دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
سعید ناصری مسئولیت دپارتمان منابع انسانی و روابط کار را پذیرفت
58
خانم دکتر داداندیش رئیس واحد تهران غرب دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی استاد سعید ناصری را به سمت مسئول دپارتمان منابع انسانی و روابط کار مرکز آموزش های کاربردی واحد تهران غرب دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

وی مهم ترین برنامه های خود در دپارتمان منابع انسانی و روابط کار را برگزاری دوره های آموزشی تخصصی کاربردی، گردهمایی متخصصان و کارشناسان حوزه منابع انسانی و روابط کار و همایش ها و سمینارهای تخصصی برای علاقمندان و کارگاه‌های آموزشی ویژه مدیران و کارشناسان منابع انسانی و روابط کار ویژه بخش خصوصی برشمرد.

استاد سعید ناصری مشاور مطرح منابع انسانی و روابط کار در شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر بخش خصوصی است که سالهاست تجربه، دانش و تخصص خود را در اختیار مراکز بزرگ و معتبر کسب و کار بخش خصوصی قرار می دهد.
وی همچنین از طریق برنامه های مختلف رادیویی نقش موثری در ارتقاء دانش روابط کار، مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی شاغلین، کارفرمایان و علاقمندان به این حوزه ایفا نموده است.

استاد سعید ناصری علاوه بر ارائه مشاوره به کارفرمایان و مدیران ارشد بخش خصوصی، عضویت در مراجع حل اختلاف ادارات کار استان تهران و رسیدگی به دعاوی روابط کار، با توجه به علاقه شخصی خود به انتقال دانش و تجربیات خود با تدریس در دانشگاه های آزاد اسلامی، جامع علمی کاربردی و مقطع POST DBA (پسا دکتری مدیریت حرفه ای کسب و کار) در دانشگاه تربیت مدرس می پردازد.

استاد ناصری در خصوص شروع فعالیت دپارتمان منابع انسانی و روابط کار اعلام کرد بزودی برنامه زمان بندی دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی ویژه علاقمندان، شاغلین در واحدهای اداری و منابع انسانی و دانشجویان علاقمند به فعالیت در این حوزه اطلاع رسانی خواهد شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.9 از 5 (58 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits