دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
رویت توده ابری ترسناک در آسمان / وحشت شهروندان از آدم فضایی ها!
3
در آسمان شهر مسکو یک توده ابر بزرگ و عجیب ظاهر شد که شباهت بسیار زیادی به یک سفینه فضایی داشت و مردم را وحشت زده کرد.

موجودات فضایی همواره یکی از بزرگترین پرسش های بشر بوده است و همیشه تکاپوی یافتن برخی سرنخ ها از آن می باشند تا بتوانند اطلاعات جامعی نسبت به آن بیابند.اما این روزها موجودات فضایی به شدت در آسمان مسکو دیده شده اند که منجر به بیشتر شدن این تکاپوی بشریت نسبت به این موجودات شده است.

برای مثال آخرین باری که شواهدی از موجودات فضایی دیده شد،حوالی یک روستا در روسیه بود که یک چاه عمیق و بزرگی ایجاد شده بود که ارتفاع آن اندازه یک ساختمان 16 طبقه بود که در این بخش منتشر شد.

با این وجود روز گذشته،توده عظیم ابری در بالای یک ساختمان آسمان خراش بود که باعث تعجب همگان شد و ویدئو آن به شدت در صفحات مجازی منتشر شد و به طبع باعث وحشت زده شدن مردمان زیادی شد و به این فکر می کردند که آیا موجودات فضایی به شهرشان حمله خواهند کرد یا خیر؟!جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته ویدئویی جالب و در عین حال بسیار وحشتناک تمام فضای مجازی را همانند ویروسی بزرگ در دست خود گرفت.


همان گونه که در این ویدیو مشاهده می کنید،توده بزرگ ابری می باشد که بسیار شباهت به سفینه موجودات فضایی دارد اما بدنه آن کاملا متفاوت و از جنس ابر می باشد.

پس از منتشر شدن بسیار زیاد این ویدیو در صفحات مجازی،بحث های جنجالی و پر دغدغه ای از آن در صفحات مجازی آغاز شد و بیشتر کاربران بر این باور بودند که اینک موجودات فضایی به شهر آنها حمله خواهند کرد و... . اما خوشبختانه هیچ اتفاقی نیافتاد و با این وجود همان گونه که گفتیم بحث ها و گفتگوهای زیادی در مورد آن منتشر شد.

برای مثال یکی از کاربران صفحات مجازی این گونه گفت:آیا این نشان دهند آن است که موجودات فضایی وجود دارند؟! و این پایان ما است و دیگر زنده نخواهیم ماند!!این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits