جن/نکاتی درمورد جن/محل زندگی جن به همراه تصاویر

۸۴,۲۴۹
۲۸۵
۳۴
دوشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۴۸

جن

1)محل زندگی جنها : جنها در سطح و زیر زمین دریاها و به طور کلی می شود گفت در همه جا زندگی می کنند جز قسمتهایی از زمین و دو آسمان آخر که براشون ممنوع شده . با این وجود جنها مکانهایی رو بیشتر دوس دارن که عبارتند از : جاهای خلوت و کم تردد که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند مثل انباری ها ،زیرزمینها و ساختمونهای قدیمی. نکته اینکه جنها به طبقات بالای برجها و مکانهای پر تردد بدون ریتم خاص علاقه ای ندارند .

گفته میشه که که جنها به زیر درختان میوه هم علاقمندند ودر آنجا نیز زیادحضور دارند البته برخی از عالمان این ورطه گویند که :این فقط در بین عوام شایع است كه زیرزمینها، جاهای تاریك و مرطوب مانند حمامها، چاهها و عمق جنگلها جایگاه جنیان است.

یکی از محلهای دیگر مورد علاقه ی جنها جشنها و مخصوصا عروسی هاست . چون جنها به طور ذاتی عاشق رقص و آواز هستند در این محل ها زیاد حضور دارند .علاوه بر مکانها و شهر و روستاهای ساخت انسان گروهی از جنها در دشت و جنگل و کوهه و غارها زندگی می کنند اما آنها هیچ ساختمان سازی یا ساخت و ساز ی مثل آنچه انسان می سازد ندارند

۲)صدا و زبان جن: طول موج صدای جن با صدای انسان فرق داره به همین دلیل انسان قادر به شنیدن صدای جن نیست به استثنای افرادی خاص که این توانایی رو دارند

البته نحوه ی دریافت صدای جن از طرف این افراد هم یکسان نیست مثلا بعضی به صورت صدای نواری که داره جمع میشه این صدا رو تشخیص میدن و بعضی دیگر به صورت زمزمه و .... نکته ی جالب اینکه جنها قادرند صداشون رو طوری تغییر بدن که فردی که قادر به شنیدن صداشونه نتونه بشنوه اما نمی تونن کاری کنن که کسی که قادر به دریافت صوتشون نیست بتونه صداشون رو بشنوه . نکته ی جالبتر اینکه زبان خود جن ها هم با هم فرق می کنه

جن

ما با این وجود اونها قادرند با سه نوع موجودات یعنی انسان ، حیوان و خودشون مکالمه کنن و ارتباط زبانی برقرار کنن. البته باید اشاره کنم که این توانایی جنها بیشتر به خاطر توانایی آنها در ارتباط برقرار کردن ذهنی است به عبارت دیگر آنها می تونن به راحتی مفهوم و مطلبی رو که می خوان انتقال بدن و بالعکس مفهوم پشت کلمات و واژه ها رو حتی اگه بیان نشن ، دریافت کنن

۳ ) عمر جن : متوسط عمر جن گفته میشه که هزار سال است البته ممکن است طول عمرهایی بیشتر یا کمتر از این متوسط وجود داشته باشه .اما چیز جالبی که در مورد عمر جن باید بگم اینه که جنها رشد بدنیشون یه بهتر بگم رشد جسمیشون بسیار کند است به گونه ای که اصلا با تصورات ما مثلا از یک انسان ۴۰۰ ساله قابل مقایسه نیست در عوض جنها رشد ذهنی و عقلیشون چندین برابر انسان است و ممکن است یک جن در عرض چهار هفته بعد از تولد کلیه ی توانایی یک انسان بالغ را کسب کند

۴) دوستی با جن :دوست شدن با جنها کار بی دردسری نیست که برای تجربه یا تفریح بشه سراغش رفت. اگر با خواست خودتون وارد دنیای جنها بشید، اونها هم بیشتر در زندگی شما دخالت می کنند. معمولا جنها حریم

خصوصی برای انسان قائل نیستند. در هر حالتی و هر جایی ممکنه به سراغ شما بیان. اگر از اونها درخواست کمک کنید، ممکنه کمکتون بکنند ولی درمقابل شاید درخواستهایی از شما داشته باشند که نخواین انجام بدید ولی

اونها مجبورتون کنند. جنها قدرت کنترل و نفوذ محدودی بروی مخلوقات دیگه دارند که هرچقدر قدرت روحی مخلوقی بیشتر باشه، نفوذ و تسلط جنها روی اون کمتر میشه. بنابراین کسانی که مراقبه نمی کنند – عبادتهای اکثر دینها نوعی مراقبه ست- آسیب پذیرتر از دیگرانند و بهتره از دوست شدن با جنها صرفنظر کنند. تمسخر و به بازی گرفتن از مواردی ست که جنها رو تحریک و خشمگین می کنه.

جن

1- جن جانوریست دارای شعور؛ و فیزیکی غیر ارگانیک ؛ که از لحاظ شان وجودی ؛ از دید ادیان پایینتر از انسان و بالاتر از حیوان جای می گیرد .در فرهنگ فارسی به آن دیو و در فرهنگ عرب به آن جن و در فرهنگ لاتین demon یا jinn نام گرفته است. جن به معنای چیزی است که؛ پوشیده شده ؛و منظور پوشیده ماندن او از حواس ماست.

۲- خصوصیات فیزیکی جن از دید انسان؛ اعجاب آور است. عنصر اصلی وجودی جن آتش است وبه علت نداشتن عنصر خاک ؛در وجودش مانند بارباپاپا ؛می تواند به هر شکل و اندازه ای تبدیل شود. و بسیاری از چیزها را در یک آن ؛جا به جا کند .همچنین سرعت نقل مکان بسیار بالایی دارد. می تواند مثلا ظرف ۵ دقیقه فاصله بین لاهور و تهران را طی کرده و برگردد.

۳- جن ابزار ساز نیست ؛ وبه علت خصوصیات فیزیکی منحصر بفرد ؛قادر است در هر مکان و شرایطی زندگی کند ؛وبرای همین به خانه و مسکن نیازی ندارد. زیرا سرما و گرما و باد و بوران بر او کارگر نیست .جن به وسایل حمل و نقل بی نیاز است ؛ و از اینجا می توان فهمید که جن ها دارای صنعت و تکنولوژی نیستند ؛ و شهر و کاشانه ای ندارند مکان معمول زندگی آنها کوه وجنگل و دشت است.

۴- جن مانند همه جانداران غذا مصرف می کند . اما به مقداری بسیار کمتر از انسان.

۵- جن ها مثل انسان جنسیت ونر یا ماده دارند . تولید مثل می کنند و تشکیل خانواده می دهند ؛ و به صورت جماعت زندگی می کنند و جامعه ندارند.

جن

6- جن نسبت به انسان زیاد عمر می کند . حدود ۱۰۰۰ سال به بالا .جن هایی که در سوره ی جن از آنها نام برده شده ؛ که وقتی اولین بار آیات قرآن را شنیدند ؛ از شدت ازدحام داشتند بر سر هم خراب می شدند ؛ احتمالا هنوز زنده اند . جن ها مانند انسان داناونادان ؛ .فرمانده و فرمانبردار ؛ ارباب و بنده ؛ کافر و متدین ؛ شفیق و شرور دارند.وقتی که مردند از بین میروند و نیازی به قبر و گورستان ندارند.

۷- جن دارای عقل است . اما نه عقل ابزار ساز و عقل فلسفی و خلاقیت هنری .عقل جن به معنای قوه ی ارزیابی امور روزمره یا همان عقل معاش ؛ و قوه تشخیص است ؛ به اضافه هوشی سرشار ؛ اعم از قدرت خواندن فکر و جستجو و یافتن گذشته و آینده.

۸- جن ها مانند انسان نامگذاری می شوند ؛ و دارای اسم و رسم و شهرت هستند دارای زبان خاص ؛ و قوه تکلم هستند و قادر به فهم زبان آدمیان.

۹- معروف ترین جن ؛ ابلیس ؛ یا همان شیطان نام دارد ؛ که وصف حال او را شنیده اید ؛ که چون بسیار در قرب به حق کوشید به جایگاه فرشته های مقرب رسید ؛ اما چون حاضر به سجده بر انسان ؛ یعنی شریک قرار دادن بر خدا نشد از درگاه رانده شد.

۱۰- جن در شرایطی قادر به تسخیر انسان ؛ و انسان در شرایطی ؛ قادر به تسخیر جن است . انسان مسخر شده را مجنون؛ یا دیوانه ؛یا دیو زده ؛ و جن تسخیر شده را ؛موکل می نامند. گویند خود جنیان بر سه قسمند: دیو.؛جن وپری ؛که از لحاظ مکانی ؛ مادون فرشته هستند.

۱۱- جن می تواند در مواردی تربیت شده ؛ به انسان خدمت کند. چنین سنتی در میان جنگیران ایران و پاکستان وهند وجود دارد . اما به طور کل ؛ نه بودا ؛ نه دالای لاما ؛ نه اولیا الله ؛ و نه عرفا و نه پیامبران هیچکدام ؛به مدد خواستن از موجوداتی که مثل انسان ؛خطا و اشتباه و گناه می کنند ؛توصیه نکرده اند اما همگی؛ وجود آنها را تایید کرده اند .

۱۲- جنیان مانند امواج رادیویی و ماهواره ای ؛با ما هستند ظاهر نمی شوند ؛اما حاضرمی شوند و بعضی از انها ؛درخانه ها و بدن شخصیت های ضعیف ؛رفت و آمد می کنند. یکی از راه های دور کردن جنهای مزاحم ؛خواندن و آویختن ۴ آیه از قران است ؛ که با قل شروع می شوند . و بسیاری ادعیه ؛که درکتب مختلف وجود دارند.اماراه دورکردن انسان شرورچیست!؟

۱۳- جن ها ؛ بعضی از ما را؛ به شکل همزاد و غیر همزاد دوست دارند؛ کمکمان می کنند ؛همینطور جواهرات و اشیای قیمتی ما ؛ازجمله انگشترهایی با نگین سنگ (مخصوصا عقیق)را بسیار دوست دارند (ومخصوصا اگر بر آن آیات و اوراد حک شده باشند) .اگر دوستمان داشته باشندو سخنی باماداشته باشند ؛بیشتربه خوابمان می ایند و دلسوزی خود را اعلام می کنند .خیلی ازآنها خدمتگذار ارواح اولیا هستند و دست ماراگرفته اندو خیلی ها هم به کرداراکثرآدمیان اهل شیطنت.بیشتر آنها بی ضررند و مثل ما گرفتار این دنیا و درگیر و دار تقدیر خویشند.

۱۴- اما آنان که ماورای طبیعت ؛ و موجوداتش را باور ندارند؛ چند دسته اند :کسانی که انچه که نمی بینند را باور ندارند . اینها معمولا فقط آنتی تزقصه های جن وپری مادربزرگ ها هستند؛ که حتی زحمت دانستن کوچک ترین اطلاعاتی جز نقد داستان گرمابه های تاریک وکوتوله های پاسمی و عروسی جن ها رابه خودشان نداده اند. این تیپ آدمها از ۷ سالگی که مادر بزرگه داستان های جن وپری را برای ترساندن و خواب کردنشان تعریف می کرده ؛هنوز زیر لحاف هستند.و یا اینکه هارد دیسک کوچکشان از مسئله پر شده و دیگر تاب و یارای درک و پذیرش راز را ندارند.مثل من چهارتا کتاب خوانده اند و تمام ماجرا را در همان چهارتا دیده اند.و گروهی که پوچ یا ابسورد هستند: کسانی که خویش را منکرند چه رسد به ماورای خویش . و گروه آخر کسانی که جنها ؛ دستشان می اندازند و در مجالس احضار ارواح ؛در نقش یک روح برایشان شیرین کاری می کنند ؛تا فردا در مدح روح ؛کتاب چاپ کنند و جایزه بگیرند.
جن برای انسان ؛ از انسان خطرناک تر نیست . همانطور که انسان برای کوسه ؛ از کوسه خطرناک تر است!(در تاریخ بشر حتی یک مورد مرگ انسان به دست جن گزارش نشده در حالی که فقط در دوره حکومت استالین ۳۵ میلیون روس به قتل رسیدند آمار کشتار جنگ های مذهبی صلیبی و جنگ های جهانی و قومی و قبیله ای پیش کش) در حقیقت هیچ چیز ؛ هراس ناک تر و هوس ناک تر از انسان نیست ؛ که به قول توماس هابز :انسان گرگ انسان است.

۱۵- در کل؛ و بدون در نظر گرفتن موارد خاص ؛ آنها به ما کاری ندارند .ماهم به آنها کاری نداریم ازدود و دم و سر و صداهای شهر و بوی فاضلاب و ...... فراریند .مثل ما کار و مکافات دارند. و دست آخر اینکه ؛به عقیده من: با تمام این اوصاف ؛تفاوت اساسی با ما ندارند زیرا که : آنها هم رنج می کشند.

جن


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(285 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


۳۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
سهند | ۱ ماه پیش
شما که میفرماین : صدایی جمعی دارن ، من فکر می کنم شنیدم . نمی دونم شایدم اشتباه کردم ولی جالبه برام بدونم اون چه صدا هایی هست که شاید سالی یکی دوبار میشنوم. چون شبیه هیچ صدایی نیست . ممنون میشم اگه بگین
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سهند | ۱ ماه پیش
  لطفا به من بگین اون صداهای جمعی که میشنوم ( گاهی اوقات) صدای چیمیتونه باشه . آیا دچار توهم شدم یا از وجود چیز دیگری هست .
  ۰
  ۱
 
 
ir
الی | ۱ ماه پیش
هرچیزی که به خدا ربط داره جالبه ، هرچقدر ترسناک تر جالب تر ... شاید مثل خدا
۰
۰
 
 
lu
سید محمد | ۱ ماه پیش
استاد بزرگوار خوب افکار نابتو مابین مطالب پنهان میکنی و ارائه میدی
نمیدونم شیطان حاضر نشد برای خدا شریک قایل شود و تمام عبادات در ادیان نوعی مراقبه اند و ...????????????
۰
۰
 
 
gb
سعید ۵۸ | ۴ ماه پیش
چطوری میشه احضار کرد؟ کسی هست راهنمایی کنه؟
۰
۰
 
 
ir
نفس | ۵ ماه پیش
جن ها ترسناک نیستن ولی این درسته که برای ابراز احساساتش بة سراغمان میاید واصلا ازاری ونمیرساند
۰
۰
 
 
ir
میلاد | ۵ ماه پیش
من ندیدمش اما بعضی اوقات اسممو صدا میزنن
۰
۲
پاسخ ها:
  ir
  نفس | ۵ ماه پیش
  افرین اینا درسته آره اسم منم صدا میزنه گاهی وقتا گرمی صحبتش رو روی گوشم حس میکنم
  ۰
  ۲
 
 
ir
محمد | ۹ ماه پیش
هیچ کدوم از این حرفها نه واقعیت داره نه از نظر دین ثابت شده جن ها فقط انسات ن ها رو گمراه میکنند نه اینکه برسانند تو زندگیشون دخالت کنند
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  شیدا | ۴ ماه پیش
  اگه راس میگی احضار کن من دورگم
  ۲
  ۰
 
 
ir
فلانی | ۱۱ ماه پیش
جن وجود داره ولی شما چرت و پرت میگید.
۲
۰
 
 
ir
فلانی | ۱۱ ماه پیش
هیچ کس جن رو ندیده و احساس هم نکرده.هر کس هم میگه جن دیده دروغ میگه.نوشته ها هم اشتباهن
۱
۲
 
 
gb
بنده پروردگار | ۱ سال پیش
این نوشته ها مشکل زیاد داره !
نمونه قسمت 9 گفتید سجده به آدم نکرد یعنی برای خدا شریک قائل نشد !!!! این نوشته شماست یا از جایی کپی کردید چون با این نوشته تلاش شده که ابلیس ملعون و لعن شده بی تقصیر جلوه داده بشه ! واقعا متاسفم اون سجده نکرده چون میگفت من برتری دارم نسبت به انسان ! من از آتشم و این از خاک ! ( ابلیس پدر نژادپرستی )
و از دستور پروردگار سرپیچی کرد
به سرآمد رانده شدگان معروف شد
۱
۰
 
 
de
امینی | ۱ سال پیش
من درگیرشم شدید تو رو خدا دعا کنید دست از سرمون بردارن جنها. به خدا خسته شدیم به خدا دروغ نمیگم دعا کنید و از خدا بخواهید من و خانواده ام رو از شر اجنه خصوصا از نوع کافرش که یه نامرد توی زندگی ما وارد کرده دور نگه داره به قرآن وقتی وارد بدنم میشه مثل شیلنگ آب ، عرق میکنم و داغ میشم مثل کوره گرم گرم میشم وقتی وارد میشه حتی در برف و سرما.یه بار که داشت عذابم میداد و بی حال شده بودم گفتم تو رو به حق حضرت ابوالفضل از بدنم برو بیرون دیگه دارم می میرم یه هویی انگار پرت بشم اونطرف ، از بدنم پرید بیرون. اونقدر خسته بودم که بیحال خوابم برد از شدت کوفتگی که به من دست داده بود. دعا کنید
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  فرزند خاک | ۱ سال پیش
  از شما میخوام سوره جن رو بخونید و همیشه ب یاد خداوند متعال باشید ک اون بر همه مامهربان و بخشنده اس سعی کنید هر روز تعدادی ایه قران مطالع کنید ازتون درخواست می کنم چک کنید ک ایا در گذشته گناهی مرتکب شدید و اونرو جبران نکردید یا فرد دلسوز شما از دستتون ناراضی هست یل ن
  ۰
  ۰
 
 
jp
اشکان | ۱ سال پیش
من باور میکنم که جن وجود داره ولی تا به حال ندیدم و آرزو میکنم که نبینم
۱
۰
 
 
ir
کاوه | ۱ سال پیش
سلام دوستان ، جن واقعا وجود داره ، چون من توی انبار شرکتمون که نگهبان ها مرتب می گفتن شب ها قصد برقراری ارتباط باهاشون رو داره و من تکذيب می کردم و اعتقاد نداشتم ، در نهايت فيلمش رو گرفتن و واسم ارسال کردن ، ساعت 4 صبح فيلمش رو گرفتن که در حال عبور از انتهای انبار بود. فقط از اينکه سگ ها بهش پارس می کردن جهرش رو به سگ ها برگردونده بود و حرکت کرد.
۱
۰
 
 
ro
پیمان | ۱ سال پیش
من خودم دیشب تو حموم دیدمش خیلی ترسناک بود
۰
۲
 
 
ir
کاوه یوسف زاده | ۱ سال پیش
سلام
این احتمال که جن ها درواقع همان موجودات شبیه سازی شده درقرون معاصرباشند بی اندازه زیاد است.الان مثلا همین قدرت های جهانی درسیارات دیگرازطرق مختلف موجودات شبیه سازی شده ایجادمی کنند بعد می گوینداینها موجودات فضائی هستند.یا درهمین سیاره ما بعضا به غلط گفته می شودکه یوفو درآسمان مشاهده می شود.درصورتی که این ها همان زائیده فن آوری قدرت های جهانی می باشند.قدرت های جهانی به هرحال خیلی ناقلا ومرموزهستند.این احتمال که جن هائی که بعضا برخی ازمردم ازآن صحبت می کنند زائیده هوش مصنوعی وموجودات شبیه سازی شده وسایرفن آوری های سری قدرت های جهانی باشند بی اندازه زیاد است.از طریق همین به اصطلاح موجودات دست ساخته بشری هم می توان برسرافراد بلاوبیماری نازل کرد.
ممنون
۱
۰
 
 
a1
ali akbar | ۱ سال پیش
ina hich kodom jen nabud chera bikhod migid gen jen in sheklie?nistan hich kodom ina arvahe jeniio mojoodate kharghe budan jen koja ina koja anoshtash 6 bandiye va va va az hosele khareje alan
۰
۰
 
 
ir
ذاذا | ۱ سال پیش
خود خدا که مافوق همهی مافوق هاست دلیل عقلی براش نیست که وجود داره یا وجود نداره .اینها همه دکون عزیزم جن کیلوی چند...البته بگم یک نوع جن فقط هست که در بدن افراد با ضریب هوشی زیر 120 حلول میکنونه ....یو ها ها ها ها
۱
۰
پاسخ ها:
  a1
  ali akbar | ۱ سال پیش
  jen man didam hich kodom az ina nistan oon shkle atish gun dare surato chashmash ba pardeye ghermez va angoshtaye 6 bandi khoshkele be noii az adamam ba tanasole jensi bache dar nemishe vali gele sereshte adam az jen pokhte mishe yani ruhe jen tu ruhe ensan ham hozur dare vali kolan besyar khareghol adas dar bazi mavared adami ham nadide ya eshtebah mikone dide nashodan ina hich kodom jen nabudan arvahe jenian
  ۰
  ۰
  ir
  شهروند-خوزستانی | ۱ سال پیش
  متاسفم از اینکه شما با تیکه عقل ناقصت--میخوایی خدارو --رد ---یا تایید کنید----آیا شما همین الکی و بی خودی خلق شدی؟--یعنی -یهویی افتادی بغل مامانت؟؟؟؟--عاملی برای ایجاد---وجود شما نبوده؟----یعنی بابات---هیچ؟----عزیزم---خدا هست --از رگ گردنت هم بت نزدیکتره---به همه اطرافت نگاه کن تا خدارو ببینی---این همه خلق و آفرینش ---بیخودیه----حالا جن رو هم رد ---میکنی؟---قرآن هم دروغ میگه؟----بهتره اول تحقیق و مطالعه کنی بعد بیا--نظر بفرما------ناراحت ازم نباش---نقدیس بود انجام دادم---یا حق
  ۰
  ۰
 
 
ir
mahtab | ۱ سال پیش
جن واقعیت داره مثل هرچیز دیگه ای در این دنیاافریده خداوند تعالاست انکار جن انکار یکی از هزاران قدرت حداوند ست
۰
۰
پاسخ ها:
  de
  محمدرضا | ۸ ماه پیش
  سلام هرچیزیوکه نمیبینیم نمیشه گف وجودنداره ایاماامواج رادیویی رونمیبینیم وجودندارن ؟پس نمیشه گف وجودنداره دیدم تویه سنی همیشه میدیدمشون بااشکال مختلف وباصدایی نامفهوم قوم قوم میکردن متوجه نمیشدم چی میگن چشام باز باز ولی اطرافیانمو نمیدیدم ولی اونارو میدیدم میرفتن تو وجودم همش اذیتم میکردن انگاریه شخصیت دگه پیدامیکردم مجنون میشدم متوجه اطرافم نمیشدم انقدسیلی میبایس بخورم تا بره ازتوجودم بخودم بیام سالهازجرم دادن الان ازهیچی ترسی ندارم اوج شب نمیترسم حتی تویه بیابون برم چون چیزایی دیدم که شب مکان وشرایط سختوترس ناک چیزی نیس دربرابرشون نمیتونه بترسونتم ،تو قران اومده انکارش نکنین تمام چیزایی گفتم قسم میخورم ***ه خیلی زجرکشیدم تا ازدست ازسرم برداشتن چندین سال هیچ لذتی اززنده بودن نداشتم انگارتودنیایی غیراین دنیابودم دنیایی که تمامش رنگ شب بودیاچیزی خودم اسمشوگذاشتم شبایه خاکستری خیلی بهم سخت گذشت خیلی که حتی کلمات وجلملات نمیشه وصفش کرد.
  ۰
  ۰
 
 
dk
ابوالفضل | ۱ سال پیش
منمیدونم
جن
واقیت
داره
من
تو
دست
شوییبدم
دیدم
۰
۰
 
 
امین | ۱ سال پیش
منبع لطفا
۰
۰
 
 
ir
فاطمه | ۲ سال پیش
فکرشم ترسناکه!
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۲ سال پیش
سلام.من باور میکنم بجون خودم من در بچکی نمیدونم گناه میکردم یا ن ب چشمه من دیده میشدن اما واظع ن برای ی صدموثانیه رد میشد منم میترسدم من باور میکنم ک جن وجود داره.یاحسین
۰
۱
 
 
ir
mohammad | ۲ سال پیش
از نظر من وجود ندارند...
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  فرزند خاک | ۱ سال پیش
  اقای محترم جن وجود داره... این گفته از نظر قران برترین کتاب دینی تایید شده اما ما انسانها ب دلیل نداشتن چشم برزخ و نرسیدن ب مقام والای نمیتونیم اونرو ببینیم نمیتونیم بگیم هر چیزی رو ک نمیبینیم قبول نداشته باشیم راه و داری چاهم داری چشمهاتونو باز کنید و با چشم دلتون ببینید
  ۰
  ۰
  ir
  هانیه | ۷ ماه پیش
  شاید تونستی از طریق احضار جن ببینیشون و اونوقت میتونی باور کنی
  ۰
  ۰
  ir
  Ainaz | ۴ ماه پیش
  زیاد حرف نزن داره خوبشم داره چرتو پرت نگو اگه وجود جن و قبول نداری پس دیگه ازین مطلبا نخون
  ۰
  ۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter