معرفی شهربازی رامسر | شهربازی سرزمین رویاها

۱,۴۳۷
۹
۰
یکشنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۲۲:۳۴
شهربازی رامسر از دیدنی ها و جاذبه های شهر رامسر است. همراه ما در دلگرم با این شهربازی آشنا شوید و تجربه آنرا در برنامه سفر خود قرار دهید .
معرفی شهربازی رامسر | شهربازی سرزمین رویاها

شهربازی رامسر (شهربازی سرزمین رویاها)

شهربازی سرزمین رویاها رامسر با چهار هکتار مساحت در کیلومتر 5 غرب رامسر قرار گرفته و خاطراتی شاد برای میهمانان خود فراهم می‌کند. مجله دلگرم لحظاتی سرشار از آدرنالین برای شما آرزو می‌کند.

سرزمین رویاها، به حق نام درستی برای سرزمینی است که در آن همچون آلیسِ سرزمین عجایب به رویاهایمان سفر می‌کنیم، جایی پر از هیجان که می‌توانیم در آن لحظاتی از زندگی روزمره خود بیرون بیاییم و همه چیز را فراموش کنیم.

در دل درخت‌های غول پیر کارتون‌های کودکیمان قدم بگذاریم و در کنار دایناسورها سلفی بگیریم و با شخصیت‌های انیمیشنی دوست‌داشتنیمان خاطره بسازیم و عصر ژوراسیک را تجربه کنیم.

صدای جیغ و هیاهوی جوانان را از سرزمین آدرنالین، بخش بزرگ و مهمی از شهربازی رامسر می‌شنویم. جایی پر از شور و سرزندگی جوانان که با اشتیاق فراوان می‌خواهند هیجان را به معنای واقعی کلمه تجربه کنند.

قرار گرفتن این دستگاه‌های بزرگ: مانند دستگاه سقوط آزاد، پاندول فضایی و تاب زنجیری در کنار چشم‌اندازهایی از کوهپایه‌ها و ساحل اطراف، محبوبیت آن را بین جوانان چند برابر کرده است.

امتحان کردن یک بار قلعه وحشت شهربازی رامسر با دکور متفاوتش حتما به هیجانی که تجربه خواهید کرد می‌ارزد.

اگر می‌خواهید به جای فیلم دیدن، داخل فیلم‌ها باشید به سینمای شش بعدی سرزمین رویاها سری بزنید، جایی که بزرگترین و عریض‌ترین پرده سینمای ایران را در خود جای داده و فیلم را نه تنها با چشم و گوش حس می کنیم بلکه با هر حرکت در فیلم تکان می‌خوریم، سرمای زمستان و آفتاب سوزان کویر را حس می‌کنیم، باران را با پوست خود لمس می‌کنیم و از حس سقوط در ته دره‌ها وحشت را تجربه می‌کنیم.

آدرس شهربازی رامسر (شهربازی سرزمین رویاها)

آدرس شهربازی رامسر (شهربازی سرزمین رویاها): مازندران- رامسر- کیلومتر 5 غرب رامسر- مجتمع تفریحی رفاهی شهر سبز

separator line


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(9 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم