دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۳ میلادی
کاربرد و تاثیر بولد bold کردن در سئو سایت
11
زمان مطالعه: 4 دقیقه
برای تحریر یک مقاله خوب در سایت باید به نکات ریزی از جمله بولد کردن توجه نمود با ما در مجله دلگرم همراه شوید تا نکات مهم روش بولد کردن و کاربرد آن را یاد بگیریم .

کاربرد و تاثیر بولد bold کردن در سئو سایت

برای تحریر یک مقاله خوب در سایت باید به نکات ریزی از جمله بولد کردن توجه نمود با ما در مجله دلگرم همراه شوید تا نکات مهم روش بولد کردن و کاربرد آن را یاد بگیریم .

بولد کردن: از بولد کردن حتما در متن خود استفاده کنید. مخصوصا برای نکته‌های مهم، زیرا بسیاری از مخاطبان شما تنها با خواندن همین نکات مهم، راغب به خواندن کل متن می‌شوند. پس با بولد کردن به مخاطبان در پیدا کردن نکات مهم کمک کنید.

بولد کردن کلمات کلیدی مطلب

یکی از روش های که می تواند بسیار موثر باشد برای این که گوگل بهتر متوجه شود مطلب شما چیست استفاده از برجسته کردن عنوان مطب در بطن متن است که میتواند بسیار موثر باشد به قول یکی از محققان سایت موز استفاده از دو تا سه مرتبه از کلمه کلیدی عنوان در متن برای شناسایی هر چه بهتر ماهیت موضوع میتواند بسیار موثر باشد.

یادتان باشد بولد کردن در ابتدای متن می تواند موثر تر باشد و ربات به ابتدای متن بیشتر توجه میکند مخصوصا لینک های ابتدا در داخل متن پس سعی کنید در ابتدا بولد کنید نه خط اول یا خط های اول که خزنده های گوگل متوجه شود شما میخواهید فریبش بدهید البته باید طبیعی باشد و گاهی در ابتدای متن هم جواب میدهد.

لینک های مهم را بولد کنید

سعی کنید اگر لینک که در داخل متن قرار میدهید واقعا مهم است که هم میخواهید کاربر بهتر متوجه شود هم خزنده از بولد کردن استفاده کنید مثلا به یک مطلب مرتبط در یک مطلب لینک میدهید یا میخواهید از لینک های داخلی ارزشمند برای تقسیم رنک یک صفحه استفاده کنید

اما میتوان گفت به طور کلی استفاده زیاد از این روش میتواند تاثیر بسیار بدی داشته باشد و به رتبه مطلب شما ضربه بزند استفاده بی مورد و نزدیک بهم این تکنیک جالب نیست و استفاده نکنید البته بارها دیده شده است. مگر در موارد خاص که حتما باید استفاده شود.

به صورت طبیعی بنویسید

بعضی وقت ها وب مسترها اول بولد را ایجاد می کنند و بعد مطلب می نوسند و محتوا را فدای بولد می کنند اول محتوا را تولید کنید و به طور طبیعی تایپ کنید و بعد اگر نیاز بود از این روش استفاده کنید.

و سعی کنید منظورتون به خزنده برسانید که واقعا هدف از نوشته این مطلب چه بوده است استفاده برای گول زدن ربات یا برای گرفته رتبه به صورت مصنوعی یا استفاده به صورت افراطی در ابتدای متن یا لینک های بولد شده بسیار زیاد در متن میتواند بی تاثیر یا اثر معکوس بدهد پس سعی کنید یک استراتژی مناسب برای هر چه بهتر استفاده کردن این راه را داشته باشید و بهتر هوش مصنوعی را درک کنید.

پویا روش های را انجام دهید

خیلی وقت ها بولد کردن شاید تاثیر آن به چشم شما نیاید یا اصلا برای یک مطلب ان تاثیر مثبت را نداشته باشد اما همیشه اینطوری نیست پس اگر یک بار استفاده کردید.

و نتیجه مطلوب را نگرفتید ان را رها نکنید هزار و یک دلیل وجود دارد که یک روش تاثیر نگذارید و کلا بهینه سازی سایت کمی آینده نگری میخواهد و اگر امروز شما یک نکته مثبت را برای بهینه سازی سایت خود برداشته اید به مرور زمان تاثیر آن را خواهید دید.

شاید بگویید چه این علم باشد چه نباشد سایت رشد می کند بله سایت شما رشد خواهد کرد اما رشد یک رتبه ای کجا و رشد چند صفحه ای کجا پس سعی کنید رشد خود را با تکنیک ها به توان بالا برسانید.

بیشتر بخوانید:

تایپوگرافی و نکات نگارش یک مقاله استاندارد

چگونه می توانیم یک رزومه کاری بی نقص بنویسیم ؟

مراحل نوشتن نامه اداریاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.6 از 5 (11 رای)  

دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است