در فرودگاه های جهان چگونه درجه تب مسافران را اندازه گیری می کنند؟

۱,۳۶۲
۱
۰
شنبه, ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۷
تمامی فرودگاه های جهان به منظور جلوگیری از انتشار ویروس جدید و خطرناک چینی در حال اسکرین دمای بدن مسافرین در پرواز‌های ورودی هستند، که اگر کسی تب داشته باشد از او تست ویروس کرونا گرفته میشود.
در فرودگاه های جهان چگونه درجه تب مسافران را اندازه گیری می کنند؟

اندازه گیری تب مسافران در فرودگاه های جهان

دلگرم : تمامی فرودگاه‌های جهان به منظور جلوگیری از انتشار ویروس جدید و خطرناک چینی به سنجش میزان تب مسافران در پروازهای ورودی اقدام می‌کنند.

با توجه به انتشار اخبار مربوط به شیوع ویروس خطرناک و کشنده موسوم به کرونا ویروس در چین و کشورهای شرق آسیا، تمامی فرودگاه‌های بین المللی در سراسر جهان اعلام کرده اند که با استقرار تیم های تخصصی و پزشکی، تمامی مسافران پروازهای ورودی را مورد بررسی و معاینه قرار می دهند.

بر اساس گزارش وب سایت Airport Technology، درجه تب بالا در افراد یکی از اصلی ترین نشانه های ابتلا به این بیماری خطرناک است که فرودگاههای جهان با استفاده از دستگاههای اسکنر تب سنج (FevIR Scan Fever Screening System) بدون نیاز به تماس فیزیکی با مسافران و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت، دمای بدن و پیشانی مسافران را به راحتی اندازه گیری می کنند.

و در صورتی که تب آنها بالاتر از میزان طبیعی باشد، برای معاینات پزشکی دقیق تر انها را به قسمت جداگانه ای می فرستند که در انجا پزشکان و تیم های تخصصی حضور دارند. در صورت تایید علایم ابتلا به این ویروس، مسافران مبتلا به ویروس مذکور را قرنطینه خواهند کرد.

در زیر تصاویری از عملکرد دستگاه اسکنر تب سنج و تشخیص دقیق درجه تب مسافران را در فرودگاههای جهان مشاهده خواهید کرد:

اندازه گیری تب مسافران در فرودگاه های جهان


درجه تب مسافران در فرودگاه


اندازه گیری تب مسافران در فرودگاه ها


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits