال را روز جهانی متخصصان زیبایی نام گذاری کرده اند، با توجه به دقت افراد به زیبایی های ظاهری خود، میزان جراحی های زیبایی در کل جهان افزایش یافته و همچنان روبه رشد است، در ادامه به تاریخ و تاریخچه روز جهانی متخصصان زیبایی پرداختیم.

روز جهانی متخصصان زیبایی چه روزی است ؟

26 ژوئن یعنی 6 تیر 1399 روز جهانی متخصصان زیبایی میباشد، متخصصان زیبایی از جایگاه اجتماعی بسیار خوبی برخوردار هستند، و روزانه افراد زیاد در سراسر جهان به سمت عمل های زیبایی و اقدامات زیبایی کشیده میشوند.

به همین دلیل است که به دلیل بازار داغی که شغل پزشک زیبایی دارد بسیاری از پزشکان عمومی نیز به سمت انتخاب این شغل و کسب درآمد می روند.

روز جهانی متخصصان زیبایی چه روزی است | روز جهانی متخصصان زیبایی | روز جهانی متخصصان زیبایی در سال 99

تاریخ روز جهانی متخصصان زیبایی سال 99

جمعه ، ۶ تیر [ سَرَطان ] ۱۳۹۹
۶ / ۴ / ۱۳۹۹

روز جهانی متخصصان زیبایی چه روزی است | روز جهانی متخصصان زیبایی | روز جهانی متخصصان زیبایی در سال 99

تاریخ روز جهانی متخصصان زیبایی 2020 در تقویم 99


2020 June 26 , Friday
26 - 6 - 2020

روز جهانی متخصصان زیبایی چه روزی است | روز جهانی متخصصان زیبایی | روز جهانی متخصصان زیبایی در سال 99

کار متخصصان زیبایی چیست ؟

یک متخصص زیبایی بر روی شکل و فرم هایی از بدن می تواند تغییراتی را انجام دهد و بر مبنای همین تغییرات درآمد کسب نماید.

با توجه به دقت مردم ایران به زیبایی های ظاهری خود، میزان جراحی های زیبایی در کشور رو به رشد است و انتخاب بهترین جراح برای انجام دادن عمل های زیبایی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید فرد به آن دقت زیادی داشته باشد.

فارغ التحصیلان رشته پزشکی عمومی بعد از گذارندن دوره پزشکی وارد دوره جراحی عمومی می شوند و بعد از آن دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک را می گذرانند و بعد از آن نیز دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک را طی می کنند که به عنوان یک پزشک زیبایی شناخته می شوند.

روش های شغل پزشک زیبایی

به طور کلی شغل پزشک زیبایی در بهینه سازی ظاهری بیمار دخیل می باشد و زمینه کاری پزشک زیبایی به دو صورت است که شامل زیبایی و بازسازی می شود. جراحی زیبایی بیشترین تمرکزی که دارد در بهینه سازی ظاهری بیمار می باشد. د

ر اصل در روش بازسازی که یک نوعی از جراحی پلاستیک می باشد برای برگرداندن یک سری قابلیت های ظاهری بدن فرد می باشد که از طریق حادثه و یا اینکه به صورت مادرزادی برای بیمار به وجود آمده است. به عنوان مثال ممکن است بر اثر جراحی های قبلی که بر روی بدن فرد صورت گرفته است قسمتی از بدن برداشته شده و یک حالت غیر طبیعی به خود گرفته باشد که جراح بازسازی با بازگردانی قابلیت های فرد کمک می نماید.

پس جراحان پلاستیک در دو حوزه فعالیت می نمایند یک حوزه زیبایی ئ دیگری حوزه بازسازی است. خدماتی که یک پزشک زیبایی در زمینه شغلی خود می تواند ارائه دهد شامل جراحی شکم که شامل: جراحی باز شکم برای خارج نمودن چربی های اضافی و کوچک نمودن شکم است

. لابیاپلاستی نیز در اصل کوچک کردن لبه های خارجی واژن برای زیباسازی و هم چنین جوان سازی نایحه تناسلی زنان می باشد که این روزها بسیار رواج یافته است. از دیگر وظایف شغل پزشک زیبایی می تواند ترمیم و بازسازی بعد از بروز سوختگی در بدن فرد باشد و هم چنین می تواند شامل بازسازی ناهنجاری های غدد و تومورهای خوش خیم بدن می باشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits