alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۰۳ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۰۷ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۴ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
نمونه اسم های منتخب برای شرکت ها و مراکز تجاری با حرف ج
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ثبت کردن اسم شرکت قوانین و چالش های خاص خود را دارد و قبل از آن انتخاب نام شرکت با توجه به این قوانین گاهی مشکل و وقت گیر است .در این نوشتار به شما نمونه هایی از اسم شرکت با حرف ج را به شما پیشنهاد می کنیم. امید بر آن است بتواند در انتخاب نام شرکت…

اسم شرکت با ج

برای اینکه بتوانید اسم شرکت خود را با اول حرف ج انتخاب کنید ، نمونه ای از اسمهای فوق العاده برای شرکت که با حرف ج شروع میشوند را در ادامه ی مقاله قید نموده ایم .

روش ثبت تعیین نام شرکت و مؤسسات غیر تجاری که در نظر است در تهران و یا در ادارات ثبت شهرستانها به ثبت برسد که فقط در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی انجام می شود اقدامهای این مرحله بشرح ز یر است:

تعیین نام شرکتها و مؤسسات غیر تجاری که قبلاً سابقه ثبت داشته حال قصد تعویض نام آن را دارند. تعیین نام شرکتها و مؤسسات غیر تجاری خارجی که در کشورهای خارجی سابقه ثبت داشته و شعباتی از آنها در ایران تاسیس می شود.

در اقدام اول کسانیکه قصد تاسیس شرکتها و مؤسسات غیر تجاری را در تهران دارند، پس از تکمیل شرکتنامه و اظهار نامه که از قسمت فروش اوراق بهادار تهیه می شود و اساسنامه که بوسیله متقاضیان تکمیل می گردد و سایر مدارک لازم در شرکتهای با مسئولیت محدود و سهامی خاص و در مورد مؤسسات فرم مخصوص مؤسسه و پروانه تاسیس مؤسسه که قبلاً بوسیله شهربانی جمهوری اسلامی ایران بطور محرمانه به اداره ثبت شرکتها ارسال شده و در قسمت تعیین نام نگهداری می شود.

پس از بررسی و اینکه دستور تعیین نام در بالای اوراق داده شده و اطمینان کامل از هویت متقاضی اقدام و کوشش در جهت انتخاب یک اسم از سری اسامی پیشنهادی که بطور جداگانه و به ترتیب اولویت بوسیله متقاضی ارائه شده صورت می گیرد ، با مراجعه به دفاتر موجود بطوریکه اولاً با فرهنگ انقلاب اسلامی مطابقت نماید،

ثالثاً با مراجعه به دفاتر موجود و کثرت نام شرکتهای ثبت شده موجود سعی می شود که همواره نام انتخابی تشابه اسمی با نام شرکتهای ثبت شده را پیدا نکند پس از حصول اطمینان از اینکه نام انتخابی یک اسم مطلوب می باشد در دفتر مربوطه با توجه به نوع شرکت و تاریخ ماه و سال وارد می شود.

اسم شرکت با ج / انتخاب اسم مناسب برای شرکت با حرف ج

انتخاب اسم مناسب برای شرکت با حرف ج

  1. جان‌پرور : نشاط انگیز
  2. جانان : دلیرو زیبا
  3. جاوید : نام پدر اردشیر یکی از بهدینان خراسان
  4. جم : مخفف جمشید
  5. جمشید : از پادشاهان پیشدادی
  6. جهانگیر : نام پسر رستم زال پهلوان نامی ایران

اسم شرکت با ج / انتخاب اسم مناسب برای شرکت با حرف ج

با تشکر و قدر دانی از شما همراهان همیشگی مجله اینترنتی دلگرم:
بعد از در خواست های مکرر شما عزیزان از این مجله در صدد برآمدیم تا انتخاب اسم شرکت را برای شما عزیزان راحت تر کرده و شیک ترین نمونه اسم های تجاری را که با حرف ج شروع میشوند را بر ای شما گردآوری کنیم.
تا انتها با ما باشید و اسم تجاری و یا اسم شرکت که با ج شروع میشوند را برای ما ارسال نمایید.

اسم شرکت با ج / انتخاب اسم مناسب برای شرکت با حرف جاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits