alexametrics
دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۵ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
گرمخانه امید تنها مکان برای افراد بی سرپناه در اصفهان
14
2K
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با سرد شدن هوا ضرورت گرمخانه ها پیش از پیش به چشم می خورد. در این صفحه لیست آدرس گرمخانه های اصفهان را برای افراد بی سرپناه معرفی خواهیم کرد .

گرمخانه «امید» اصفهان

اینجا برای بی‌خانمان‌ها بالشتی نرم‌تر از آسفالت دارد و سقفی بالای سرشان است، اما نه به بلندی آسمان. «پایان کارتن‌خوابی امید»، در حال حاضر تنها گرمخانه اصفهان است.

جایی که کارتن خواب‌ها می‌توانند جای گرمی داشته باشند. زنان و مردان کارتن‌خواب پس از جمع آوری از سطح شهر، به این گرمخانه منتقل می‌شوند.

اگر اعتیاد آنها پس از معاینه پزشکی تایید شود، به کمپ‌های ترک اعتیاد فرستاده می‌شوند. آنها می‌توانند تا زمان بهبودی، در این گرمخانه بمانند. این گرمخابه در میدان استقلال اصفهان قرار دارد.

گرمخانه «پایان کارتن‌خوابی امید» پیش دو سال است که با کمک خیرین توانسته به فعالیت خود ادامه دهد و وعده‌های مسئولان، مرهمی برای زخم دل کارتن‌خواب‌ها نشده‌ است.

ساختمان قدیمی گرمخانه، متعلق به میراث فرهنگی است؛ به همین دلیل امکان صدور مجوز برای ساخت آشپزخانه وجود ندارد.

با وجود سرد شدن هوا، هنوز اقدامی برای تهیه وسایل گرمایشی انجام نشده‌ و تنها وسیله، یک بخاری قدیمی است که به کمک خیرین تهیه شده‌ است.

به دلیل کمبود فضا و امکانات، ممکن است این گرمخانه نتواند بسیاری از افراد بی‌خانمان را که زنان و کودکان نیز در میان آنها حضور دارند، بپذیرد.

  • آدرس دفتر گرمخانه امید : اصفهان خیابان میر مقابل هلال احمر دفتر گرمخانه مردمی اصفهان
  • شماره تلفن دفتر گرمخانه امید : 09903381268

برای همکاری با خیریه "پایان کارتن خوابی امید" می توانید به کانال تلگرام این خیریه مراجعه و کمک های خود را به تنها گرمخانه اصفهان اهدا کنید.

کانال تلگرام پایان کارتن خوابی امید

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.6 از 5 (14 رای)  
  • منبع
  • esfahanemrooz.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits