فیتالیتی کالکتور:Kollector مبارز منحصر به فرد و بسیار یونیک کامبت

۱,۳۵۸
۰
۰
شنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۴

فیتالیتی کالکتور

فیتالیتی For the Kollection:

  • PC: پایین، پایین، پایین، پایین، ۴ (فاصله نزدیک)
  • PS4: پایین، پایین، پایین، پایین، دایره (فاصله نزدیک)
  • Xbox: پایین، پایین، پایین، پایین، B (فاصله نزدیک)
  • Switch: پایین، پایین، پایین، پایین، A (فاصله نزدیک)

فیتالیتی Head Lantern:

  • PC: پایین، جلو، عقب، ۱ (فاصله نزدیک)
  • PS4: پایین، جلو، عقب، مربع (فاصله نزدیک)
  • Xbox: پایین، جلو، عقب، X (فاصله نزدیک)
  • Switch: پایین، جلو، عقب، Y (فاصله نزدیک)

فیتالیتی کالکتور

ماجرای حضور کالکتور در کامبت 11

کالکتور Kollector: یکی از بر و بچ جدید و ۶ دستی سری مورتال کامبت 11 که پای به دنیای این فرنچایز گذشته است! او یک Naknadan است که قبلا به عنوان یکی از نیروهای امپراطور سابق دنیای بیرونی یعنی شائوکان خدمت می کرد ولی با ظهور و گرفتن امپراطوری دنیای بیرونی توسط Kotal، او نیز مخفی شده است.

این شخصیت Kollector نام دارد و یک کاراکتر کاملاً جدید در سری‌های مورتال کامبت است. Kollector از لحاظ ظاهری همانند Goro و Kintaro (شخصیت‌های پیشین سری‌های مورتال کامبت) از چهار بازو برای مبارزه بهره می‌برد. اگرچه از لحاظ قد و قامت بسیار کوتاهتر از دو کاراکتر ذکر شده است، اما این بدان معنی نیست که او را دست‌ کم بگیرید، زیرا Kollector شخصیت جدید مورتال کامبت ۱۱ به طور باورنکردنی شرور، وحشی و بی‌رحم است.

همانطور که اسم او نشان می‌دهد، به نظر می‌رسد Kollector به جمع‌آوری اشیاء مختلف علاقه دارد. او به غیر از چهار بازوی خود، از وجود یک کوله پشتی بر پشت خود بهره می‌برد، به این صورت که با دو دست بالایی خود از درون کوله پشتی ابزار مختلفی را بیرون آورده و در فاز حمله برابر دشمنان خود از این ابزار استفاده می‌کند.

در تریلری که NetherRealm منتشر کرده، بسیار واضح است که Kollector توانایی قابل توجهی در مبارزه از فاصله دور و نزدیک را داراست. در فاصله‌ دور، شما می‌توانید از سلاح‎‌های مختلف او استفاده و به سمت حریف شلیک و یا پرتاب کنید، همچنین شما توانایی انتقال برق‌آسا به نزدیکی حریف و پیاده کردن حرکات ترکیبی طولانی توسط چهار بازوی خود بر روی دشمن را دارید.

در بین تمامی کاراکترهای مشخص شده در مورتال کامبت ۱۱، میتوان شخصیت Kollector را یکی از چند کاراکتر منحصر به فرد و بسیار یونیک نسبت به بقیه مبارزان دانست.

بیشتر بخوانید :

کدهای فیتالیتی در مورتال کامبت

فیتالیتی لو کانگ

فیتالیتی سونیا

فیتالیتی باراکا یک جنگجوی بی‌رحم و غیر قابل‌ پیش‌بینی

فیتالیتی نوب سایبات و حرکات مرگبار او

فیتالیتی ساب زیرو


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم