alexametrics
دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۱ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
تاریخ راهپیمایی روز قدس در سال 99 چه روزی است ؟
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
تاریخ راهپیمایی روز قدس در سال ۹۹ چه روزی است ؟ در ادامه از تاریخ راهپیمایی روز جهانی قدس در سال 99 مطلع خواهید شد.

تاریخ راهپیمایی روز قدس 99 چه روزی است ؟

تاریخ راهپیمایی روز قدس در سال 99 به شمسی مصادف است با :

جمعه ، ۲ خرداد [ جَوزا ] ۱۳۹۹
۲ / ۳ / ۱۳۹۹

تاریخ راهپیمایی روز قدس 99 | آیا راهپیمایی روز قدس 99 برگزار میشود ؟

تاریخ راهپیمایی روز قدس 2020 در تقویم 99

تاریخ راهپیمایی روز قدس 2020 در تقویم 99 مصادف است با :

2020 May 22 , Friday
22 - 5 - 2020

تاریخ راهپیمایی روز جهانی قدس در سال 99

تاریخ راهپیمایی روز جهانی قدس در سال 99 به قمری

تاریخ راهپیمایی روز جهانی قدس در سال 99 به قمری مصادف است با :

الجمعة ، ۲۸ رمضان ۱۴۴۱
۲۸ / ۹ / ۱۴۴۱

تاریخ راهپیمایی روز قدس در سال 99 | راهپیمایی روز قدس 99 | تاریخ راهپیمایی روز جهانی قدس در سال 99 به قمری | راهپیمایی روز قدس 99 چه روزی است ؟

آیا راهپیمایی روز قدس 99 برگزار میشود ؟

لغو احتمالی راهپیمایی روز قدس ۹۹ و مطرح شدن راهکارهای جایگزین

سردار رمضان شریف ، سخنگوس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در جریان نشستی که برای هماهنگی روز جهانی قدس برگزار شده بود اعلام کرد که مراسم روز قدس ۹۹ در تهران و دیگر شهرهای کشور «به احتمال زیاد» برگزار نمی شود.

وی در نشست فوق که در دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، با اشاره به شرایط کشور در بحبوحه بحران کرونا افزود: «واقعیت موجود امروز ما این است که در شرایط عادی به‌سر نمی‌بریم و نمی‌توانیم مراسم روز قدس را مثل سال‌های قبل برگزار کنیم و به‌احتمال زیاد امکان برگزاری راهپیمایی در شهر تهران نیز وجود ندارد».

سردار شریف دلیل تصمیم برای لغو برگزاری مراسم روز قدس ۹۹ در دیگر شهرستان ها در صورت لغو این مراسم در تهران را این دانست که انجام چنین کاری «آسیب بیشتری به همراه دارد چرا که ملاک قضاوت رسانه‌های بیگانه در این زمینه، برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران است».

وی در ادامه با اشاره با لغو بسیاری از برنامه های مذهبی در ماه های اخیر افزود: «با توجه به شرایط موجود اگر به صراحت بگوییم راهپیمایی روز جهانی قدس به صورت فیزیکی و میدانی برگزار نمی‌شود به جایی بر نمی‌خورد و نباید دغدغه این را داشته باشیم که دشمنان چه قضاوتی در این زمینه خواهند داشت».

سخنگوی سپاه پاسداران همچنین افزود که نباید نگران سخنان بیگانگان در مورد راهپیمایی روز قدس ۹۹ بوده و دغدغه آن را داشت.

وی در انتهای سخنانش افزود: «از حالا با گردنی برافراشته می‌توانیم اعلام کنیم راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار نمی‌شود و تمرکز خود را بر بهره‌گیری از رسانه‌ها و فضای مجازی بگذاریم».

در دیگر خبری در این مورد، نصرت الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور اعلام کرد که سه گزینه جایگزین برای برگزاری راهپیمایی روز قدس ۹۹ وجود دارد.

اول اینکه در برخی شهرستان ها که از لحاظ شیوع ویروس کرونا وضعیت مناسبی داشته و در منطقه سفید قرار دارند، این مراسم مانند سال های گذشته و پس از نماز جمعه برگزار شود.

وی گزینه دوم را استفاده از راهپیمایی خودرویی دانست که در آن خانواده ها سوار بر خودروهای خود و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مراسم روز قدس شرکت نمایند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • rooziato.com
    دیدگاه ها

    شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید    کد امنیتی کد جدید
    hits