دلگرم
امروز: جمعه, ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۲۰ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۹ اوت ۲۰۲۲ میلادی
قرارگرفتن در صفحه اول گوگل به کمک تبلیغات گوگل
1
زمان مطالعه: 4 دقیقه
اگر کسی بتواند جایگاه سایت خود را در صفحه اول گوگل تحکیم کند، مطمئنا در کمترین زمان ممکن می تواند فروش خود را چندین برابر بیشتر کند.

رفتن به صفحه اول گوگل

رفتن به صفحه اول گوگل به کمک تبلیغات در گوگل، بر خلاف آن چیزی که تصور می کنید اصلا سخت نیست و کافی است بخواهید و به راحتی صفحه اول گوگل را تصاحب کنید.

اگر کسی بتواند جایگاه سایت خود را در صفحه اول گوگل تحکیم کند، مطمئنا در کمترین زمان ممکن می تواند فروش خود را چندین برابر بیشتر کند!.

از مزایای بودن در صفحه یک گوگل می توان به موارد بسیاری اشاره کرد.

اگر شما در نتایج گوگل در صفحه اول باشید، مطمئنا می توانید به سرعت کسب و کار خود را پیشرفت دهید و درآمد بسیار زیادی کسب کنید.

البته باید به این نکته دقت داشته باشید که بدانید با چه کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و اگر کلمه کلیدی درستی را انتخاب نکنید، مطمئنا بازدید مناسبی دریافت نخواهید کرد و در کنار آن نیز درآمد زیادی نخواهید داشت زیرا کسی به سایت شما وارد نخواهد شد.

تبلیغات کلیکی گوگل

مزایای تبلیغات در گوگل و نمایش سایت در صفحه اول گوگل!

بودن در صفحه اول گوگل، همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد می تواند مزایای بسیار زیادی به همراه داشته باشد و برای کسب و کار شما بسیار سودآور باشد.

هنگامی که شما در صفحه اول گوگل هستید، اگر با کلمه کلیدی مناسب جایگاهی در صفحه اول گوگل داشته باشید، مطمئنا بازدید بسیار زیادی به سمت سایت شما سوق داده می شود، قبل از رفتن به صفحه اول گوگل، ابتدا باید سایت خود را به درستی بهینه کرده تا توانایی پاسخگویی به بازدیدها را داشته باشد.

مطمئنا زمانی که شما اقدام به خرید تبلیغات گوگل می کنید و یا از طریق سئو، صفحه اول گوگل را تصاحب می کنید، باید انتظار فروش بیشتر محصولات خود را داشته باشید.

به طور کلی شما از دو روش می توانید صفحه اول گوگل را به سایت خود اختصاص دهید.

  1. سئو سایت به صورت استاندارد و حرفه ای
  2. خرید تبلیغات گوگل / تبلیغات کلیکی گوگل

در روش دوم، که بسیار آسان تر از روش اول است، به این صورت عمل می شود که شما با استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل، می توانید در همان روز اول به جایگاه اول گوگل دست یابید و در همان ساعت های اول، شاهد افزایش ترافیک سایت خود باشید.

بسته به نوع کسب و کاری که دارید و در کنار آن، سایتی که راه اندازی کردید، می توانید پکیج های مختلفی را برای تبلیغات کلیکی گوگل تهیه کنید و از طریق آن به صفحه اول گوگل برسید.

برای مثال، اگر شما قصد فروش یک کفش را دارید، به عنوان نمونه "کفش آدیداس" و یا دیگر برندهای موجود و برتر دنیا، کافی است برای آن تبلیغات کلیکی گوگل را خریداری کنید تا در کمترین زمان ممکن جز نتایج صفحه اول گوگل باشید.

کافی است در میان کلماتی که کاربر جستجو می کند، کلمه "کفش آدیداس" وجود داشته باشد و یا هر کلمه کلیدی که خودتان تعیین کرده اید، کاربر با جستجو کردن آن کلمه کلیدی در میان یک جمله وارد شده در نوار جستجوی گوگل، می تواند به راحتی سایت شما را مشاهده کند و وارد سایت شما شود.

همانطور که می دانید، اکثر کاربران، علاقه دارند تا تمام نیازهایشان در صفحه اول گوگل و همچنین نتایج اول گوگل برطرف شود و دیگر نیاز به باز کردن لینک دیگری نداشته باشند.

چطور به صفحه اول گوگل بروم؟

آیا برای اینکه در صفحه اول گوگل باشیم، نیاز است هزینه کنیم؟

ممکن است از خود بپرسید برای اینکه بخواهید در صفحه اول گوگل باشید، آیا نیاز است هزینه پرداخت کنید؟

اگر بخواهیم به طور کوتاه و کامل به این سوال پاسخ دهیم، جواب آن "بله" خواهد بود.

مطمئنا کسی که قصد دارد به طور دائم در صفحه اول گوگل سایت خود را مشاهده کند، باید برای آن هزینه بپردازد تا بتواند در صفحه اول گوگل، مقیم شود و برای این کار باید در ابتدا اقدام به ساخت اکانت گوگل ادوردز کرده و پس از آن نیز شارژ اکانت گوگل ادوردز را انجام دهد.

نباید به هزینه های پیش آمده در رابطه با تبلیغات در گوگل و یا شارژ اکانت گوگل ادوردز فکر کنید، زیرا اگر واقعا فکر می کنید محصولی که دارید می تواند برای شما سود آور باشد، هزینه ای که به گوگل پرداخت می کنید سرمایه گذاری روی محصولتان بوده و در کمترین زمان ممکن می توانید پول تبلیغات کلیکی گوگل را به دست آورید.

زیرا همانطور که ذکر شد، در همان ساعت اول و قرار گرفتن تبلیغات شما در صفحه اول گوگل ، بسیاری از کاربران وارد سایت شما خواهند شد.

کافی است از کلمات کلیدی مناسب برای تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید.!

خرید تبلیغات کلیکی گوگلاین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است