سال خوک سمبل چیست و چه معنایی دارد ؟

۴,۶۷۷
۱۱
۲
چهارشنبه, ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹
هر سالی نماد و سمبل مخصوص خودش را دارد که بر اساس طالع بینی چینی مشخص میگردد با دلگرم همراه باشید تا هر آنچه که می‌خواهید درباره نماد و معنای سال خوک بدانید را برای شما شرح دهیم .
سال خوک سمبل چیست و چه معنایی دارد ؟

سال خوک نماد یا سمبل چیست ؟

همانطور که میدانید هر سال نام حیوان مخصوص به خود را دارد که این نام گذاری ها بر اساس طالع بینی چینی صورت می گیرد. امسال حیوان سال ۱۳۹۸ را خوک اعلام کردند. هر کدام از این نام ها و حیوانات سمبل و نماد خاص خود را دارند .

خوک سمبل یا نماد ثروت و فراوانی مال است. از نظر طالع بینی چینی‌ها سال خوک بهترین سال برای تمام مردم جهان است همچنین این طالع بینی از کار فراوان و گردش پول عادلانه برای همه در سال خوک خبر می‌دهد.

بر اساس دستورالعمل طالع بینی چینی عنصر غالب این سال خاک یا همان زمین است. بر همین اساس امسال سال خوبی برای کسب و کار‌ها و فعالیت‌هایی خواهد بود که به نوعی با زمین مرتبط باشد.

طالع بینی سال خوک از رخ دادن سیل، سیلاب، سونامی خبر داد

از طرف دیگر طبق قوانین این نوع خاص از طالع بینی در سالی که عنصر اصلی اش خاک است، آب عنصر نیکویی نیست. پس کسانی که به این قوانین معتقدند احتیاط بیشتری در برخورد با آب خواهند داشت و منتظر رخ دادن اتفاق‌های طبیعی مانند سیل، سیلاب، سونامی و … خواهند بود.

   ویژگی های سال خوک ، نام حیوان سال ، مطالب جذاب ، طالع بینی چینی ، سال خوک سمبل چیست ، سال ۹۸ چه حیوانی است ، سال 98 نماد چه حیوانی است ، دانستنی های جالب تقویم 1398 از نظر طالع بینی چینی،  سال خوک خوب است یا بد؟ ، سال خوک خوب است یا بد؟ | نماد و خصوصیات سال خوک چیست ،  نماد سال خوک چیست

خوبی‌ها و بدی‌های سال خوک و متولدین سال خوک

سال خوک خوب است یا بد؟ | نماد و خصوصیات سال خوک چیست
خصوصیات سال خوک چیست ؟

از بدی های سال خوک این است که دلیل سادگی بیش از حد خوک امکان زودباوری، فریب خوردن و نومیدی هم وجود دارد.

در سال خوک اگر نوزادی به دنیا بیاید بسیار باهوش خواهد شد و این یکی از خوبی های سال خوک است.

خوک عاشق خوردن و خوابیدن و چاق شدن است و این بد است. از اینرو معمولاً نشانگر تنبلی و بدهیکلی است.

از جانب مثبت، خوک بسیار خوش رفتار است و آزاری به دیگران نمی‌رساند و می‌تواند برای مردم ثروت و فراوانی بیاورد. خوک ها از دیرباز سمبل فراوانی و ثروت بوده‌اند.

هرچه تلخی و نگرانی و اضطراب در سال های بز و میمون و خروس و سگ وجود داشت در سال خوک جایش را به آرامش و شادی و راحتی می دهد و این هم یکی دیگر از خصوصیات خوب سال خوک است.

خوک با هوش است و این یکی از مهمترین خصوصیات سال خوک است، اما در مورد مسائل مالی کند ذهن است و ناشیانه عمل می کند.

از خصوصیات سال خوک از نظر طالع بینی چینی این است که در این سال خیانت ها و بی اعتمادی ها بسیار کم خواهد بود.

سال خوک چه سالی است ؟

سال خوک سال آشتی، مهربانی صلح طلبی عمیق می‌باشد. سالی که بحث های تند و دعوا و جنگ را در آن کمتر می‌بینیم یا اصلا نمی‌بینیم، یعنی سال تعادل و تناسب، سالی که از دست گرفتاری های سیاسی و اداری می توان نفسی به راحتی کشید سالی برای درخشیدن هنر و ادبیات، سالی که برای روشنفکران و اهل حساب و کتاب به یک اندازه خوب است.

سال 1398 که سال خوک است طبق طالع بینی چینی انشالا که سال خوک یکی از سال های خوب برای مردم ایران است. اگر می‌خواهید سال خوک برای شما خوش یمن باشد و سالی پر از شادی داشته باشید.با نگاهی به طالع بینی چینی سال خوک خودتان را در این سال بیمه کنید.

سال خوک خوب است یا بد؟ | نماد و خصوصیات سال خوک چیست
فالگیری و طالع بینی فال سال خوک طالع بینی سال خوک

ویژگی های متولدین سال خوک

بچه هایی که سال خوک که در بهار و تابستان این سال متولد می‌شوند. در رفاه و آسودگی زندگی خواهند کرد.

متولد سال خوک به گونه ای باور نکردنی صادق و بی ریاست تا جایی که گاهی ممکن است به خود صدمه بزند.

متولد سال خوک در برابر بد قولی و بد ذاتی دیگران نمی تواند کاری بکند.

متولد سال خوک به ندرت دروغ می گوید و آن هم در مواردی است که می خواهد خود را از خطر برهاند.

افرادی که در سال خوک متولد شده‌اند، افرادی صادق و رک گو هستند. آنها ظاهری آرام و قلبی نیرومند دارند، اما کم طاقتند و استقلال ندارند. از آنجا که از حرف زدن غیرمستقیم و در لفافه خوششان نمی‌آید، غیر اجتماعی به نظر می‌رسند.

اما افرادی خوشبین و مقاوم هستند و تازمانیکه کاملاً به آنها نزدیک نشده‌اید، پی به وفاداری و خوش قلبی آن‌ها نخواهید برد

متولد سال خوک در برابر دورویان و فریب کاران عاجز است و خود را به چهار میخ می کشد تا اعمالش را توجیه کند. خوک آخرین حلقه دوازده گانه سال هاست و در بطن خود زندگی دوباره با تمام شور و شرش را دارد.

عدد شانس متولدین خوک 5 است و همچنین بهترین جفت مناسب برای متولدین سال خوک بُز، خرگوش است و بدترین جفت مار، خوک، میمون می باشد.

سال خوک برای افراد متولد سال خوک خوب است؟

آیا سال خوک سال خوش یمن است ؟

سال خوک خوب است یا بد؟ | نماد و خصوصیات سال خوک چیست
آیا سال خوک خوب و خوش یمن است ؟

سال خوک سال بد یمن یا نحسی نیست در اصل اگر ادم ها خوب باشند و به هم خوبی کنند هیچ سالی بد نیست. همانطور که گفتیم خوک نماد و سمبل ثروت و فراوانی است! از نظر طالع بینی چینی سال خوک بهترین سال برای تمام مردم دنیاست چون در این سال کار فراوان برای همه وجود دارد و گردش پول عادلانه خواهد بود.

سال خوک به گفته بسیاری از طالع بینی ها دنیا سال خوب و خوش یمنی است. سال خوک 98 سال خاک است و بهتر است بیشتر به کوه نوردی و پیاده روی بروید و تا جای ممکن از تفریحات مرتبط با آب رودخانه یا دریا دوری کنید. بر همین اساس چینی‌ها اعتقاد دارند در این سال سفر به کشور‌های آسیایی بسیار خوش یمن و خوب است.

جالب است بدانید سفر به ایالات متحده آمریکا و بریتانیا در سال خوک را اگرچه بد و نحس نمی‌دانند اما عقیده دارند از آن جا که شاید با ماجراجویی‌هایی نا خواسته همراه شود، بهتر است قید سفر به این دو کشور را بزنیم.

محل قرارگیری ستاره‌های سال خوک در طالع بینی چینی

محل قرارگیری ستاره‌های برتر سال خوک بر اساس طالع بینی چینی در وسط و گوشه‌ی شمال غربی آسمان قرار دارند. به همین دلیل در سال خوک چینی‌ها عقیده دارند که بهتر است در مرکز و شمال غربی خانه باشید، آن جا کار کنید، درس بخوانید و استراحت کنید.

همچنین جالب است بدانید آن‌ها برای رفع بلا و حوادث بنا بر اعتقاد آباء و اجدادیشان، این نقاط خانه را پر از گل و گیاه می‌کنند. به نظر چینی‌ها حتی مسافرت به مناطق مرکزی یا به سمت شمال غربی هم خوش یمن خواهد بود.


سال خوک خوب است یا بد؟ | نماد و خصوصیات سال خوک چیست

چه اعدادی و رنگ هایی برای متولدین سال خوک خوش یمن و بد یمن است ؟

عددهای خوب و بد برای متولدین سال خوک : بر اساس زودیاک چینی در سالی، چون سال ۲۰۱۹ میلادی اعداد ۲، ۵، ۸ عدد‌های خوش یمن و خوب هستند و ۱، ۳، ۹ عدد‌های بد یمن سال خوک هستند.

رنگ خوب و بد برای متولدین سال خوک : بر همین اساس چینی‌های معتقد به زودیاک چینی باور دارند رنگ‌های زرد، خاکستری، قهوه‌ای و طلایی رنگ‌های خوب و خوش یمن سال خوک هستند و سعی می‌کنند در انتخاب لباس، رنگ دیوار‌های خانه یا رنگ ماشین جدید به این رنگ‌ها بسنده کنند. از طرف دیگر رنگ‌های قرمز، آبی و سبز رنگ‌هایی بدی هستند که بهتر است در سال خوک سراغشان نروید.

گل و گیاه خوب و بد برای متولدین سال خوک : چینی‌ها گل داوودی و گل ادریس را در سال خوک بسیار خوب و خوش یمن می‌دانند.

سال خوک خوب است یا بد؟ | نماد و خصوصیات سال خوک چیست
سال خوک چه سالی است ؟

طالع بینی چینی می‌گوید سال خوک سالی مملو از بالا و پایین در تمام جنبه‌های زندگی خواهد بود. این سال از طرفی سالی خواهد بود که از همکاران و یا حتی رئیس خود حمایت و دلگرمی دریافت خواهید کرد و از طرف دیگر ممکن است قوانین زیاد و دست و پا گیر منجر به زندگی همراه با اضطراب و استرس شود.

حتما خوشحال خواهید شد اگر بدانید سال خوک از نظر مالی سال پرباری خواهد بود و برای افراد متولد سال خوک خوب است. بهتر است انتظار اضافه حقوق، بالا رفتن ارزش سهام و معامله‌های پر سود را داشته باشید.

در نهایت طالع بینی باستانی چینی این سال را سال مناسبی برای شروع رابطه برای خانم‌های متولد سال خوک می‌داند و معتقد است احتمال شروع یک رابطه‌ی شیرین و پایدار در این سال برای این افراد چشمگیر است.

  ویژگی های سال خوک ، نام حیوان سال ، مطالب جذاب ، طالع بینی چینی ، سال خوک سمبل چیست ، سال ۹۸ چه حیوانی است ، سال 98 نماد چه حیوانی است ، دانستنی های جالب تقویم 1398 از نظر طالع بینی چینی،  سال خوک خوب است یا بد؟ ، سال خوک خوب است یا بد؟ | نماد و خصوصیات سال خوک چیست

سال خوک چه تاثیراتی بر متولدین همه ماه دارد ؟

نه تنها سال خوک، بلکه تمامی سال ها بر متولدین همه ماه ها تاثیرات متفاوتی دارند که در زیر با آنها اشاره کردیم

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال گاو

سال گاو شامل متولدین سال ۱۳۱۶، ۱۳۲۸، ۱۳۴۰، ۱۳۵۲، ۱۳۶۴ می شود. متولدین سال گاو در این سال باید حواسشان به میزان درآمد و خرج کردنشان باشد و در مسائل مالی احتیاط کنند .

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال خوک

سال خوک شامل متولدین سال ۱۳۱۴، ۱۳۲۶، ۱۳۳۸، ۱۳۵۰ و ۱۳۶۲ می شود، متولدین سال خوک در سال 1398 سال خوبی در پیش دارند ولی کار زیاد و مشکلاتی برای آن ها بوجود می‌آید که در کوتاه ترین زمان حل می‌شود.

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال میمون

سال میمون شامل متولدین سال ۱۳۲۳، ۱۳۳۵، ۱۳۴۷، ۱۳۵۹، ۱۳۷۱ می شود، متولدین سال میمون در این سال نباید ولخرجی کنند و باید پس‌انداز کنند و حواسشان به دخل و خرجشان باشد.

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال اژدها

سال اژدها شامل متولدین سال ۱۳۱۹، ۱۳۳۱، ۱۳۴۳، ۱۳۵۵ و ۱۳۶۷ می شود، سال خوک برای متولدین سال اژدها از نظر مالی زیاد خوب نیست و امکان دارد در این سال کمی بی پول شوند.

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال خروس

سال خروس شامل متولدین سال ۱۳۱۲، ۱۳۲۴، ۱۳۳۶، ۱۳۴۸، ۱۳۶۰ می شود، مانند متولدین سال گاو متولدین سال خروس در این سال باید حواسشان به میزان درآمد و خرج کردنشان باشد و در مسائل مالی احتیاط کنند .

سال خوک برای میمون ، سال خوک برای خوک ، سال خوک برای گاو ، سال خوک برای سگ ، سال خوک برای متولدین سالهای دیگر ، سال خوک برای اژدها ، سال خوک چه سالی است ، سال خوک برای خروس ، سال خوک برای اسب چگونه است ، سال خوک برای اسب ، سال خوک1398 ، طالع بینی چینی سال خوک 1398 ، فال سال خوک 1398 ، طالع بینی سال خوک 1398 ، سال خوک 2019 ، سال خوک چگونه سالی است 2019 ، طالع بینی سال خوک 74 ، سال خوک 98 ، سال 98سال خوک ، طالع بینی سال خوک 98 ، عکس خوک سال 98 ، نقاشی خوک سال 98

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال مار

سال مار شامل متولدین سال ۱۳۲۰، ۱۳۳۲،۱۳۴۴، ۱۳۵۶، ۱۳۶۸ می شود، سال خوک برای متولدین سال مار نه خوب است نه بد و بهتر است منتظر سال بهتری باشند.

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال ببر

سال ببر شامل متولدین سال ۱۳۱۷، ۱۳۲۹، ۱۳۴۱، ۱۳۵۳، ۱۳۶۵ می شود، مانند متولدین سال گاو و خروس متولدین سال خروس در این سال باید حواسشان به میزان درآمد و خرج کردنشان باشد و در مسائل مالی احتیاط کنند .

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال بز

سال بز شامل متولدین سال ۱۳۲۲، ۱۳۳۴، ۱۳۴۶، ۱۳۵۸ ، ۱۳۷۰ می شود، متولدین سال بز نیز در این سال نباید ولخرجی کنند و باید پس‌انداز کنند و حواسشان به دخل و خرجشان باشد.

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال اسب

سال گربه شامل متولدین سال ۱۳۱۹، ۱۳۳۱، ۱۳۴۵، ۱۳۵۷، ۱۳۶۹ می شود، هم سال خوبی در پیش دارند با کار زیاد و مشکلاتی که در اسرع وقت به سر و سامان می رسند.

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال گربه

سال گربه شامل متولدین سال ۱۳۱۸، ۱۳۳۰، ۱۳۴۲، ۱۳۵۴، ۱۳۶۶ متولدین سال گربه در سال 1398 ( سال خوک ) سال خوبی در پیش دارند ولی کار زیاد و مشکلاتی برای آن ها بوجود می‌آید که در کوتاه ترین زمان حل می‌شود.

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال موش

سال موش شامل متولدین سال ۱۳۱۵، ۱۳۲۷، ۱۳۳۹، ۱۳۵۱، ۱۳۶۳ می شود، می توانند تا دلشان می خواهد با دمشان گردو بشکنند! و البته برای آینده برنامه ریزی کند و شکرگزار باشند.

تاثیرات سال خوک بر متولدین سال سگ

سال سگ شامل متولدین سال ۱۳۲۵، ۱۳۳۷، ۱۳۴۹، ۱۳۶۱، ۱۳۷۳ می شود، متولدین سال سگ نیز در این سال نباید ولخرجی کنند و باید پس‌انداز کنند و حواسشان به دخل و خرجشان باشد.

بیشتر بخوانید :

سال خوک

فال سال ۹۸ برای متولدین تمامی ماهها | سال خوک

متولدین سال خوک چه خصوصیاتی دارند ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(11 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)  
 • برچسب ها:
 • نماد سال خوک چیست
 • سال خوک برای میمون
 • سال خوک برای خوک
 • سال خوک برای گاو
 • سال خوک برای سگ
 • سال خوک برای متولدین سالهای دیگر
 • سال خوک برای اژدها
 • سال خوک چه سالی است
 • سال خوک برای خروس
 • سال خوک برای اسب چگونه است
 • سال خوک برای اسب
 • سال خوک1398
 • طالع بینی چینی سال خوک
 • فال سال خوک 1398 ،

۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
محمد | ۳ ماه پیش
گرچه من اینجور چیزا رو خرافات میدونم ولی مطلب جذابی بود به اتفاقاتی که تو ایران افتاده نزدیکه
۰
۰
 
 
ir
مریم | ۳ ماه پیش
چه جالب بود پس اول پولدار می‌شیم بعدم میریم زیر آب خخخ
۰
۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter